Do
góry
Huawei-Nova-4-spotted-in-the-wild-with-display-hole-and-headphone-jack

Huawei Nova 4 pierwszy smartfon z wyświetlaczem Infinity-O!

Znany serwis Slashleaks, który w dużej mierze zajmuje się najnowszymi przeciekami na temat urządzeń udostępnił bardzo ciekawe zdjęcie prezentujące pierwszy smartfon z wyświetlaczem Infinity-O. Firma, która go stworzyła to bynajmniej nie Samsung, a Huawei. Według przecieku omawiany model nazywa się Nova 4.

Wyświetlacze Infinity-O po raz pierwszy pokazane zostały na konferencji Samsunga, tej samej, która przyniosła nam więcej szczegółów dotyczących Galaxy F. Najnowszy model Huawei Nova 4 został uchwycony na zdjęciu, na którym doskonale widać niewielki otwór w górnej części ekranu.

slack_imgs_1.jpg

Pomimo, że telefon jest w obudowie można się spodziewać bardzo wąskich ramek, zarówno na bokach jak i dole oraz górze ekranu. Ogromnym zaskoczeniem jest tu gniazdo miniJack, które znalazło się na górze smartfona, być może jeszcze jest dla niego szansa w 2019 roku.


Smartfony NAJTANIEJ! ↪ https://technostrefa.com/tanie_smartfony
Smartfony Huawei w niskiej cenie ➡ https://technostrefa.com/smartfony_huawei
Cena Huawei Mate 20 Pro ➡ https://technostrefa.com/huawei_mate_2…


W przypadku specyfikacji nie ma żadnych potwierdzonych informacji, jednak można się spodziewać iż do środka trafi procesor Kirin 980, 6GB pamięci RAM, a systemem operacyjnym będzie Android 9 PIE z nakładką EMUI 9.

Huawei nie potwierdził dokładnej daty premiery Nova 4, lecz pewne źródła informują iż zapowiedź może mieć miejsce na początku stycznia 2019 roku. W chinach zaś sprzedaż może rozpocząć się jeszcze w grudniu, cała reszta świata rzecz jasna będzie musiała poczekać.

Źródła:

  1. Phone Arena
  2. SlashLeaks
Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!