Do
góry
więcej_za_mniej_hp_technostrefa (1)

Jeszcze więcej za mniej | Nowe urządzenia HP już w sprzedaży! Pozwalą drukować jeszcze taniej.

HP Inc. wprowadza na polski rynek nowe drukarki i urządzenia wielofunkcyjne przeznaczone do użytku domowego. Wśród nich znalazły się: Deskjet 2700, Deskjet Plus 4100, DeskJet Plus Ink Advantage 6000 i DeskJet Plus Ink Advantage 6400.

Urządzenia z serii MFP zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o potrzebach nowoczesnej rodziny, której członkowie prowadzą aktywne życie, skutecznie łącząc pracę i naukę z czasem wolnym. Wprowadzane modele zostały zaktualizowane o dodatkowe funkcje. Dodatkowo zostały wyposażone w zoptymalizowaną procedurę konfiguracji i lepszą jakość druku dzięki oryginalnym wkładom atramentowym HP o zwiększonej pojemności – nowe materiały eksploatacyjne o jeszcze lepszej wydajności z serii 305 i 653.

Najważniejsze cechy 

HP DeskJet Plus Ink Advantage 6075 i HP DeskJet Plus Ink Advantage 6475 zostały zaprojektowane z myślą o wyzwaniach jakie czekają współczesną rodzinę. Wszystkie funkcje powstały by zaspokoić potrzeby każdego członka rodziny i móc skutecznie poradzić sobie z każdym zadaniem. Nowe urządzenia wielofunkcyjne mają opcje łączenia  bezprzewodowego i drukowania bezpośrednio ze smartfona za pomocą wygodnej aplikacji HP Smart z funkcją faksu mobilnego.

🛒 Ceny innych drukarek HP

↪ Promocje na Smartfony!

➡ Xiaomi w najniższej cenie!

HP DeskJet Plus Ink Advantage 6475 umożliwia drukowanie dwustronne i jest wyposażony w automatyczny podajnik dokumentów obsługujący do 35 arkuszy (ADF) – wszystko po to, aby jak najbardziej zoptymalizować czas pracy użytkownika.

Ale co tak naprawdę wyróżnia modele HP DeskJet Plus Ink Advantage?

  • Elegancki design – Dzięki ergonomicznemu i stylowemu wzornictwu, drukarka bez problemu wpasuje się w wystrój każdego domu, nie zajmując przy tym dużo miejsca. Urządzenie zostało opracowane w oparciu o strategię HP dotyczącą zrównoważonego rozwoju – jego obudowa składa się w ponad 20% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu.
  • Inteligentny interfejs Prosty i intuicyjny panel sterowania został wyposażony w konfigurowalne podświetlenie, które obrazuje stan drukarki i automatycznie zapala się w razie potrzeby, powiadamiając użytkownika o jakości połączenia z siecią Wi-Fi.
  • Rozbudowane opcje łączności – Użytkownicy mogą wybrać najwygodniejszy dla siebie  sposób podłączenia urządzenia. Oprócz standardowego połączenia za pośrednictwem wbudowanego portu USB oraz funkcji drukowania mobilnego za pomocą aplikacji HP Smart, można wykorzystać dwuzakresowy adapter Wi-Fi z funkcją samo-naprawiania, który pomaga rozwiązywać ewentualnie pojawiające się problemy. Opcja ta zapewnia większy zasięg, a także szybsze i stabilne połączenie.
  • Bardziej stabilne połączenie – Modele obsługują także technologię Bluetooth® 5.0, która nie tylko jest prosta w konfiguracji, ale również umożliwia rozpoczęcie drukowania już w kilka sekund.
  • Materiały eksploatacyjne najwyższej klasy – Dzięki innowacyjnym wkładom atramentowym HP wszystkie wydruki stają się jaśniejsze i bardziej dokładne w odwzorowywaniu kolorów.

Ostatnie miesiące wymagały od użytkowników nieoczekiwanego przejścia do pracy i nauki w trybie zdalnym, ale jednocześnie pozwoliły na nowo odkryć zalety urządzeń domowych. Dlatego z myślą o wszystkich rodzicach i nauczycielach firma HP stworzyła specjalną platformę „Print, Play & Learn” (w Polsce: „Wydruki do nauki”, której mieliśmy już okazję pisać swego czasu na tej stronie) z materiałami do kreatywnej nauki i zabawy z młodszymi dziećmi. Jej współautorami są najlepsi dostawcy treści edukacyjnych, również polscy, np. PWN. Co więcej, już niedługo bazę platformy uzupełnią zadania i gry z kategorii robotyki, nauki i matematyki.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Wydruki do nauki | nowa odsłona projektu HP zachęca do kreatywnego spędzania czasu w domu!

W ostatnich miesiącach wielu rodziców musiało przyjąć na siebie dodatkową bardzo trudną trudną rolę nauczyciela, który motywuje, prowadzi i wspiera najmłodszych w czasie nauki z domu. Firma HP Inc. Polska chce wesprzeć rodziny w tym wymagającym okresie dostarczając im narzędzia rozwijające kreatywność i chęć nauki u dzieci. 

Czytaj artykuł

HP dokłada wszelkich starań, aby proces drukowania w domu był jak najprostszy i jak najbardziej przystępny cenowo, a przy tym efektywny.

Chcemy oferować naszym Klientom nowe, ulepszone modele, które sprawdza się zarówno w czasie pracy, jak i czasu wolnego spędzanego z rodziną. Nasze nowe urządzenia wielofunkcyjne zostały wyposażone w technologie umożliwiające szybką konfigurację i połączenie z dowolnym urządzeniem, jak również w intuicyjny panel sterowania. Dzięki niemu codziennie drukowanie, skanowanie i kopiowanie jest błyskawiczne i bardzo łatwe w obsłudze. – mówi Michał Chęcielewski, Consumer Print Manager, HP Inc Polska

🛒 Ceny innych drukarek HP

↪ Promocje na Smartfony!

➡ Xiaomi w najniższej cenie!

Informacje o cenach i dostępności

  • HP DeskJet 2710 MFP będzie dostępny w Polsce już w lipcu br. w cenie 199 zł.
  • HP DeskJet 2720 MFP będzie dostępny w Polsce już w lipcu br. w cenie 229 zł.
  • HP DeskJet Plus 4120 MFP będzie dostępny w Polsce już w lipcu br. w cenie 399 zł.
  • HP DeskJet Plus Ink Advantage 6075 MFP będzie dostępny w Polsce już w lipcu br. w cenie 449 zł.
  • HP Deskjet Plus Ink Advantage 6475 MFP będzie dostępny w Polsce już w lipcu  w cenie 549 zł.
Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!