Do
góry
hms_tinder_plus_technostrefa

Huawei rozdaje Tinder Plus na 6 miesięcy za darmo!

Tinder to chyba najbardziej popularna aplikacja do poznawania nowych osób bez wychodzenia z domu. Huawei natomiast stara się cały czas przyciągać nowych klientów do swojego sklepu.

Mamy, więc wszystkie elementy sukcesu, czyli niezwykle popularną aplikację, która niedawno pojawiła się w sklepie AppGallery. Jak i świetną promocję, pozwalającą zaoszczędzić niemałą sumkę każdemu, kto z niej skorzysta. Niestety trudno przytoczyć tutaj konkretną sumę, ponieważ ceny za płatne usługi Tindera różnią się w zależności od wieku użytkownika. Może tym samym kosztować niespełna 13 zł miesięcznie albo nawet 30 zł.

Tinder+ za darmo

Tinder+

Użytkownicy urządzeń Huawei, którzy zdecydują się pobrać tę aplikację z oficjalnego sklepu AppGallery mogą liczyć na specjalne traktowanie. Mowa oczywiście o promocyjnym dostępie na 6 miesięcy do subskrypcji Tinder Plus. Wersja Tindera jak znalazła się w sklepie AppGallery wspiera obydwa systemy usług GMS jak i HMS. Co za tym idzie nawet, jeżeli korzystacie ze starszych urządzeń marki jak na przykład seria P30 to wciąż jesteście objęci promocją. Promocja potrwa dokładnie do 4 października tego roku.

Sprawdź cenę Huawei P40

Najpopularniejsza na świecie aplikacja pozwalająca pozyskiwać nowych znajomych jest w pełni zintegrowana z Huawei Mobile Services. Pozwoli to użytkownikom najnowszych urządzeń marki opartych o HMS w pełni korzystać ze wszystkich jej funkcjonalności.

 „Huawei dynamicznie rozwija swój ekosystem Huawei Mobile Services oraz sklep z aplikacjami Huawei AppGallery, w którym obecnie znajduje się 1000 polskich aplikacji. W skali globalnej, w sklepie dostępnych jest już 96 tysięcy aplikacji, z których korzysta ponad 490 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Sklep jest częścią ekosystemu HMS, obok takich usług jak – między innymi – Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.” O dalszym rozwoju HMS mówił Richard Yu – dyrektor generalny Huawei CBG na świecie podczas Huawei Developer Conference.

Smartfon huawei

Aby otrzymać bezpłatny, 6-miesięczny dostęp do Tinder Plus, wystarczy pobrać aplikację ze sklepu Huawei AppGallery. W następnym kroku wejść do sekcji „Prezenty” i pobrać kod. Wygenerowany kod należy umieścić na końcu linku, na przykład www.tinder.com/vip/123456. Następnie należy postępować zgodnie z instrukcjami, aby zalogować się lub zarejestrować z aplikacji i ukończyć aktywację. Kod należy odebrać między 17 września a 4 października. Wykorzystać go można do 20 sierpnia 2021 roku.

Smartfony Huawei w Niskich Cenach!

Wiele nowych aplikacji

Z myślą o użytkownikach sklepu z aplikacjami AppGallery powstała również dedykowana strona na Facebooku. Tam znajdziecie najświeższe oferty i informacje o najnowszych aplikacjach. Jest to jednocześnie miejsce, w którym możecie wymieniać się doświadczeniami i opiniami.

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!