Mistrzowska_oferta

Huawei startuje z nową promocją na swoje urządzenia!

Promocją zostały objęte między innymi smartfony, tablety czy smart zegarki, a to wszystko doprawione dodatkowymi gadżetami firmy czy koszulkami z podpisem Roberta Lewandowskiego.

Promocja nosi miano „Mistrzowskiej oferty”, to najpewniej odnosi się do ostatnich sukcesów Roberta Lewandowskiego. Jako, że jest on głównym ambasadorem marki Huawei od wielu lat, firma zdecydowała się ruszyć z promocją, która rozpoczyna się dziś i potrwa do 30 sierpnia.

Wśród oferowanych urządzeń znalazły się jedne z najpopularniejszych modeli producenta, a w śród nich oczywiście smartfony, laptopy, tablety czy w końcu smart zegarki. Oferta dostępna jest w oficjalnym sklepie internetowym Huawei – huawei.pl, w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia oraz w sklepach Empik, Komputronik, Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV Euro AGD i x-kom. Warto jednak pamiętać i informuje o tym sam Huawei, że oferta produktowa może się różnić w zależności od partnera.

Mistrzowskie smartfony

Telefonów w tej promocji jak można było się spodziewać jest najwięcej. Nie zabrakło tegorocznych modeli w postaci modeli P40 Pro, który w tej promocji dostępny będzie w cenie 3699 zł. Pojawił się także Mate 30 Pro, o którym mogliście przeczytać na naszej stronie przy okazji jego ubiegłorocznej premiery. Ten dostępny będzie w zaskakująco atrakcyjnej cenie 2299 zł.

➡Smartfony Huawei w Niskich Cenach!

➡Sprawdź cenę Huawei P40

➡ Sprawdź cenę Huawei P40 Pro

W specjalnej ofercie nie zabrakło najbardziej flagowego modelu z flagowych, czyli P40 Pro+. Ten będzie dostępny w cenie 5299 zł z dodatkową promocją dla pierwszych 20 osób, które zdecydują się na jego zakup. W oficjalnym sklepie internetowym Huawei, pierwsze 20 osób, które zakupi model P40 Pro+ otrzyma w prezencie koszulkę z podpisem Roberta Lewandowskiego.

Co więcej, w ostatni czasie sklep huawei.pl rozszerzył ofertę w kategorii smartfonów o jeszcze jeden model – Nova 5T, który można tam kupić do 30 sierpnia w nowej rekomendowanej cenie 1199 zł. Ta cena dotyczy jednak jedynie internetowego sklepu Huawei, Nova 5T nie będzie dostępny w takiej cenie w innych sklepach.

Mistrzowskie laptopy i tablety

Zaraz obok smartfonów, do oferty trafiły także laptopy z serii MateBook. Pierwszym z nich jest MateBook 13 w wersji z 2020 roku. Na pokładzie procesor Intel Core i7 z 10-tej generacji, do tego 16 GB pamięci ram oraz dedykowana karta graficzna nVidia MX250. Wszystko to w cenie 4999 zł. Wersja z procesorem Intel Core i5 również dostępna jest w obniżonej cenie, która wynosi 3599 zł. Jednak w tym wypadku nie będziecie mieć do dyspozycji dedykowanej karty graficznej. Osoby, które zdecydują się na zakup laptopów w sklepie huawei.pl, dodatkowo otrzymają mysz i plecak – każde za 1 zł (akcesoriów w tym wypadku nie można kupić pojedynczo).

Wśród laptopów znalazł się także MateBook X Pro w wersji z procesorem Intel Core i5 lub i7 z ósmej generacji. Dokładną specyfikację znajdziecie na stronie sklepu, jednak podobnie jak w przypadku MateBooków 13 2020, jeżeli zdecydujecie się na zakup tego komputera otrzymacie w prezencie mysz bezprzewodową oraz plecak – każde za złotówkę. Laptop dostępny jest w promocyjnej cenie 3999 zł.

➡Smartfony Huawei w Niskich Cenach!

➡Sprawdź cenę Huawei P40

➡ Sprawdź cenę Huawei P40 Pro

W promocji pojawił się także tablet, model MatePad, który swoją premierę miał nieco ponad miesiąc temu. Ten model jest bardziej podstawową wersją wariantu Pro, którego test pojawił się na naszej stronie. Ten podobnie jak i większość urządzeń na androidzie, które są dostępne w tej promocji nie wykorzystują do swojego działania usług Google (GMS), a opierają się na autorskim ekosystemie Huawei (HMS).

Przy okazji testów MatePada Pro sprawdziliśmy, co oferuje AppGallery od Huawei i czy jest to godny zamiennik dla sklepu Play. Natomiast jednymi urządzeniami, które w tej ofercie GMS mają są modele Nova 5T oraz P30 Lite. Jeżeli interesują Was takie smartfony to już wiecie gdzie kierować swoją uwagę. Wracając jednak do standardowego MatePada, ten dostępny jest w dwóch wersjach – z Wi-Fi w cenie 1199 zł oraz z LTE za 1399 zł.

Ostatnim przystankiem w tej promocji jest smartwatch, bardzo udany model Huawei Watch GT 2, który mimo ogromu oferowanych funkcji potrafi działać na pojedynczym ładowaniu nawet 2 tygodnie. Do tego oczywiście naładujecie go bezprzewodowo i co istotne nie wymaga on do poprawnego działania smartfona Huawei. Jeżeli więc szukacie taniego i dobrego smartwatcha to jest to propozycja wręcz idealna. Promocyjna cena na Huawei Watch GT 2 wynosi 799 zł i jest on dostępny zarówno z paskiem czarnym jak i brązowym.  

Źródło: informacja prasowa

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!