Huawei zaprezentuje składany telefon 5G już w lutym!

Zeszły rok, mógł wydać się szalenie nudnym rokiem jeśli chodzi o rynek flagowych smartfonów. Nie ma co ukrywać, że najbardziej znani producenci nie wprowadzili większych innowacji do nowych urządzeń. Przez blisko cały rok ciągnęła się także kwestia niesławnego notch’a, który zdołał podzielić użytkowników na dwa przeciwne obozy. Smartfony Huawei w niskiej cenieCena Huawei Mate 20…

Awatar Ziemowit Wiśniewski

Zeszły rok, mógł wydać się szalenie nudnym rokiem jeśli chodzi o rynek flagowych smartfonów. Nie ma co ukrywać, że najbardziej znani producenci nie wprowadzili większych innowacji do nowych urządzeń. Przez blisko cały rok ciągnęła się także kwestia niesławnego notch’a, który zdołał podzielić użytkowników na dwa przeciwne obozy.


Smartfony Huawei w niskiej cenie
Cena Huawei Mate 20 Pro
Cena Huawei Mate 20
Huawei Mate 20 Lite


To ma się jednak zmienić za sprawą dwóch najgorętszych trendów, a mianowicie składanych smartfonów oraz technologii 5G. Huawei jest jednym z największych rynkowych graczy i to właśnie od nich spodziewamy się zobaczyć wiele podczas targów Mobile World Congress.

Richard Yu, szef działu konsumentów wystosował ogromną zapowiedź podczas premiery własnego rozwiązania 5G odbywającego się w Chinach.

We look forward to seeing you in Barcelona in February, where we will launch the world’s first 5G smartphone with foldable screen.

Co ciekawe, Yu już podczas premiery obecnego flagowca czyli Mate 20 Pro zapowiedział, że trwają prace nad składanym smartfonem z technologią 5G. Jednakże nikt nie zakładał, że zobaczymy go tak szybko, bo już w lutym podczas MWC.


Smartfony Huawei w niskiej cenie
Cena Huawei Mate 20 Pro
Cena Huawei Mate 20
Huawei Mate 20 Lite


Nowe urządzenie prawdopodobnie będzie jednym z nowych flagowców firmy na pierwszą połowę roku, zaraz obok Huawei P30 oraz następcy MateBook’a X Pro.

Dla przypomnienia targi MWC rozpoczynają się już za niespełna miesiąc, 25 i trwają do 28 lutego. To właśnie wtedy poznamy szczegóły wielu nadchodzących smartfonów z każdej półki cenowej. Z dużym prawdopodobieństwem zostanie wtedy zaprezentowana także nowa generacja smartfonów Galaxy od Samsunga.

Awatar Ziemowit Wiśniewski

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez