Do
góry
huawei_bcg_technostrefa

Huawei jedną z najbardziej innowacyjnych firm świata! | Czy brak Google wychodzi gigantowi na lepsze?

Huawei już od ponad roku w pełni działa tylko w oparciu o własny zestaw usług HMS. Jest to konsekwencja zawieszenie współpracy z Google’m spowodowanej dość napiętą sytuacją pomiędzy Chinami a USA. Nie przeszkodziło to jednak tej firmie w rozwoju.

Huawei jest, bowiem szóstą najbardziej innowacyjną firmą na świecie w 2020 roku. Wszystko po wzroście aż o 42 pozycje w ciągu roku – wynika z najnowszego, prestiżowego rankingu The Most Innovative Companies 2020 autorstwa Boston Consulting Group. Huawei był najszybciej rosnącą marką w całym zestawieniu.

Huawei po raz pierwszy pojawił się w rankingu Boston Consulting Group w 2014 roku, zajmując wtedy dokładnie 50. miejsce. W kolejnych latach firma regularnie pojawiała się w pierwszej pięćdziesiątce, a na najwyższej do tej pory 46-tej pozycji znalazła się w 2015 roku. Tegoroczny ranking przyniósł Huawei awans o rekordowe 42 miejsca, dając awans do pierwszej dziesiątki najbardziej innowacyjnych firm świata, na wysokim 6. miejscu.

Boston Consulting Group od 2005 roku prowadzi badania ankietowe wśród globalnych liderów i ekspertów innowacji, którzy wybierają 50 firm najbardziej wyróżniających się w skali globalnej.

🛒 Kup Huawei P40 Pro+

➡ Smartfony Huawei w Niskich Cenach!

➡ Sprawdź cenę Huawei P40

➡ Sprawdź cenę Huawei P40 Pro

Huawei nieustannie pracuje nad poszerzaniem swojego portfolio. Co jakiś czas firma prezentuje coraz bardziej zaawansowane technologicznie urządzenia i rozwiązania. Najnowsza flagowa seria smartfonów P40 wyróżnia się na rynku możliwościami fotograficznymi – niedawno zaprezentowany w Polsce model Huawei P40 Pro+ to najpotężniejszy smartfon fotograficzny marki wyposażony w pięć obiektywów, w tym o rozdzielczości 50 MP, z rekordową wielkością sensora na poziomie 1/1,28”.

Huawei takes on Samsung with 'thinnest' foldable smartphone ...

Huawei P40 Pro+ oraz P40 Pro biją też rekordy w zakresie zoomu – model P40 Pro oferuje 50-krotny zoom cyfrowy, a model P40 Pro+ nawet 100-krotny. Model P40 wyposażony jest w potężny aparat fotograficzny, a jego podzespoły zamknięte są w bardziej kompaktowej, w stosunku do modeli P40 Pro+ i P40 Pro, obudowie.

🛒 Kup Huawei P40 Pro+

➡ Smartfony Huawei w Niskich Cenach!

➡ Sprawdź cenę Huawei P40

➡ Sprawdź cenę Huawei P40 Pro

Jeszcze w ty roku ma pojawić się zupełnie nowa seria smartfonów Mate 40. Warto w tym miejscu przypomnieć, że model Mate 30 Pro był i wciąż jest pierwszym smartfonem z portfolio Huawei, który w pełni wspierał autorski ekosystem firmy – znany szerzej pod nazwą Huawei Mobile Services.

Huawei dynamicznie rozwija również swój własny ekosystem Huawei Mobile Services oraz sklep z aplikacjami Huawei AppGallery, w którym obecnie znajduje się już prawie 1000 polskich aplikacji. W skali globalnej, w sklepie dostępnych jest już 35 tysięcy aplikacji, z których korzysta ponad 390 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Sklep jest częścią ekosystemu Huawei Mobile Services, obok takich usług jak – między innymi – Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!