Jabra Evolve2 30 – pracuj bez przeszkód wszędzie!

Jabra Evolve2 30 – pracuj bez przeszkód wszędzie!

Nowe słuchawki Evolve2 30 od firmy Jabra powstały z myślą o pracy w głośnym biurze, jak i w domu zarówno tym cichym jak i niekoniecznie.

Wraz z warunkami pracy, które od dłuższej chwili zmieniają sposób, w jaki pracujemy, na pewno mierzyliście się z różnymi przeciwnościami. , Dotyczy to zarówno prostej rzeczy jak chociażby wybór miejsca do pracy. Swoje obowiązki możecie wykonywać z domu przez pewien okres, by potem na kilka miesięcy wrócić za firmowe biurko.

Reklama

Nigdy nie ma jednak sytuacji, kiedy wszyscy członkowie zespołu mogą pracować komfortowo. Niekiedy część łączy się zdalnie z kolegami, którzy aktualnie są w biurze. By coś takiego było w ogóle możliwe, potrzebna jest odpowiednia komunikacja. To w końcu podstawa udanej współpracy.

Jabra Evolve2 30

W ubiegłym roku zastosowanie takich właśnie rozwiązań wzrosło aż do 77%, gdzie dla porównania w 2019 roku wynosiło ono zaledwie 14%. To ogromny wzrost, co nie powinno nikogo specjalnie dziwić, przy aktualnej sytuacji na świecie.

Współczesna praca hybrydowa

Z dniem dzisiejszym do oferty firmy Jabra weszły nowe słuchawki z linii Evolve2. Jest to seria doskonale sprzedających się urządzeń do komunikacji w wielu popularnych narzędziach. Poprawiają komfort pracy niezależnie od warunków, ułatwiają skupienie, a co za tym idzie  współpracę z innymi. Jabra Evolve2 30 powstała z myślą o współczesnym środowisku pracy, gdzie stawia się na elastyczność.

Zwiększanie produktywności to bolączka każdej firmy. Cieszymy się z wprowadzenia do oferty naszego najnowszego produktu, który pomaga uniknąć rozpraszania uwagi w biurze, ale także podczas pracy hybrydowej. Jabra Evolve2 30 ma przystępną cenę, aby każdy użytkownik mógł korzystać z zalet najwyższej klasy współpracy, koncentracji i komfortu podczas pracy. Ten zestaw słuchawkowy stanowi doskonałą ilustrację powiedzenia, że praca to nie miejsce, do którego się chodzi, lecz to, co się robi.

Holger Reisinger, starszy wiceprezes ds. rozwiązań biznesowych firmy Jabra

Najnowsze urządzenie świetnie sprawdzi się  do pracy w biurze nawet typu open-space czy też w domu w otoczeniu hałaśliwych domowników. Nie trzeba tutaj chyba wspominać sąsiadów, którzy właśnie postanowili zrobić remont. Współpraca i skupienie – te dwa czynniki przyświecały inżynierom z firmy Jabra, by stworzyć słuchawki idealne do coworkingu z każdego miejsca.

Jakość, komfort i wygoda

Jabra Evolve2 30

Na czym polega sekret działania tego modelu? Metalowy, wytrzymały pałąk za sprawą ergonomicznego kształtu równomiernie rozłoży nacisk na głowę. Jednocześnie unikniecie wrażenia dyskomfortu nawet po kilku godzinach wyczerpującego spotkania.

Za to poduszki wykonano z wysokiej jakości pianki memory foam. Ta dopasuje się do kształtu Waszych uszu, nie powodując ich bólu po kilku godzinach pracy. Z kolei możliwość ich ustawienia pod kątem ma jeszcze bardziej blokować głośne dźwięki z zewnątrz.

Do dyspozycji macie dwa mikrofony, które dzięki unikalnemu połączeniu przekażą Waszym rozmówcom jedynie Wasz głos, a nie dźwięki otoczenia. Taka technologia pozwala na konferencje, gdziekolwiek się znajdujecie. Dźwięk dostarczany jest do uszu dzięki przetwornikom o średnicy 28 mm. Na dokładkę jest jeszcze specjalny chipset z oprogramowaniem oraz możliwością późniejszej aktualizacji.

Model Evolve2 30 jest dostępny również w wersji dedykowanej do wirtualnych spotkań za pośrednictwem Microsoft Teams. Ma on specjalny przycisk, dzięki któremu jednym kliknięciem dołączycie, bądź opuścicie sesję. Za to jeden ruch ramieniem mikrofonowym  pozwala na natychmiastowo włączyć lub wyłączyć  przechwytywanie dźwięku.

Ciekawym dodatkiem może okazać się “wskaźnik zajętości”, który włącza się w momencie prowadzenia rozmowy. Sami też możecie go włączyć ręcznie, aby jeszcze bardziej odciąć się od świata zewnętrznego. Słuchawki podłączycie do komputera w trybie plug and play za pośrednictwem wtyczki USB-A bądź coraz popularniejszej USB-C.

Reklama

Kiedy premiera?

Jabra Evolve2 30

Zestaw słuchawkowy Jabra Evolve2 30 do sprzedaży trafi już niedługo, bo w marcu 2021 roku. Dostępne będą jak na razie tylko w kolorze czarnym Niewykluczone, że w przyszłości będą dodane modele też w innych barwach. Wariant Stereo został wyceniony na  397 zł, z kolei opcja Mono na 352 zł.

Źródło: informacja prasowa

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!