Do
góry
Huawei WiFi AX3 (5)

Huawei prezentuje router WiFi AX3 | Wsparcie technologii WiFi6+ w przystępnej cenie!

Huawei właśnie dziś zaprezentował, a tym samym wprowadził do sprzedaży pierwszy na świecie router wspierający standard WiFi6+. W odróżnieniu od poprzedniego, wciąż najpopularniejszego standardu mówimy nawet o 3-krotnym wzroście prędkości pobierania i wysyłania. 

Poza zwiększeniem przepustowości połączenia, poprawie uległy tez inne jego właściwości. A zaliczyć do nich można między innymi stabilność połączenia, większy zasięg sieci czy w końcu zmniejszenie popularnego pingu, czyli opóźnień, jakie występują pomiędzy urządzeniem odbiorczym a routerem. Routery AX3 zostały opracowane z myślą o użytkowniku domowym, ich design jest przystępny i minimalistyczny, jednak jak zaznacza sam Huawei doskonale sprawdzą się też w małych biurach. 

Jak już wcześniej wspomniałem router WiFi AX3 został opracowany z myślą o gospodarstwach domowych, w których podłączonych do Internetu jest nawet kilkanaście urządzeń, m.in. do streamingowego odtwarzania wideo, gier online, a w przyszłości także w chmurze czy nawet prowadzenia małego biura. Router WiFi AX3 wykorzystuje najnowszy standard WiFi6+, który zapewnia nawet trzykrotnie szybszy przesył danych w porównaniu do wcześniejszego standardu oraz obniża o 60% poziom zakłóceń i opóźnień, co jest istotne w przypadku oglądania filmów czy grania w gry online, szczególnie typu competitive. Nowy router Huawei może zapewnić transfer danych z prędkością dochodzącą do nawet 3000 Mb/s. 

➡ Kup Huawei AX3 QuadCore

➡ Huawei AX3 DualCore najtaniej

Cztery rdzenie i sieć Mesh

Sercem Huawei WiFi AX3 Quad-Core opiera swoje działanie o czterordzeniowy procesor oraz nowatorską technologię OFDMA, która umożliwia transmisję wielu strumieni danych jednocześnie. Router został wyposażony w dwa specjalne wzmacniacze dla 5 GHz. Wzmacniacze umożliwiając tworzenie sieci Mesh dla wielu routerów Huawei oraz obsługę bezprzewodowych, przewodowych i hybrydowych trybów połączeń sieciowych, które poprawiają sygnał w miejscu, gdzie wcześniej Internet był słabszy.  

Huawei WiFi AX3 w wersji czterordzeniowej zapewnia również obsługę Huawei Share. Użytkownicy telefonu z Androidem z włączoną funkcją NFC, znajdujący się w polu działania NFC routera, mogą łączyć się bezpośrednio z siecią WiFi bez konieczności podawania hasła. To szczególnie praktyczne m.in. w restauracjach lub hotelach, gdzie goście nie muszą już pytać i wprowadzać samodzielnie hasła dostępu.

➡ Kup Huawei AX3 QuadCore

➡ Huawei AX3 DualCore najtaniej

Trzy tryby zasilania

Router Huawei WiFi AX3 oferuje trzy różne tryby zasilania w zależności od tego, co aktualnie robicie: ściana, standard oraz uśpienie. Pierwszy tryb – generujący najwyższe zużycie energii – polecany jest w sytuacji, gdy podłączone do Internetu urządzenia znajdują się dalej i oddzielone są dodatkowymi barierami. Ostatni tryb może być wykorzystany, gdy chwilowo Internet nie jest potrzebny. Specjalna funkcja WiFi Timer pozwala wyłączyć sieć np. podczas pracy poza domem albo nocą. 

Ekosystem Huawei 1+8+N

Huawei WiFi AX3, będący centrum połączeń w ramach ekosystemu Huawei 1+8+N, działa w oparciu o system operacyjny HarmonyOS i został wyposażony w zabezpieczenia Huawei HomeSec™, zapewniając użytkownikom intuicyjne, szybkie, stabilne i bezpieczne połączenie w standardzie WiFi6+. Jest to jednocześnie pierwsze urządzenie, jakie pojawiło się na naszym rynku, które w 100% działa w oparciu o autorski system Huawei, czyli właśnie HarmonyOS, o którym zrobiło się głośno przy okazji politycznych zawirowań pomiędzy USA i Chinami. 

Będzie to, zatem niemała gratka dla wszystkich entuzjastów nowych technologii oraz tych, którzy są głęboko zainteresowani nowymi technologiami, jakie wprowadza na nasz rynek Chiński gigant.

➡ Kup Huawei AX3 QuadCore

➡ Huawei AX3 DualCore najtaniej

Kanały sprzedaży

W sprzedaży dostępne są dwie wersje routera: z czterordzeniowym procesorem w rekomendowanej cenie wynoszącej 399 zł, oraz z dwurdzeniowym procesorem, którego cena wynosi dokładnie 249 zł. Jeżeli zdecydujecie się na zakup tego routera pomiędzy 17 lipca a 2 sierpnia, otrzymacie dodatkowo za 1 zł inteligentną opaskę sportową Huawei Band 3e albo Huawei Power Bank CP11QC o pojemności 10 000 mAh.

Możecie je zamówić w oficjalnym sklepie internetowym Huawei – Huawei.pl oraz w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia a także w sklepach AB FOTO, Aetka24, Empik, Komputronik, Media Expert, Media Markt, Morele.net, MyCenter, Neonet, RTV Euro AGD, x-kom. Szczegóły oferty dostępne są w sklepach.

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!