Do
góry
apple_premiera_watch_ipad_technostrefa

Już dziś konferencja Apple! | Zobaczymy zegarki i iPady!

Wszystko wskazuje na to, że już dziś o godzinie 15:00 Apple zaprezentuje zupełnie nowe produkty i mamy, co do tego już właściwie 100% pewności.

W sieci, od jakiegoś czasu pojawiają się domniemane daty kolejnych prezentacji Apple, jakie mają się odbyć jeszcze w tym roku. Obecna sytuacja światowa zmusiła firmę do podjęcia niecodziennych środków i przeprowadzenia wielu tych wydarzeń w całości online. Dodatkowo będzie to pierwszy taki rok, kiedy najnowsze iPhone’y zostaną zaprezentowane nie we wrześniu, a najpewniej dopiero w październiku.

Apple Watch

Dzisiejsza konferencja nie skupi się, więc na najnowszych smartfonach, a zegarkach i tabletach. Szczególnie w przypadku Apple Watch’y mamy właściwie 100% pewności, bo z oficjalnych stron Apple najpierw zniknęła możliwość zakupu Apple Watch’a serii 5, a później zostały one zdjęte także ze stron głównych producenta. Możemy więc liczyć, że za niespełna kilka godzin Apple zaprezentuje swoje najnowsze smart zegarki z serii 6.

🛒 Kup iPhone 11 Pro

➡ Sprawdź cenę iPhone 11

↪ Promocje na Smartfony!

➡ Apple Watch 5 najtaniej

Nowy zegarek to także nowa wersja systemu operacyjnego watchOS 7. Aktualizacja przyniesie najpewniej poprawki bezpieczeństwa, optymalizację oraz nowe funkcje. Niestety na ten moment nie znamy wielu szczegółów na jej temat. Natomiast zaraz obok „flagowego” Apple Watch’a Series 6 ma zadebiutować Apple Watch SE. Mieliśmy okazję poświęcić mu osobny news na naszej stronie, którego możecie przeczytać poniżej.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Apple Watch SE | Czy nowy tani zegarek Apple powtórzy sukces modeli SE?

Według najnowszych doniesień już na początku przyszłego roku maj pojawić się nowy tani smart zegarek od firmy Apple. Podobnie jak iPhone SE, zaoferuje flagowe podzespoły i przystępną cenę.

Czytaj artykuł

Apple Watch SE ma być oparty na tej samej filozofii, co tegoroczny iPhone SE. Wewnątrz najdzie się najnowszy procesor S6 wraz z układem W4, natomiast od zewnątrz będzie to Apple Watch serii 3. Podobnie jak w przypadku iPhone’a będzie to dokładnie ta sama obudowa starego zegarka połączona z najnowszą technologią i flagowymi podzespołami. Jednak nie obędzie się raczej bez cięcia kosztów i na pokładzie zabraknie na przykład funkcji Always-On-Dispaly.

I jeszcze więcej…

Pojawiają się też informacje o nowych tabletach od Apple, konkretniej mowa tutaj o serii Air. Nowe urządzenia mają być wyposażone w ekrany Edge-to-Edge, dokładnie tak jak ma to miejsce w iPad’ach Pro, które zostały zaprezentowane już jakiś czas temu. Nie będzie to pierwszy raz, kiedy Apple najpierw wprowadza zmiany w serii Pro, by później skorzystać z nich w pozostałych seriach swoich urządzeń. Spodziewamy się dwóch rozmiarów iPad’ów, pierwszy z ekranem 10.2-cala drugi 10.8-cala.

🛒 Kup iPhone 11 Pro

➡ Sprawdź cenę iPhone 11

↪ Promocje na Smartfony!

➡ Apple Watch 5 najtaniej

Ponadto od jakiegoś czasu można w sieci znaleźć informacje, że Apple planuje wprowadzić nowy model słuchawek. Jednak w odróżnieniu od serii AirPods, które są słuchawkami typu TWS, nadchodzące słuchawki mają być nauszne lub nawet wokółuszne. W założeniu będą kierowane do osób zajmujących się pracą kreatywną jak montaż wideo czy obróbka audio, gdzie używanie na przykład słuchawek AirPods Pro przez kilka godzin bez przerwy jest po prostu niewygodne.

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!