Do
góry

Jabra Elite 85t w nowej odsłonie na CES 2021!

Jabra powiększa swoją serię Elite 85t o nowe wersje kolorystyczne, aby każdy mógł wybrać coś we własnym guście. Oferta powiększy się aż o 4 nowe warianty.

Od listopada 2020 roku mogliście kupić słuchawki Jabra Elite 85t w kolorze tytanowo-czarnym. Jednak teraz do rodziny dołączyły nowe barwy, aby móc cieszyć się wysoką jakością dźwięku z możliwością regulacji ANC w stylowym wydaniu. Bez względu czy użyjecie ich podczas podróży, w pracy, bądź w szkole. Nadadzą one elegancji czy po prostu odzwierciedlą waszą osobowość. 

Stara Jabra w nowym wydaniu

Będziecie mogli wybierać spośród 5 dostępnych kolorów m.in.: wcześniej już obecnego tytanowo-czarnego, ale także złoto-beżowego, miedziano-czarnego, szarego czy ponadczasowego czarnego. 

Te kompaktowe i prawdziwie bezprzewodowe słuchawki miały swoją premierę w ubiegłym roku, o czym pisaliśmy już na naszej stronie. Jednak dla osób, które nie śledzą wszystkich nowości na bieżąco, pokrótce przypomnijmy specyfikację modelu Jabra Elite 85t. 

Została w nich użyta technologia Jabra Advanced ANC pozwalająca jeszcze skuteczniej wyeliminować hałasy dobiegające z zewnątrz. Dzięki prostemu suwakowi możecie dowolnie dostosować stopień działania trybu ANC. Jednym ruchem możecie przejść w pośrednie tryby, jak i HearThrough dopasowując je do indywidualnych potrzeb lub upodobań. 

Jabra Elite 85t

Za jakość rozmów oraz tłumienia szumów odpowiada łącznie aż 6 ukrytych mikrofonów w każdej słuchawce (4 wewnątrz i 2 na zewnątrz). To właśnie dzięki nim rozmowy prowadzone przez te słuchawki są krystalicznie czyste. Jednocześnie redukcja szumów jaką oferuje ten model stoi na zaskakująco wysokim poziomie. 

ANC to nie wszystko 

Jest to najmniejszy model z wysokiej klasy funkcją ANC w portfolio Jabry. Cechuje go jednocześnie certyfikacja ze stopniem ochrony IPX4, dzięki czemu przetrwa lekki deszcz czy poranny trening. Przynajmniej tak twierdzi producent i gwarantuje 2-letnią gwarancję na zachlapania czy uszkodzenia od kurzu. Owalny kształt i rozmiar zapewniają szczelność wraz z komfortem noszenia, a półotwarta konstrukcja i skryte w niej 12-milimetrowe głośniki dostarczą Wam donośnego basu, jak i ograniczą efektu “zatyczek do uszu”.

Jabra Elite 85t

Czas działania na baterii z włączoną funkcją ANC wynosi do 5.5 h, a z etui ten wydłuża się nawet do 25 h. W przypadku wyłączonego aktywnego tłumienia szumów możecie cieszyć się działaniem nawet przez 7 godzin bez ładowania. W połączeniu z etui będzie to maksymalnie 31 h. Słuchawki wspierają standard bezprzewodowego ładowania Qi. Oprócz pokrowca w zestawie otrzymacie oczywiście dedykowane silikonowe wkładki EarGels.

Źródło: informacja prasowa

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!