Max

Koniec HBO Max już za miesiąc! Co będzie dalej?

Jak powszechnie wiadomo, za miesiąc – dokładniej 11 czerwca – nadejdzie ostateczny koniec HBO Max. Miejsce dużego gracza zajmie „Max” i choć dane kont zostaną przeniesione bez komplikacji, trzeba będzie na nowo zapisać się do subskrypcji.

Awatar Kamil Malczyk

Serwis streamingowy HBO Max oficjalnie przestanie działać już 11 czerwca, ale jego miejsce natychmiast przejmie „Max”.

Max to – według zapewnień przedstawicieli firmy – „nowe funkcjonalności, niesamowite historie i jeszcze więcej rozrywki”. Po 11 czerwca nadal będzie można korzystać z aktualnych kont, ale trzeba będzie odnowić subskrypcję.

HBO Max zniknie z Polski 11 czerwca

Ponad pół roku temu do internautów i użytkowników serwisu streamingowego HBO Max dotarła oficjalna informacja, że – po dwóch latach od wystartowania w Polsce – nadchodzą gruntowne zmiany w działaniu serwisu. Z tego właśnie powodu w miejsce dotychczas działającego HBO Max pojawi się serwis o krótszej nazwie – „Max„.

HBO Max

Zmiana, która wejdzie w życie za miesiąc – 11 czerwca – w całej Europie, w tym w Polsce, już jakiś czas temu została zaimplementowana w Stanach Zjednoczonych. Według dotychczasowych zapewnień, cały proces przenosin ma przynieść bardzo dużo korzyści, a przy tym zbytnio nie obciążyć użytkowników.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

To już potwierdzone: koniec HBO Max w Polsce. Nadchodzi nowe

HBO Max zostało uruchomione w Polsce zaledwie dwa lata temu. Jak się okazuje, już teraz nadchodzą gruntowne zmiany. Stara platforma zostanie całkowicie usunięta! Co powstanie zamiast niej?

Czytaj artykuł

Co zrobić, aby dalej korzystać z konta?

Jednym z priorytetów HBO – oprócz rozszerzenia swoich dotychczasowych usług – było wykonanie tego w taki sposób, aby klienci nie mieli zbyt wiele na swoich głowach. Mowa tutaj oczywiście o procesie przenoszenia swojego aktualnego konta HBO Max do serwisu Max bez niepotrzebnej biurokracji i długiej konfiguracji.

HBO Max zmienia się w Max
źródło: Variety

Najważniejszą informacją jest to, że konta HBO Max zostaną przeniesione do serwisu Max. Oznacza to, że dane logowania użytkowników nie ulegną zmianom. Jeśli chodzi o subskrypcje, to te zakończą się dokładnie „ostatniego dnia przed dniem Twojego następnego odnowienia, które przypadłoby po uruchomieniu Max„.

Co wydarzy się 11 czerwca? Spis informacji od HBO

  1. Po uruchomieniu aplikacji HBO Max zostaniesz poproszony o pobranie aplikacji Max. Jeśli korzystasz ze strony hbomax.com, przekierujemy Cię na max.com.
  2. Twoje dane logowania będą takie same jak do HBO Max.
  3. Twoje profile, historia oglądania oraz tytuły zapisane w sekcji „Moja lista” zostaną przeniesione do Max, a funkcjonalności pozostaną takie same.
  4. Kiedy Twoja subskrypcja dobiegnie końca (z upływem ostatniego dnia przed datą kolejnego odnowienia, które nastąpiłoby po premierze Max, otrzymasz od nas e-mail na adres powiązany z Twoim kontem – upewnij się, że jest on aktualny. Wiadomość e-mail będzie zawierać kod vouchera, który pozwoli Ci cieszyć się Max z dokładnie takimi samymi funkcjami, możliwościami i ceną, jakie oferowało HBO MAX, wraz z instrukcją, jak z niego skorzystać.
  5. Po użyciu dostarczonego kodu zgodnie z naszymi instrukcjami Twój pakiet, cena oraz funkcjonalności zostaną ponownie udostępnione w Max.
Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Jaki telewizor wybrać? Ranking 2024

Czy nadejście wiosny stopiło śniegi równie skutecznie, jak sklepy ceny oferowanych telewizorów? Zapraszamy do zapoznania się z wiosennym powiewem świeżości w ofertach sklepowych. Jaki telewizor wybrać, by w majowych miesiącach cieszyć i oko i portfel?

Czytaj artykuł

Nowe pakiety i wspólna subskrypcja

Oprócz nowych premierowych produkcji filmów i seriali, użytkownicy Max będą mogli śledzić transmisje sportowe (m.in. z Igrzysk Olimpijskich w Paryżu), ale też oglądać lokalne kanały telewizyjne i treści dla dzieci. Co więcej, będzie można zakupić wspólną subskrypcję, oferującą dostęp do serwisów: Max, Disney+ i Hulu!

Czy korzystaliście do tej pory z usług serwisu streamingowego HBO Max? Który z dostępnych w Polsce serwisów jest według Was najlepszy?

ŹRÓDŁO: informacja prasowa – HBO Max

Awatar Kamil Malczyk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez