Do
góry

Jak tanio kupić legalnego Windowsa 10?

Dystrybucja cyfrowa w ciągu kilku ostatnich lat zyskała bardzo mocno na popularności. Od tego czasu w internecie pojawiło się wiele stron gdzie można nabyć klucze do gier na takie platformy jak Steam czy Origin.

Jednocześnie wraz z mnogością stron oferujących właśnie takie klucze pojawiły się obawy co do autentyczności oferowanych kluczy. Podobnie też niektóre strony mają problemy ze złą sławą jaka narosła wokół nich w ciągu ostatnich lat. Jednak wśród nich znaleźć można te sprawdzone, które oferują legalne klucze, które w 100% działają. A mowa tu o UR CDKey, poza grami na przeróżne platformy dystrybucji, a dokładniej:

  • Steam
  • Origin
  • UPlay
  • Xbox
  • PS Store

Dostępne są na niej do kupienia także klucze do konkretnych aplikacji i różnego rodzaju oprogramowania. To właśnie tam bez trudu, a przede wszystkim zbędnych obaw znajdziecie klucze do Windowsa czy Pakietu Office. To jednak tylko przykłady, zatem jeżeli poszukujecie jakiegoś oprogramowania to zdecydowanie warto sprawdzić jego dostępność właśnie na stronie UR CDKey. 

W końcu jest to bardzo prosty sposób by oszczędzić kilka groszy, które potem będzie można spożytkować na jakąś grę lub choćby wypad do kina. Jeżeli zdecydujecie się na zakup właśnie na stronie UR CDKey to cenę możecie obniżyć dodatkowo o kolejne 20% z naszym kodem: TF20. 

Poniżej znajdują się także linki promocyjne, ponieważ w tym momencie trwają jesienne wyprzedaże, a co za tym idzie można upolować klucze w bardzo niskich cenach. Poza promocją znajdują się tam także odnośniki bezpośrednio do systemu Windows 10 jak i Pakietu Office w najnowszej wersji. 

kod rabatowy ➡ TF20

➡ PROMOCJE NA PROGRAMY I GRY

➡ WINDOWS 10

➡ OFFICE 2016

➡ OFFICE 2019

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!