Do
góry
huawei_p40_metaliczny_technostrefa (1)

Huawei P40 Lite w nowym kolorze! | Jest bardziej luksusowo, przynajmniej od zewnątrz

Huawei P40 Lite miał już swoją premierę na początku tego roku. Na tamten moment smartfon był dostępny jedynie w 3 wersjach kolorystycznych. Teraz producent poszerza asortyment i dodaje do swojej oferty jeszcze jeden kolor – metaliczny szary.

Smartfon P40 lite w nowym kolorze można już zamówić w oficjalnym sklepie internetowym Huawei – huawei.pl oraz w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia. Smartfon dostępny jest również w sieci sklepów Media Expert. Rekomendowana cena sprzedaży to 1099 zł.

P40 lite to smartfon fotograficzny z potężną optyką, opierającą się na czterech obiektywach, w tym obiektywie głównym o rozdzielczości 48 MP. Urządzenie oferuje wysokiej klasy aparat fotograficzny oraz szereg flagowych rozwiązań, m.in. baterię o pojemności 4200 mAh oraz dużą pamięć – 6 GB RAM + 128 GB ROM. Użytkownik może więc cieszyć się niezawodnym działaniem smartfona nawet przez cały dzień, na jednym ładowaniu baterii.

➡ Huawei P40 Lite

➡ Huawei P40 Lite E

Potężna optyka

Huawei P40 lite został wyposażony w zaawansowany aparat fotograficzny złożony z czterech obiektywów: główny o matrycy 48 MP, szerokokątny z matrycą 8 MP i przesłoną f/2.4, obiektyw 2 MP służący do analizy głębi obrazu oraz obiektyw makro z matrycą 2 MP. Aparat oferuje szereg innowacyjnych rozwiązań wspieranych przez sztuczną inteligencję, między innymi funkcję AI HDR+, które gwarantują wysoką jakość zdjęć nawet w słabym świetle, a także w przypadku zdjęć wykonywanych pod światło. Przedni aparat fotograficzny telefonu został wyposażony w obiektyw o rozdzielczości 16 MP.

Niezawodność przez cały dzień

Huawei P40 lite jest zasilany przez potężną baterię o pojemności 4200 mAh, którą można szybko naładować dzięki funkcji Huawei 40W SuperCharge. W ciągu 30 minut, bateria ładuje się nawet do 70%. Płynne działanie urządzenia zapewnia potężna pamięć operacyjna o pojemności 6 GB oraz 128 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć do 256 GB poprzez dodanie karty NM od Huawei.

Huawei P40 lite został wyposażony w wyświetlacz Full HD+ o rozmiarze 6,4 cala i formacie 19:9. Ekran wyróżnia się wąskimi ramkami i jest pozbawiony zbędnych wcięć, dzięki zastosowaniu aparatu do selfie typu Punch Hole.

➡ Huawei P40 Lite

➡ Huawei P40 Lite E

Huawei P40 lite wykorzystuje oprogramowanie EMUI 10, bazujące na systemie operacyjnym Android i działa w oparciu o Huawei Mobile Services (HMS).

Źródło: informacja prasowa

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!