Idealne na wakacje: kamerki samochodowe LAMAX

Wjeżdżamy z ofertą dla kierowców! Kamery samochodowe LAMAX T10 i LAMAX C9 sprawią, że każdy wyjazd będzie zarówno komfortowy, jak i bezpieczny! Dzięki wielu funkcjom sprawdzą się w każdych warunkach i zadowolą najbardziej wymagających użytkowników.

Awatar Karolina Burnagiel

Wjeżdżamy z ofertą dla kierowców! Kamery samochodowe LAMAX T10 i LAMAX C9 sprawią, że każdy wyjazd będzie zarówno komfortowy, jak i bezpieczny! Dzięki wielu funkcjom sprawdzą się w każdych warunkach i zadowolą najbardziej wymagających użytkowników.

Firma elem6 prezentuje wideorejestratory LAMAX T10 oraz LAMAX C9.

Kamerka samochodowa typu LAMAX T10 posiada m.in. kąt widzenia 170 stopni czy też możliwość tworzenia nagrania w rozdzielczości 4K.

Z kolei rejestrator LAMAX C9 jest niewielkich rozmiarów, co pozwala na umieszczenie go w pozycji niewidocznej i nie przeszkadza w jeździe.

Obie kamerki zawierają też czujnik G, który pozwala na zabezpieczenie wszystkich szczegółów w przypadku zdarzenia drogowego czy też podczas parkowania.

Markę LAMAX wprowadziła firma elem6, która od 2012 roku jest jedynym dystrybutorem kamer sportowych na rynku wschodnioeuropejskim. Obecnie zarządzają nie tylko produktami własnymi, jak wspomniany już LAMAX, TrueCam, TrueLife i Lauben, ale i licencjami dystrybucyjnymi. elem6 jest specjalistą w tworzeniu elektroniki użytkowej i przedmiotów lifestylowych. Teraz prezentują swoje najnowsze produkty – kamery samochodowe LAMAX T10 i LAMAX C9.

Dzięki nowinkom firmy elem6 każda wakacyjna podróż zamieni się w bezpieczną i komfortową. Wideorejestrator LAMAX T10 posiada szerokokątny obiektyw, który nagrywa każdą sytuację na drodze z kątem widzenia 170 stopni. Sam zapis z kamery jest tworzony w rozdzielczości 4K wraz z trybem Wide Dynamic Range. Ustawienia urządzenia pozwalają także na zmianę opcji wideo z 4K na FullHD z 60 klatkami na sekundę. Szerokie możliwości LAMAX T10 są w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Kamerka samochodowa firmy elem6 posiada wysokiej jakości wyświetlacz IPS 2,45’’, a także intuicyjny i wygodny panel sterowania. Co więcej, jest wyposażona w technologię WDR, która pozwala mu być odporną na oślepiające i odbite światło. Wideorejestrator typu T10 sprawdzi się w każdych warunkach – czy to podczas nocy, słonecznego dnia, czy też ulewy.

Jest idealny również jako asystent przy jakimkolwiek zdarzeniu drogowym – dzięki czujnikowi G rejestrator zabezpieczy nagranie ze wszystkimi szczegółami. Urządzenie ma możliwość dodania prędkości w postaci znaku wodnego, dzięki czemu łatwiej będzie udowodnić fakty w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Czujnik G działa także w trybie parkowania – monitoruje pojazd podczas postoju i rozpoczyna rejestrację po wykryciu ruchu, czy też uderzenia.

LAMAX T10 wyposażony jest również w Wi-Fi, które pozwala mu na sparowanie ze smartfonami i sterowanie kamerką z ich poziomu. Wideorejestrator posiada magnetyczny uchwyt, umożliwiający nie tylko łatwą obsługę, ale i odpowiednią ochronę. Jego ogromnym plusem jest wbudowany GPS oraz aktualizowana na bieżąco baza danych, dzięki czemu urządzenie ma opcję ostrzegania przed radarami.

Z kolei kamerka samochodowa LAMAX C9 jest idealna dla tych kierowców, którzy liczą nie tylko na wysoką funkcjonalność sprzętu, ale i stylowy wygląd. Wideorejestrator tego typu również posiada nie tylko wbudowane GPS wraz z funkcją ostrzegania przed radarami, czujnik G, opcję wykrywania ruchu, ale i noktowizor.

Jest to jedna z najbardziej zaawansowanych kamer samochodowych na rynku – dzięki dobrej rozdzielczości zapisanego wideo może posłużyć w razie czego za dowód w sytuacjach wypadków drogowych. Dodatkowo sprzęt jest dyskretnej konstrukcji i niewielkich wymiarów, co pozwala na umieszczenie kamery w pozycji praktycznie niewidocznej. Dzięki temu nie przeszkadza w trakcie jazdy, ale i nie przyciąga potencjalnych złodziei.

Urządzenie wyposażone jest w duży 6,5-calowy ekran w technologii IPS. Zapis z wideorejestratora jest generowany w wysokiej rozdzielczości 2K, co przy wbudowanej opcji WDR gwarantuje najlepszej jakości ujęcia zarówno w dzień, jak i w nocy. Sprzęt wyposażony jest w szerokokątny obiektyw z ujęciem 150 stopni, co daje możliwość rejestrowania nie tylko własnego pasa ruchu, ale i nadjeżdżającego, oraz chodnika. Kamera samochodowa posiada częstotliwość nagrywania 30 kl./s., dzięki czemu pozwala uwiecznić nawet szybko poruszające się obiekty.

LAMAX C9 cechuje się także pamięcią wewnętrzną 64GB, która może być jeszcze rozszerzona przez dodatkową kartę microSD do 256 GB. Przy pomocy procesora Octa-Core i pamięci RAM o pojemności 4GB sprzęt działa bardzo szybko i płynnie. Urządzenie posiada podwójny aparat – jeden o rozdzielczości 16 Mpix, a drugi 2 Mpix. Wyposażony jest również w przedni aparat 8 Mpix. 

Kamerki samochodowe LAMAX T10 i LAMAX C9 idealnie sprawdzą się w sezonie wakacyjnym, kiedy to krótkodystansowe i długodystansowe wyjazdy są na porządku dziennym. Dzięki wszelkim możliwościom i dodatkowym funkcjom prezentowanego sprzętu podróż będzie nie tylko komfortowa, ale i bezpieczna.

Źródło: materiały prasowe

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez