iOS 17 zmieni iPhone w Androida? Znamy datę

WWDC23, które odbędzie się na początku czerwca, będzie dniem odsłony iOS 17. Te dwie funkcje mogliście już widzieć na Androidach 11, teraz trafią one do iPhone’ów. Te sprawią, że multitasking będzie możliwy również na komórce, a rozmowy będą zapisane.

Awatar Marta Urbaniak

WWDC23, które odbędzie się na początku czerwca, będzie dniem odsłony iOS 17. Te dwie funkcje mogliście już widzieć na Androidach 11, teraz trafią one do iPhone’ów. Te sprawią, że multitasking będzie możliwy również na komórce, a rozmowy będą zapisane.

WWDC23 odbędzie się 5-9 czerwca i w tym terminie zostaną zaprezentowane nowości od Apple.

Jedną z nich ma być nadchodzący iOS 17 i funkcje jakie wprowadzi na iPhone’y.

iOS coraz bardziej przypomina Androida. Jednych to ucieszy, innych już niekoniecznie.

Worldwide Developers Conference (WWDC) to coroczna kilkudniowa konferencja odbywająca się w Kalifornii, w trakcie której Apple przedstawia swoje nowości. W tym roku ma odbyć się 5-9 czerwca i w ciągu tych dni zostanie zaprezentowany między innymi iOS 17, jak i nowe funkcje, które już niedługo trafią w Wasze ręce.

źródło grafiki Apple

Wbudowany rejestrator rozmów

Jedna z nich sprawi, że nie będziecie musieli przypominać sobie co powiedzieliście znajomemu podczas Waszego ostatniego spotkania. Co nieraz może być sprawą życia i śmierci. Łatwo będzie rozpocząć nagrywanie aktywnego połączenia. Wystarczy, że klikniecie przycisk z tą opcją wyświetlaną na ekranie.

rejestrator rozmów w iOS 17
fot. TechRushi

Nagrywanie rozmów ma być wprowadzone wraz z ndchodzącą wersją iOSa. Trzeba wspomnieć, że takie funkcje były już o wiele wcześniej dostępne na Androidzie 11. Także teraz również fani sprzętów z logiem nadgryzionego jabłka będą mogli z nich korzystać. A trzeba wspomnieć, że długo się o nie upominali i w końcu je dostaną.

iOS 17 podzieli ekran

Z kolei podzielony ekran umożliwi na korzystanie z 2 aplikacji jednocześnie, co ucieszy z pewnością pracoholików. Co ciekawe iPad i Mac mogły pochwalić się nią już sporo wcześniej. Na pewno będzie to duże ułatwienie, dające możliwość korzystania z telefonu bez potrzeby przełączania się pomiędzy aplikacjami czy korzystania z dodatkowych urządzeń.

podzielony ekran w iOS 17
fot. TechRushi

Więcej na WWDC

Podczas WWDC23 będą zaprezentowane między innymi te 2 funkcje, ale zapewne też inne. Publiczna wersja beta iOS 17 będzie możliwa do pobrania już 12 lipca, ale stabilna wersja funkcjonująca bez większych błędów ma być wydana dopiero we wrześniu bieżącego roku.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Nowości z iOS 16.5 nie wszystkim się spodobają

Nowa aktualizacja Apple wprowadza m.in. opaskę do Apple Watch, jak i nową tapetę dla użytkowników iOS 16.5. Wszystko po to, aby każdy mógł przygotować się na czerwcowy Pride Month. Tak wyglądają nowości!

Czytaj artykuł

Czy z niecierpliwością czekacie, aż będziecie mogli korzystać z  jednej z tych 2 funkcji? A może wyczekujecie WWDC23, aby zobaczyć inne innowacje, które wprowadzi iOS 17?

Źródło: TechRushi

Awatar Marta Urbaniak

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez