Do
góry
huawei_together_2020_technostrefa (3)

Huawei Together 2020 | Ogromna kampania i wielka oferta serisowa!

Huawei pomimo tego, że już ponad rok temu został odcięty od usług Google, które wciąż są powszechnie uznawane za standard wśród smartfonów z Androidem. Teraz Huawei pokazuje swój własny nowy ekosystem oparty o Huawei Share.

„Połącz wszystko jednym dotknięciem dzięki Huawei Share” – tak brzmi hasło nowej kampanii marketingowej 360 stopni „Huawei Together 2020”. Ta wystartuje dokłanie 1 sierpnia i będzie po raz pierwszy w tej skali promować ekosystem produktów i usług marki. W kampanii zostaną zaprezentowane flagowe urządzenia z różnych kategorii produktowych oraz możliwości, jakie daje połączenie ich za pomocą autorskiego rozwiązania Huawei Share. Start kampanii Together 2020 połączony będzie z wprowadzeniem atrakcyjnych ofert na szeroką gamę urządzeń.

Huawei Together 2020

To kampania inna od wszystkich, bo pierwszy raz na tak dużą skalę promujemy ekosystem naszych produktów, cały ich świat, prezentując z dumą bogactwo naszego portfolio. Wielu konsumentów kojarzy nas przede wszystkim z wybitnymi pod względem fotografii smartfonami – tym razem chcemy powiedzieć głośno, że w naszym portfolio jest znacznie więcej innowacyjnych urządzeń, które można łączyć ze sobą poprzez smartfon

Dorota Haller, CMO, dyrektorka marketingu, komunikacji i digitalu w Huawei CBG Polska

➡ Huawei Watch GT 2 najtaniej

➡ Sprawdź Huawei Watch GT 2e

🛒 Kup Sound X w przedsprzedaży

↪ Promocje na Smartfony!

Spot telewizyjny, który będzie emitowany w największych stacjach telewizyjnych, przedstawia parę tancerzy wykonujących emocjonalny taniec w otoczeniu urządzeń Huawei. Łącząc się w efektownych figurach tanecznych. Jest to bezpośrednie nawiązanie do możliwości oraz harmonii systemu zbudowanego przez Huawei, którego elementem centralnym jest oczywiście ich smartfon.

Flagowe urządzenia Huawei obecne w kampanii prezentują różnorodność i wszechstronność portfolio marki, nie tylko na poziomie hardware, ale także na poziomie rozwiązań programowych. Wśród nich wszystkich znajduje się omawiane Huawei Share, funkcja która pozwala łączyć urządzenia Huawei ze sobą i przesyłać między nimi dane. Kampania komunikuje strategię firmy „1+8+N”, w której 1 to smartfon jako centrum ekosystemu, otoczony przez 8 urządzeń  z innych kategorii i wzbogacony przez inne urządzenia i usługi zewnętrzne oznaczone jako N.

Atrakcyjne zestawy dla użytkowników

Od 1 sierpnia, najnowszy ultrabook Huawei MateBook X Pro będzie można kupić w zestawie ze smartwatchem Huawei Watch GT 2 (z wyłączeniem Watch GT 2 42 mm w kolorze złotym), bezprzewodowymi słuchawkami FreeBuds 3i oraz najnowszym routerem Huawei WiFi AX3 Quad-Core.

Multimedialny tablet MatePad Pro pojawi się w ofercie z rysikiem M-Pencil, klawiaturą oraz 90-dniowym dostępem do oferty FilmBox w usłudze Huawei Filmy, a także do 50 GB w Huawei Chmura.

➡ Huawei Watch GT 2 najtaniej

➡ Sprawdź Huawei Watch GT 2e

🛒 Kup Sound X w przedsprzedaży

↪ Promocje na Smartfony!

W obu przypadkach oferta jest limitowana – dostępnych będzie jedynie 100 zestawów zarówno w przypadku ultrabooka, jak i tabletu – oferta potrwa do 31 sierpnia lub do wyczerpania zapasów. Zestawy będzie można nabyć w sklepie internetowym huawei.pl, w oficjalnym sklepie Huawei w warszawskim centrum handlowym Westfield Arkadia oraz w sklepach Komputronik, Media Expert, Neonet, RTV Euro AGD i x-kom.  W sklepach Media Markt oferta zestawu z MatePadem Pro będzie dostępna od 1 do 14 sierpnia lub do wyczerpania zapasów.

Huawei Sound X

Atrakcyjna oferta dotyczy też Huawei Sound X, wprowadzonego właśnie do sprzedaży pierwszego głośnika marki, powstałego we współpracy z jednym z globalnych liderów branży audio, firmą Devialet. Głośnik można kupić w przedsprzedaży od 30 lipca do 16 sierpnia z atrakcyjnym prezentem – bezpłatnym 6-miesięcznym dostępem do aplikacji TIDAL HiFi. Głośnik można nabyć w rekomendowanej cenie 1399 zł w oficjalnym sklepie internetowym huawei.pl, w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia w Warszawie oraz w sklepach Empik, Komputronik, Media Expert, Neonet, RTV Euro AGD i x-kom. W sklepach Media Markt specjalna oferta na głośnik Huawei Sound X będzie dostępna od 5 sierpnia.

Smartwatche Huawei

W ramach kampanii, Huawei zaoferował również wybrane smartwache i słuchawki w nowych, atrakcyjnych cenach. Huawei Watch GT 2 (42 mm) będzie można kupić w rekomendowanej cenie 799 zł, model Watch GT 2 (42 mm) w kolorze złotym – za 999 zł, a najnowsze bezprzewodowe słuchawki FreeBuds 3i w cenie 399 zł.

➡ Huawei Watch GT 2 najtaniej

➡ Sprawdź Huawei Watch GT 2e

🛒 Kup Sound X w przedsprzedaży

↪ Promocje na Smartfony!

Oferta na te trzy produkty potrwa od 1 sierpnia do 31 sierpnia w sklepie internetowym huawei.pl, w oficjalnym sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia w Warszawie i w sklepach Empik, Komputronik, Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV Euro AGD, x-kom oraz u operatorów sieci Orange i Play.

Atrakcyjna oferta serwisowa w kampanii Huawei Together 2020

W ramach kampanii Huawei Together 2020 ruszyła także kolejna wielka akcja serwisowa. W jej ramach użytkownicy produktów marki będą mogli do końca sierpnia skorzystać z atrakcyjnej oferty, która przewiduje opłatę 25 zł za montaż folii ochronnej na ekran lub tylną obudowę smartfona, a także możliwość wymiany ekranu i płyty głównej wybranych smartfonów i tabletów z nawet 40-procentową zniżką.

Kampania Huawei Together 2020 startuje 1 sierpnia i promuje ekosystem produktów i usług Huawei. Prezentowane będą w niej flagowe urządzenia z różnych kategorii produktowych oraz możliwości, jakie daje połączenie ich za pomocą autorskiego rozwiązania Huawei Share. Prowadzona będzie w telewizji i kanałach digital, a poza działaniami wizerunkowymi i edukacyjnymi, konsumenci otrzymają możliwość zakupu wybranych produktów premium w atrakcyjnych zestawach i cenach.

Zadbaj o swój smartfon Huawei dzięki specjalnej folii ochronnej

Od 1 sierpnia do końca miesiąca, użytkownicy urządzeń Huawei będą mogli skorzystać z usługi montażu folii ochronnej na ekran lub specjalnej folii na tylną obudowę smartfona Huawei, płacąc za nią 25 zł (koszt każdej z opcji – cena zawiera koszt materiału ochronnego). Dostępność oraz wzory folii ochronnych na wyświetlacz oraz tylną obudowę są uzależnione od stanów magazynowych lokalnych salonów serwisowych i mogą się między sobą różnić.

Co więcej, w każdy piątek – od 31 lipca do 31 sierpnia – osoby korzystające z usługi mogą liczyć na upominek (do wyczerpania zapasów). Rodzaj upominków może się różnić w zależności od lokalnego salonu serwisowego. Każdy klient może otrzymać tylko jeden upominek przez cały czas trwania oferty.

Lista dni, w których klient może otrzymać upominek w salonach serwisowych Huawei:

 • 31.07.2020
 • 07.08.2020
 • 14.08.2020
 • 21.08.2020
 • 28.08.2020

Do 40 procent rabatu na wymianę ekranu i płyty głównej

Także do 31 sierpnia, można będzie wymienić ekran i płytę główną wybranego smartfona lub tabletu Huawei ze zniżką. Wysokość rabatu jest zależna od modelu i od decyzji serwisu dotyczącej konkretnego urządzenia, ale może sięgnąć nawet 40 procent.

➡ Huawei Watch GT 2 najtaniej

➡ Sprawdź Huawei Watch GT 2e

🛒 Kup Sound X w przedsprzedaży

↪ Promocje na Smartfony!

Lista urządzeń objętych ofertą:

 • Huawei P40 Pro, P40, P30 Pro, P30, P20
 • Huawei P40 lite, P40 lite E, P30 lite, P20 lite
 • Huawei P smart 2019, P smart Pro, P smart, P smart Z
 • Huawei Y9 Prime 2019, Y7 Prime 2018, Y6 2019, Y6 2018, Y6s, Y5 2019, Y5 2018
 • Huawei nova 5T
 • Huawei MediaPad T3 10’, MediaPad M5 lite 10’

Regulamin i szczegóły dotyczące zniżek

Osoby, które zechcą dokonać naprawy rabatowej jednego z powyższych urządzeń, mogą skorzystać także z bezpłatnej usługi door-to-door. Usługa ta pozwala zamówić kuriera na dowolny adres w celu przekazania urządzenia do serwisu, obejmuje też zwrot naprawionego urządzenia do właściciela tą samą drogą.

Zamówienie na wysyłkę door-to-door Huawei można złożyć:

Specjalna oferta w 3 nowych salonach serwisowych

W sierpniu Huawei wprowadzi też specjalną ofertę w swoich nowo otwartych salonach serwisowych w Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Każdego dnia pracy salonów, dziesięć pierwszych osób, które się w nich pojawią, otrzyma bezpłatną folię ochronną na wyświetlacz smartfona Huawei. Oferta dotyczy wszystkich telefonów marki. Dodatkowo, dla wszystkich klientów nowych salonów serwisowych Huawei przygotował do 10 procent zniżki na akcesoria marki oraz słodki upominek. Akcja dotyczy wyłącznie nowych salonów serwisowych w Łodzi i Poznaniu (pracujących od poniedziałku do soboty) i we Wrocławiu (poniedziałek-piątek).

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!