Kategorie
Home PC Tech

Jak legalnie kupić Windows 10 za 50 zł?

Pytanie zawarte w tytule tego artykułu to prawdopodobnie jedno z najczęściej zadawanych pytań podczas kupowania bądź składania nowego komputera. Nie jest tajemnicą, że cena systemu operacyjnego od oficjalnego dystrybutora może powalić. Ale jak właściwie zaoszczędzić na systemie operacyjnym?

Strona URcdkey ma w swojej ofercie nie tylko klucze do gier w atrakcyjnych cenach. Na stronie można znaleźć także klucze do systemu Windows czy choćby pakietu Office. To właśnie z zakupem systemu operacyjnego mierzy się wielu z nas podczas procesu składania nowego komputera do gier czy pracy. Szukając oszczędności w pierwszej kolejności skłaniamy się właśnie ku systemowi operacyjnemu. Problem z tego typu rozwiązaniem jest następujący, wielu sprzedawców oferuje Windows’a 10 w niemożliwie niskich cenach.

? Windows 10 za 50 zł 
? Z kodem TF20 jeszcze taniej

Przy zakupie tak taniego klucza mamy szansę otrzymać już wykorzystany kod, a w razie późniejszych problemów sprzedawca może nam zwyczajnie nie pomóc. Są jednak strony oferujące pewne, a przede wszystkim legalne źródło kluczy. Jedną z takich stron jest właśnie URcdkey. Możecie tam bez przeszkód nabyć właśnie klucz do upragnionego Windows’a, czy pakietu Office w niskiej cenie, mając jednocześnie pewność, że to co zakupicie będzie działać.

Facebook Comments

Autor: Ziemowit Wiśniewski

Geek z dużym dystansem do siebie. Zapalony miłośnik sprzętu audio, a w szczególności słuchawek. Meloman, w wolnych chwilach gracz i projektant 3D.