Do
góry
huawei_p40_lite_promo

Huawei P40 Lite znów taniej! | Tym razem w nowym, zielonym kolorze!

Doskonale znany telefon w segmencie do okrągłego tysiąca złotych, znów dostępny w przystępnej cenie. Jednak taka cena nie utrzyma się długo.

Huawei P40 Lite zadebiutował na początku tego roku i nie trudno się spodziewać, że nieco podzielił recenzentów i użytkowników. W swojej cenie jest to po prostu jeden z najlepszych smartfonów, jednak brakuje mu jednej istotnej rzeczy, która wciąż jest nieodłączną częścią smartfona dla wielu osób. Mowa oczywiście o usługach Google. Na naszym kanale pokazywaliśmy już jak sobie radzić z ich brakiem.

Brak tak prostej rzeczy jak sklep Google niekoniecznie skreśla ten smartfon dla wszystkich osób. Jeżeli natomiast nie możecie przeżyć braku tych aplikacji, a macie żyłkę majsterkowicza to możecie próbować doinstalować takie usługi na własną rękę. Oczywiście nie polecamy takiego rozwiązania, bo w Internecie znajduje się wiele niepewnych źródeł, z których pobrać można pakiety instalacyjne.

➡ Huawei P40 Lite

➡ Huawei P40 Lite E

Od 31 sierpnia do 6 września, Huawei P40 lite w kolorze zielonym w nowej cenie dostępny jest w sklepie internetowym huawei.pl, w oficjalnym sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia w Warszawie oraz w sklepach AB Foto, Empik, Komputronik, Media Expert, Media Markt, Morele.net, Neonet, RTV Euro AGD i x-kom. Oferta dotyczy wyłącznie podanych kanałów sprzedaży, w podanym terminie lub do wyczerpania zapasów.

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!