Do
góry
top-e-plus

Huawei P40 Pro+ teraz także w Polsce! | Cena wręcz powala!

Najpotężniejszy smartfon fotograficzny Huawei P40 Pro+ oraz flagowe P40 Pro i P40 dostępne w wyjątkowej ofercie

Huawei P40 Pro+ – czego by nie mówić o smartfonach Huawei, które nie mają wsparcia usługo Google, to nie da się im odebrać jednego miana. Najlepszych fotograficznych smartfonów na rynku, a ten model jest prawdziwym królem.

W Polsce smartfony z serii P40 debiutowały „na raty”, najpierw pojawiły się najtańsze modele Lite oraz Lite E. Później Huawei wprowadził do swojej oferty w naszym kraju flagowe modele P40 oraz P40 Pro. Teraz przyszedł czas na najlepszy model, który bez problemu może nosić miano super-flagowca.

🛒 Kup Huawei P40 Pro+

➡ Smartfony Huawei w Niskich Cenach!

➡ Sprawdź cenę Huawei P40

➡ Sprawdź cenę Huawei P40 Pro

Do 30 czerwca smartfon można zamówić w przedsprzedaży w wyjątkowej ofercie – w zestawie z najnowszym smartwatchem Huawei Watch GT 2e, a także z bezprzewodowymi słuchawkami FreeBuds 3. Co szczególnie interesujące taki atrakcyjny zestaw dostępny jest także dla każdego, kto do 30 czerwca kupi inny flagowy smartfon Huawei – P40 Pro lub P40.

Król fotografii?

Cechą, która wyróżnia smartfony z serii P40 to innowacyjny aparat Ultra Vision opracowany we współpracy z firmą Leica o rozdzielczości aż 50 MP. Ta matryca może też pochwalić się też rekordową wielkością sensora na poziomie 1/1,28”. Huawei P40 Pro+ bije też rekordy w zakresie zoomu – model na pokładzie znalazł się 50-krotny jak i 100-krotny Super Zoom cyfrowy.

Huawei P40 to najnowsza generacja przedstawicieli serii P, znanej z potężnej, fotograficznej siły. Smartfony zostały wyposażone w innowacyjny aparat fotograficzny opracowany we współpracy z legendarną marką Leica, który rejestruje więcej światła, przez co zdjęcia i wideo wyróżniają się najwyższą jakością i liczbą detali, również w bardzo słabych warunkach oświetleniowych.

Huawei P40 Pro+ został wyposażony oczywiście we wcześniej omawiany aparat, a poza nim znajdziecie też: ultraszerokokątny Cine Camera o rozdzielczości 40 MP, obiektyw do pomiaru przestrzeni kadru 3D TOF oraz dwa teleobiektywy: 8 MP obiektyw z 3-krotnym powiększeniem optycznym oraz drugi, również 8 MP, z 10-krotnym powiększeniem optycznym. Model P40 Pro+ wyróżnia się innowacyjną konstrukcją teleobiektywu SuperZoom Array, który przyjmuje znacznie więcej światła. Dzięki temu, za pomocą smartfona można wykonać zdjęcie z 10-krotnym zoomem optycznym i rekordowym, 100-krotnym zoomem cyfrowym. Wielkość pojedynczego piksela matrycy aparatu fotograficznego P40 Pro+ jest również rekordowa i wynosi 2,44 μm.

🛒 Kup Huawei P40 Pro+

➡ Smartfony Huawei w Niskich Cenach!

➡ Sprawdź cenę Huawei P40

➡ Sprawdź cenę Huawei P40 Pro

Całość oczywiście nie byłaby możliwa bez zastosowania odpowiednio szybkiego i wydajnego procesora, jakim niewątpliwie jest Kirin 990, który dodatkowo wspiera łączność w standardzie 5G. Ta jak wiadomo już jest w pewnym stopniu dostępna w naszym kraju. To też ten model nie będzie miał żadnych problemów z wykorzystaniem zupełnie nowego potencjału drzemiącego w nowym standardzie.

Huawei P40 Pro+ umożliwia innowacyjną edycję zdjęć, wspieraną przez algorytmy sztucznej inteligencji, m. in. automatycznie wybiera najkorzystniejsze zdjęcia w oparciu m.in. o mimikę twarzy oraz postawę fotografowanej osoby oraz umożliwia usuwanie z dalszego planu fotografii niechcianych obiektów.

Obiektyw główny i szerokokątny smartfona wyposażone zostały w superczuły sensor o wysokiej wartości ISO 51200, który umożliwia rejestrowanie filmów w superzwolnionym tempie 7680 klatek na sekundę i odtwarzanie w tempie 1/256 rzeczywistej prędkości.

Potężna bateria i technologia SuperCharge

HUAWEI P40 Pro+ 5G - HUAWEI UK

Model P40 Pro+ został wyposażony w baterię o pojemności 4200 mAh. Zapewnia to użytkowanie telefonu w standardowych warunkach od 1,5 do 2 dni. Telefon można też bardzo szybko naładować dzięki technologii Huawei SuperCharge 40W. Smartfon obsługuje też funkcję szybkiego ładowania bezprzewodowego o wartości aż 40W, co sprawia, że jest to jeden z najszybciej ładujących się bezprzewodowo smartfonów na rynku. A dzięki funkcji ładowania zwrotnego może służyć za przenośny, bezprzewodowy powerbank. W Huawei P40 Pro+ zastosowano także ekran OLED o przekątnej 6,58”, który zakrzywia się na wszystkich 4 krawędziach, nie zabrakło też odświeżania 90 Hz.

Dostępność

Huawei P40 Pro+ jest dostępny obecnie w ofercie przedsprzedażowej, która potrwa do 30 czerwca. W tej ofercie kupicie tego smartfona w cenie 5999 zł w pakiecie ze słuchawkami FreeBuds 3 oraz Smart-zegarkiem Huawei Watch GT 2e.

🛒 Kup Huawei P40 Pro+

➡ Smartfony Huawei w Niskich Cenach!

➡ Sprawdź cenę Huawei P40

➡ Sprawdź cenę Huawei P40 Pro

Dodatkowo smartfony P40 Pro i P40 także dostępne są w wyjątkowej ofercie – w zestawie z najnowszym smartwatchem Huawei Watch GT 2e, a także z bezprzewodowymi słuchawkami FreeBuds 3 za 1 zł, można zamówić od 15 do 30 czerwca lub do wyczerpania zapasów w oficjalnym sklepie internetowym Huawei – huawei.pl, w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia. Klient może też skorzystać z oferty w RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, x-kom, Neonet i Komputronik.

Oferta obowiązuje również u operatora Play, wyjątkowo w okresie od 19 do 30 czerwca i dotyczy wyłącznie modelu P40 Pro+.

Huawei Watch GT 2e

Huawei Watch GT 2e to najnowszy smartwatch w portfolio Huawei. Zegarek wyróżnia się długim czasem pracy baterii, sportowym designem oraz obsługą aż stu trybów sportowych. Zegarek łączy się idealnie ze słuchawkami bezprzewodowymi Huawei FreeBuds 3, a pamięć zegarka pozwala przechowywać w nim około 500 plików muzycznych. Podczas treningu możliwe jest słuchanie muzyki bezpośrednio z zegarka, bez konieczności zabierania ze sobą telefonu. Inteligentną wagę i smartwatch można połączyć z kolei z aplikacją Huawei Zdrowie, która generuje dane z obu urządzeń i przedstawia pogłębione informacje o kondycji i aktywności fizycznej.

Huawei FreeBuds 3

Bezprzewodowe słuchawki douszne Huawei FreeBuds 3 wyróżniają się funkcją ANC (Active Noise Cancellation), która zapewnia krystalicznie czysty dźwięk nawet w trudnych warunkach zewnętrznych. Etui, w którym umieszczone są słuchawki, umożliwia bezprzewodowe ładowanie słuchawek oraz ładowanie zwrotne przy pomocy smartfona. Czas pracy na jednym ładowaniu wynosi 4 godziny, a jeśli słuchawki są przechowywane w etui, które spełnia funkcję powerbanku zdolnego zasilać słuchawki, czas pracy wynosi nawet 20 godzin. 

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!