Do
góry

Huawei Scale 3, czy waga może być bardziej smart?

Huawei wprowadził do sprzedaży zupełnie nową generację wagi łazienkowej Scale 3, która ma umożliwić monitorowanie aż 11 wskaźników ciała.

Dziś miała miejsce premiera zupełnie nowej smart wagi łazienkowej od Huawei. Model Scale 3 ma zaoferować możliwość monitorowania aż 11 różnych wskaźników składu ciała. Począwszy od wagi przez poziom masy beztłuszczowej, a na tętnie kończąc. Do tego zupełnie nowy gadżet łączy się nie tylko za pośrednictwem Bluetooth. Możecie skorzystać także z Wi-Fi, co znacząco ułatwi korzystanie i monitorowanie wszystkich pomiarów.

Huawei Scale 3

Huawei Scale 3

Inteligentna waga łazienkowa Huawei Scale 3 pozwoli Wam na szczegółową analizę składu ciała. Jest to możliwe dzięki połączeniu pomiarów z jedenastu wskaźników. Mierzona jest: waga, BMI, poziom tkanki tłuszczowej, beztłuszczowa masa ciała, poziom tłuszczo trzewnego, podstawowa przemiana materii, tętno, masa mięśni szkieletowych, procent zawartości wody w organizmie, ilość białka oraz zawartość minerałów w kościach.

Dane te są zbierane i łączone przez specjalny algorytm, po tym są skrzętnie analizowane. Dzięki temu w dowolnej chwili macie wygodny dostęp do wszystkich zebranych informacji na temat Waszego zdrowia. Co więcej wszystkie te możecie śledzić na bieżąco w aplikacji, której wiele osób używa, na co dzień. Huawei Zdrowie w bardzo prosty i czytelny sposób wyświetla wszystkie parametry z osobna by dać Wam pełen wgląd w Wasze zdrowie.

Huawei Zdrowie

Huawei Scale 3

Aplikacja Huawei Zdrowie służy także do parowania smartfona ze smartwatchem, opaską sportową lub właśnie inteligentną wagą Huawei. Po sparowaniu pozwala w pełni korzystać ze funkcjonalności urządzenia. Aplikację możecie pobrać na smartfony Huawei ze sklepu AppGallery. Niemniej jednak nie musicie mieć smartfona tego producenta by cieszyć się dokładnymi pomiarami. Aplikacja Huawei Zdrowie dostępna jest na wszystkie smartfony z systemem Android oraz iOS.

Łączność Wi-Fi i Bluetooth

Huawei Scale 3 możecie połączyć z aplikacją Huawei Zdrowie za pomocą sieci Wi-Fi lub poprzez Bluetooth. W tym drugim przypadku, musicie każdorazowo uruchomić aplikację Huawei Zdrowie, a następnie dokonać pomiarów. Z kolei przy połączeniu Wi-Fi, uruchamianie aplikacji podczas pomiarów nie jest konieczne.

Urządzenie na podstawie pomiaru zidentyfikuje użytkownika. Natomiast zapis pomiaru zostanie automatycznie przesłany do powiązanego z użytkownikiem profilu w aplikacji. Wagę możecie również udostępnić gościom – ich dane nie zostaną zarchiwizowane, a po pomiarze usunięte.

Minimalistyczny design

Huawei Scale 3

Panel wagi wykonano ze szkła hartowanego. Nóżki urządzenia o wysokości zaledwie 3,5 mm z gumowymi podkładkami antypoślizgowymi zapewnią Wam stabilność w trakcie użytkowania. Wagę poddano rygorystycznym testom potwierdzającym jej wytrzymałość i bezpieczeństwo.

Cena i dostępność

Wagę Huawei Scale 3 możecie już kupić w sklepie internetowym huawei.pl, sklepie Huawei Warszawa w galerii handlowej Westfield Arkadia oraz w sklepach RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt i x-kom. Rekomendowaną cenę detaliczną ustalono na 149 zł.

Źródło: informacja prasowa

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!