Do
góry
huawei_share_technostrefa

Huawei Share dostępne na wszystkich laptopach marki | Wszystko dzięki naklejce NFC

Huawei już ogłaszało, że wsparcie dla technologii Huawei Share pojawi się także w starszych modelach z serii MateBook. Teraz jednak ta informacja pojawia się już oficjalnie, a wszyscy zainteresowani mogą skorzystać z darmowego montażu.

Dokładnie od dziś salony serwisowe Huawei będą oferować darmowy montaż naklejki z NFC na starszych laptopach oczywiście wyprodukowane przez chińskiego giganta, co zapewni im możliwość obsługi Huawei Share. Z oferty możecie również skorzystać w przypadku nowych modeli laptopów, gdy naklejka z NFC uległa uszkodzeniu. Dla przypomnienia – Huawei Share umożliwia korzystanie z funkcji OneHop oraz Multi-Screen Collaboration, które pozwalają na szybkie, bezprzewodowe przesyłanie plików, w tym zdjęć i filmów między smartfonem i tabletem a laptopem marki, a także współdzielenie ekranu urządzenia mobilnego na laptopie.

Darmowy montaż naklejki z NFC jest możliwy we wszystkich salonach serwisowych Huawei w całym kraju i obowiązuje na następujących modelach: MateBook X 2017, MateBook D 14 2018, MateBook D 15 2018, MateBook 13 2018 i MateBook X Pro 2018. Listę salonów serwisowych, które świadczą między innymi właśnie taką usługę znajdziecie pod tym linkiem.

💻 Kup MateBook’a 13 AMD

🔥 Laptopy w najniższych cenach!

➡ Sprawdź cenę MateBook 13 i7

➡ Sprawdź cenę MateBook 13 i5

Naklejka z NFC zapewnia użytkownikom laptopów Huawei możliwość korzystania z funkcji Huawei Share OneHop. Rozwiązanie to pozwala na synchronizację i wymianę danych, takich jak zdjęcia, pliki tekstowe czy pliki wideo między urządzeniami Huawei, bez potrzeby wykorzystywania do tego kabli czy sieci Wi-Fi. Całość działa niezwykle płynnie oferując przy tym wysoką elastyczność, ale przede wszystkim stawia na wygodę. Wystarczy, że przyłożycie telefon do naklejki, a cała reszta zostanie zrobiona za Was.

Huawei Share

Dzięki Huawei Share użytkownicy laptopów marki mogą również korzystać z funkcji Multi-Screen Collaboration. Umożliwia ona współdzielenie ekranów urządzeń mobilnych Huawei (smartfon lub tablet z nakładką EMUI w wersji 10.0 lub wyższej) z laptopami marki. Między współdzielonymi ekranami można miedzy innymi przesunąć dowolny plik, aby zapisać go w pamięci drugiego urządzenia.

💻 Kup MateBook’a 13 AMD

🔥 Laptopy w najniższych cenach!

➡ Sprawdź cenę MateBook 13 i7

➡ Sprawdź cenę MateBook 13 i5

Funkcja Huawei Share OneHop jest dostępna tylko na wybranych smartfonach Huawei (z nakładką systemową EMUI w wersji 9.0 lub wyższej oraz wyposażonych w technologię NFC) i laptopach Huawei, które wyposażone są w technologię NFC oraz rozwiązanie PC Manager w wersji 9.0.1.80 lub nowszej.

Źródło: informacja prasowa

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!