Do
góry

Huawei Sound X | Pierwszy głośnik giganta już w Polsce! Znamy cenę!

Huawei właśnie wprowadził na Polski rynek zupełnie nowy produkt, który jest jednocześnie pierwszym w całym ogromnym dorobku firmy. Jest to głośnik Sound X, który powstał we współpracy z firmą Devialet.

Nowy głośnik jest oczywiście jednym z wielu elementów całego ekosystemu Huawei, który można podsumować dość enigmatycznym 1+8+N. W założeniach, za liczbę 1 odpowiada smartfon marki Huawei, który synchronizuje się z 8 głównymi urządzeniami, a wśród nich znajduje się właśnie głośnik Sound X. Innymi urządzeniami, które zaliczają się do tego grona to między innymi zegarki, słuchawki bezprzewodowe czy laptopy z logiem Huawei.

Sam głośnik Sound X to pierwsze takie urządzenie klasy Premium od Huawei. Łączy on doskonałe wrażenia dźwiękowe z pięknym nietuzinkowym designem, który niewątpliwie przyciąga wzrok każdego z osobna. Głośnik pozwala na bezprzewodowe łączenie z telefonem przy pomocy NFC, a żeby rozpocząć odtwarzanie muzyki, wystarczy delikatnie przyłożyć smartfon do urządzenia.

🛒 Kup Sound X w przedsprzedaży

🛒 Kup MatePad’a Pro w super cenie

➡ MatePad Wi-Fi w promocji

Głośnik wyposażony jest również w opatentowaną przez firmę Devialet technologię przetwarzania sygnału SAM® (Speaker Active Matching), która jest w stanie dostosować sygnał wyjściowy do specyficznych cech głośnika i zminimalizować zniekształcenia dźwięku. Basy uderzają z częstotliwością 40 Hz, a amplituda międzyszczytowa osiąga wartość aż do 20 mm.

Doskonała jakość dźwięku

Huawei Sound X wyposażony jest w dwa 3,5-calowe subwoofer’y, które dbają o doskonały głęboki i mięsisty bas, zachowując jednocześnie przenośne i kompaktowe rozmiary urządzenia. Dzięki konstrukcji Push-Push, symetryczna struktura pozwala każdemu z subwoofer’ów niwelować wibracje wytwarzane przez ten drugi.

Podczas wydobywania się z głośnika bardzo niskich tonów, obudowa Huawei Sound X nie wibruje, dzięki czemu dźwięk jest czysty i bez zniekształceń. Niech Was to jednak nie zmyli, niskie tony wydobywające się z samego głośnika mogą wprawić w wibracje wszystko, wokół, ale sam głośnik pozostaje niewzruszony.

Głosniki niskotonowe
Głosniki pełnozakresowe

Huawei Sound X został wyróżniony prestiżowym certyfikatem Hi-Res, który przyznawany jest najlepszym urządzeniom audio. Jest to szczególnie ważne, jeżeli weźmiemy pod uwagę to jak w dużej mierze będziecie się do takiego głośnika łączyć, czyli za pośrednictwem bluetooth. Nawet pomimo tego mocno ograniczającego jakość sposobu dźwięk wydobywający się z głośnika Sound X cieszy ucho.

🛒 Kup Sound X w przedsprzedaży

🛒 Kup MatePad’a Pro w super cenie

➡ MatePad Wi-Fi w promocji

Design Premium i łatwość obsługi

Konstrukcja głośnika, nagrodzona została w konkursie iF Design Awards 2020 i zapewnia dźwięk przestrzenny 360 stopni. Sound X wyposażony jest w 6 potężnych głośników wysokotonowych o pełnej częstotliwości, które są równomiernie rozmieszczone wokół dolnej części obudowy.

System Push-Push

Smartfon można połączyć z głośnikiem za pomocą funkcji Huawei Share, która umożliwia bezprzewodowe łączenie NFC jedynie poprzez przyłożenie telefonu do urządzenia. Połączenie z głośnikiem możliwe jest również za pomocą Bluetooth. Jeżeli więc spodobała się ta konstrukcja, a nie jesteście posiadaczami smartfona ze stajni Huawei to wciąż nic straconego.

Sound X wyposażony jest w specjalne czujniki, dzięki którym za pomocą prostych gestów można wstrzymywać i wznawiać odtwarzanie muzyki – wystarczy przykryć górną część głośnika otwartą dłonią. Natomiast zbliżenie ręki do głośnika na około 5 cm wybudza go.

Zanim jednak przejdziemy do ceny, już w ciągu kilku najbliższych dni na naszej stronie pojawi się pełen test tego głośnika, jeżeli więc jesteście zainteresowani tą nowością od Huawei to koniecznie śledźcie nasze socialmedia. Tam, jako pierwsi dowiecie się o nowym teście.

Dostępność

Przedsprzedaż rozpoczyna się dokładnie dziś 30 lipca i potrwa do 16 sierpnia. Sound X będzie dostępny w rekomendowanej cenie 1399 zł i z prezentem – bezpłatnym 6-miesięcznym dostępem do aplikacji TIDAL HiFi. Oferta przedsprzedażowa to element trwającej kampanii Huawei Together 2020 promującej ekosystem produktów marki.

Każdy, kto do 16 sierpnia kupi głośnik, otrzyma 6-miesięczny dostęp do aplikacji TIDAL HiFi – by z niego skorzystać, należy wejść na tę stronę i wpisać tam numer seryjny zakupionego urządzenia. Wygenerowany kod trzeba wkleić na oficjalnej stronie Tidal. Aplikację TIDAL można pobrać z Huawei AppGallery.

🛒 Kup Sound X w przedsprzedaży

🛒 Kup MatePad’a Pro w super cenie

➡ MatePad Wi-Fi w promocji

W sklepach Media Markt specjalna oferta na głośnik Huawei Sound X będzie dostępna od 5 sierpnia.

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!