IFA 2019 | Nowości AGD od Candy i Hoover

Podczas targów IFA 2019 w Berlinie swoją premierę miały także produkty takich marek jak Candy i Hoover. Obie firmy od wielu lat dostarczają innowacyjnych rozwiązań i technologii w dziedzinie sprzętu AGD. Nie zapomniano oczywiście o wydajności jak i ekologii.

Awatar Ziemowit Wiśniewski

Podczas targów IFA 2019 w Berlinie swoją premierę miały także produkty takich marek jak Candy i Hoover. Obie firmy od wielu lat dostarczają innowacyjnych rozwiązań i technologii w dziedzinie sprzętu AGD. Nie zapomniano oczywiście o wydajności jak i ekologii.

Pralka i suszarka RapidO

Doświadczenie firmy Candy w zakresie produkcji pralek, które w połączeniu z funkcjami smart doprowadziło do opracowania wyjątkowych urządzeń – pralki i suszarki RapidO. Urządzenia wyróżnia elegancki i nowoczesny design, ale także bardzo intuicyjna obsługa. Wyższy i większy otwór drzwiowy ułatwia zarówno ładowanie jak i wyjmowanie odzieży z bębna. Z myślą o oszczędności czasu użytkownika, RapidO stawia na szybkie i skuteczne pranie – posiada aż 9 różnych szybkich programów, które bez trudu dopasujemy do naszych potrzeb. Nową serię wyróżnia inteligentna funkcja Snap & Wash.

Wystarczy zrobić zdjęcie prania za pomocą smartfona, a aplikacja na smartfony Candy simply-Fi dobierze odpowiedni program, tak aby uzyskać najlepsze efekty w najkrótszym czasie. Dzięki wykorzystaniu Sztucznej Inteligencji, aplikacja jest w stanie rozpoznać pranie – wyróżnić kolory oraz gabaryty, a następnie zasugerować rozwiązanie dostosowane do potrzeb użytkownika.

Lodówka Convivio

Candy zaprezentuje również lodówkę Convivio, urządzenie wyróżnia się unikalnymi, podwójnymi drzwiami oraz górną powierzchnią, którą można wykorzystywać jako lodówkę lub zamrażarkę. Przestrzeń daje możliwość ustawienia  5 różnych temperatur, od -20°C do +5°C. Funkcja Super Freezing (-20°C) została zaprojektowana w celu osiągnięcia najniższych temperatur i przyspieszenia chłodzenia – jest także idealna do produkcji lodu.

Sprawdź cenę AGD marki Candy
Produkty AGD Hoover w niskiej cenie

Ponadto Convivio oferuje również możliwość wykorzystania funkcji dodatkowej lodówki (+5°C). Pięć funkcji Candy Convivio uzupełniają: tradycyjny zamrażalnik  (-18°C) do codziennego użytku, funkcja łagodnego zamrażania (-14°C), idealna do sorbetów i lodów oraz zamrażalnik typu Ready-To-Serve (-8°C), który doskonale spełnia potrzeby tych, którzy czekają na przybycie gości, utrzymując jedzenie, takie jak lody, ciasta i napoje we właściwej temperaturze.

Piekarnik parowy Smart Steam WiFi

Atrakcyjną nowością w produktach do gotowania jest piekarnik parowy Smart Steam Wi-Fi. Urządzenie charakteryzuje się łatwością użytkowania oraz szerokim zestawem funkcji, z których można korzystać za pośrednictwem aplikacji Candy simply-Fi (aplikacja jest kompatybilna z produktami Candy z różnych kategorii). Dzięki temu uzyskamy dostęp do ponad 200 dedykowanych przepisów, obsługi głosowej oraz możliwości zdalnego sterowania i monitorowania stanu technicznego urządzenia. Ponadto funkcja pary sprawi, że potrawy i wypieki będą o wiele smaczniejsze – soczyste w środku i chrupiące na zewnątrz.

Piekranik H-KeepHeat

Hoover  z kolei zaprezentuje rewolucyjny piekarnik H-KEEPHEAT, pierwsze i jedyne urządzenie, które piecze i jednocześnie przechowuje potrawy – gotowe do serwowania. Wbudowana, bogata książka kulinarna i ponad 20 automatycznych programów pieczenia pozwalają przygotować potrawy od razu na cały tydzień. Nowy piekarnik umożliwia nawet wolne pieczenie w niskiej temperaturze (70-100°) i próżniowe pieczenie sous-vide, które pozwala zachować jeszcze więcej wartości odżywczych i aromatu.

Wyjątkową cechą piekarników H-KEEPHEAT jest możliwość przechowywania potraw nawet do 14 dni – w temperaturze 63° – 70°C, tak aby były gotowe do podania bez konieczności ich podgrzewania. Opatentowana technologia gwarantuje niezmiennie wysokie walory odżywcze i smakowe. Podwójna, dzielona komora pieczenia umożliwia jednoczesne przechowywanie przygotowanych wcześniej potraw i pieczenie nowych, jeśli zajdzie taka potrzeba. Urządzenie można obsługiwać za pomocą intuicyjnego, tekstowego panelu dotykowego (w języku polskim) lub za pomocą mobilnej aplikacji Hoover Wizard.

Pralka H-Wash i suszarka H-Dry

Firma zaprezentuje na targach dwa rewolucyjne urządzenia, które zadbają o naszą garderobę. Nową pralkę H-WASH 500, która jest w stanie sprostać wszelkim potrzebom, dzięki kompletnemu programowi pielęgnacji i bezszczotkowemu silnikowi inwerterowemu, który przyspiesza pranie i gwarantuje najwyższą wydajność na rynku. Dzięki funkcji Care Dose nie trzeba pamiętać o uzupełnianiu detergentu. System dostosuje jego ilość dokładnie do stopnia zabrudzenia i wielkości prania. Kolejne urządzenie to ekologiczna  suszarka H-DRY 500.

Sprawdź cenę AGD marki Candy
Produkty AGD Hoover w niskiej cenie

Sprzęt wyróżnia możliwość wyboru ECO-Programów, a także bardzo niski poziom emisji hałasu, dzięki systemowi Silent Drum. Suszarka posiada najlepszą klasę energetyczną. Ekologiczne funkcje uzupełnia Aquavision, czyli system, który pozwala na ponowne wykorzystanie wody zebranej na koniec cyklu.

Odkurzacz H-Free

Hoover H-FREE 500 będzie bohaterem w kategorii małe AGD. Jest to nowe urządzenie ze znanej już i wielokrotnie nagradzanej serii odkurzaczy H-FREE. Hoover H-Free 500 to wielofunkcyjne urządzenie (odkurzacz pionowy i ręczny w jednym), które po złożeniu mierzy zaledwie 69 cm. H-Free 500 został wyposażony w akcesoria do czyszczenia wszystkich powierzchni, zarówno w domu jak i w samochodzie. Dzięki mini turbo szczotce można skutecznie pozbyć się sierści zwierząt z dywanów, kanap i innych powierzchni.

Odkurzacz wyróżnia także łączność Wi-Fi. Za pomocą aplikacji Hoover Wizard można uzyskiwać informacje dotyczące m.in. poziomu naładowania baterii, czy konieczności wyczyszczenia filtra. Ponadto bezszczotkowy, kompaktowy silnik H-Lab zapewnia wyjątkową wydajność urządzenia.

Awatar Ziemowit Wiśniewski

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez