Do
góry

Huawei Watch Fit Nowa lepsza smart opaska!

Co by się stało gdyby połączyć smartwatch i opaskę fit? Odpowiedzią jest najnowszy Huawei Watch Fit, który dziś trafia do sprzedaży w Polsce.

Huawei wprowadził dziś do sprzedaży w Polsce inteligentny zegarek treningowy dedykowany fanom fitnessu – Huawei Watch Fit. Na froncie znalazł się wyświetlacz AMOLED, który dodatkowo oferuje tryb wyświetlania animacji z ćwiczeniami. Do tego nie zapomniano o wytrzymałej baterii wystarczającej na 10 dni pracy na jednym ładowaniu.

huawei watch fit

Kompleksowy asystent treningowy

Pomimo ekranu w rozmiarze 1.64-cala to całość jest zadziwiająco lekka i waży 34 gramy. Użytkownik ma do wyboru aż 200 tarcz, które może zmieniać w zależności od nastroju czy stylu. Pasek wykonany jest z fluoroelastomeru. Ten materiał nie podrażnia skóry i nadaje zegarkowi odpowiednią elastyczność, szczególnie przydatną w czasie treningu. Pełne naładowanie baterii trwa zaledwie 1,5 godziny i wystarcza nawet na 10 dni pracy. Zaledwie 5 minut ładowania pozwala wydłużyć czas pracy o jeden dzień.

Smartwatch obsługuje 96 trybów sportowych, w tym ćwiczenia na siłowni, bieganie, jazdę na rowerze, pływanie, jogę oraz 12 kursów fitness. Dzięki temu zegarkowi będziecie mieć pewność, że poprawnie wykonujecie trening, wszystko za sprawą specjalnych animacji ilustrujących dane ćwiczenia.

Monitoring zdrowia i snu

huawei watch fit

Opaska szczegółowo monitoruje między innymi pokonywany dystans, spalane kalorie, tętno, tempo. W trakcie treningów wyświetla dodatkowo praktyczne wskazówki, na przykład, gdy tętno rośnie zbyt szybko. Smartwatch spełnia standard 5 ATM, dzięki czemu nie trzeba go zdejmować podczas pływania w basenie czy w morzu.

Huawei Watch Fit automatycznie wykrywa bieganie, szybki chód, ćwiczenia na orbitreku ekliptycznym oraz na urządzeniu imitującym wiosłowanie. Po skończonym treningu smartwatch wyświetli szereg praktycznych sugestii i wskazówek pozwalających udoskonalać trening w przyszłości.

huawei watch fit

Nowa smart opaska wyposażona jest w technologię TruSeen™ 4.0, która umożliwia ciągłe monitorowanie tętna. Ten pomiar wykorzystywany jest nie tylko podczas ćwiczeń, ale również analizuje jakość snu czy poziom stresu. Smartwatch pozwala kontrolować również cykl miesiączkowy. Funkcja TruSleep monitoruje czas i fazy snu oraz diagnozuje powszechne problemy ze snem. Jednocześnie potrafi podpowiedzieć sposoby jak sobie z nimi radzić.

Kontroluje również poziom saturacji, czyli natlenienia krwi oraz maksymalny pułap tlenowy, czyli maksymalną ilość tlenu, którą organizm może pobrać podczas treningu. Watch Fit pozwala również na przechowywanie i słuchanie muzyki bezpośrednio z poziomu zegarka, bez konieczności zabierania ze sobą smartfona. Dodatkowo umożliwia robienie zdjęć, dzięki funkcji „zdalna migawka”. Połączenie smartwatcha z aplikacją Huawei Zdrowie pozwala zbierać i analizować wyniki, a także na bieżąco kontrolować informacje zebrane na temat stresu czy snu.

Cena i dostępność

W przedsprzedaży, która potrwa od 15 września do 30 września, Watch Fit można kupić wraz z inteligentną wagą Huawei AH100. Sugerowana cena detaliczna smartwatcha to 499 zł.

huawei watch fit

Huawei Watch Fit można kupić w sklepie internetowym huawei.pl, oficjalnym sklepie Huawei Warszawa w galerii handlowej Westfield Arkadia oraz w sklepach: Aetka24, Decathlon, Empik, Komputronik, Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV Euro AGD, x-kom oraz u operatorów Play i Orange. Oferta oraz data rozpoczęcie sprzedaży może różnić się w zależności od sklepu. Szczegóły oferty dostępne są na stronie internetowej Huawei oraz u poszczególnych partnerów akcji.

Najnowszy smartwatch dostępny jest w kolorze czarnym, różowym oraz zielonym.

Autor
Ziemowit Wiśniewski

Geek z dużym dystansem do siebie. Zapalony miłośnik sprzętu audio, a w szczególności słuchawek. Meloman, w wolnych chwilach gracz i projektant 3D.

Pokaż wszystkie artykuły

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!