Huawei Mate X | Unboxing i przewidywana premiera

O Mate X od pewnego czasu zrobiło się bardzo cicho. W końcu Huawei ma teraz teraz znacznie większy orzech do zgryzienia niż premiera składanego smartfona. A ta według plotek nadchodzi wielkimi krokami.

Awatar Ziemowit Wiśniewski

O Mate X od pewnego czasu zrobiło się bardzo cicho. W końcu Huawei ma teraz teraz znacznie większy orzech do zgryzienia niż premiera składanego smartfona. A ta według plotek nadchodzi wielkimi krokami.

Model Mate X został zaprezentowany na początku tego roku jako bezpośrednia konkurencja dla składanego smartfona koreańczyków. Huawei obiecał wiele, między innymi ogromny ekran, super-szybkie ładowanie czy bardzo wytrzymałą konstrukcję. Po jego oficjalnej prezentacji temat ucichł do tego stopnia, że przestał pojawiać się właściwie wszędzie. 

W międzyczasie Huawei zaczął mieć poważne problemy ze Stanami Zjednoczonymi, co jest pokłosiem dość napiętych stosunków handlowych pomiędzy USA i Chinami. Już nie raz informowaliśmy was o problemach tego Chińskiego giganta, jednak sytuacja wciąż jest bardzo dynamiczna i potrafi zmienić się z dnia na dzień. Pomimo wpisania Huawei na tak zwaną czarną listę, model Mate X otrzyma pełne wsparcie Androida. 

Teraz jednak w sieci pojawiło się wideo, na którym możemy zobaczyć rozpakowanie tego smartfona. Wideo trafiło bezpośrednio na serwis YouTube, może to budzić pewne obawy co do autentyczności jednak całość zdaje się być oryginalna. Wliczając w to opakowanie, samego smartfona oraz wyposażenie. 

Huawei P30 Pro 8/256

Huawei P30 Opal

Podczas prezentacji Huawei podzielił się jedynie mglistym terminem, który rozpoczyna się właśnie teraz, czyli czwarty kwartał 2019 roku. Od tamtej pory nie usłyszeliśmy żadnych znaczących informacji. Teraz Wiemy, że premiera będzie mieć miejsce na przełomie października i listopada. Innymi słowy od wprowadzenia Mate X na rynek dzieli nas zaledwie kilka tygodni. 

Oczywiście na początku pojawi się on jedynie w Chinach i tam będzie można go kupić. Wciąż nie wiemy czy będzie w ogóle dostępny w USA czy choćby Europie. Choć wszystko wskazuje na to, że Mate X nie podzieli losu ostatnio zaprezentowanych modeli Mate 30, które niestety jak na razie nie trafiły do naszego kraju. Więcej o Huawei Mate X możecie przeczytać poniżej, jednak dla przypomnienia ma on mieć na pokładzie 8GB pamięci operacyjnej oraz 512GB pamięci wewnętrznej. W przypadku ceny sugerowanej, ta dzień 24 lutego tego roku wynosiła 2300 euro, co daje nam blisko 10 tys złotych. 

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

JEST! – premiera składanego smartfona od Huawei! Przed wami Mate X!

Podczas konferencji firmy Huawei odbywającej się na targach MWC w Barcelonie pokazany zostanie między innymi model Mate X. Całą konferencję otworzyła prezentacja odświeżonego MateBook X Pro new, który kierowany jest do osób zajmujących się tworzeniem treści. Powiększono ekran zmniejszając ramki, sam ekran to konstrukcja o proporcjach 3:2 i rozdzielczości 3000 x 2000 px. Na pokładzie

Czytaj artykuł
Awatar Ziemowit Wiśniewski

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez