Karbonowa czerń, czyli nowy Xbox Series S

Karbonowa czerń, czyli nowy Xbox Series S

Xbox wysłuchał swoich fanów i stworzył nową konsolę Xbox Series S, która zaoferuje więcej pamięci. Stworzono również limitowaną edycję akcesoriów z motywem jednej z niecierpliwie wyczekiwanych gier.

Wczoraj miała miejsce konferencja XBOX Game Showcase, podczas której pokazano nowe gry, ale nie tylko.

Do rodziny konsol Xbox Series S dochodzi model w kolorze „Carbon black” ze zwiększoną pamięcią masową. Firma dokonała tego na prośbę graczy.

Wydana została również limitowana edycja akcesoriów z motywem z gry Starfield.

Reklama

Graczom nigdy nie jest dość i zawsze szukają nowych wyzwań i kolejnych tytułów do ogrania. Jednak może się zdarzyć, że nagle zabraknie pamięci na ich przechowywanie. Xbox w trosce o swoich klientów stworzył nową konsolę z większą pamięcią masową.

Xbox Series S w kolorze Carbon black zachwyci Was nie tylko swoim eleganckim wyglądem o matowym wykończeniu, ale przede wszystkim miejscem na gry. Do swojego użytku macie w tej wersji aż 1 TB na Wasze ulubione tytuły.

Nie będziecie potrzebowali zewnętrznych dysków, aby pomieścić więcej niż jedynie 5-10 gier po 50-100 GB. A dobrze wiecie, że takie tytuły się zdarzają jak chociażby Cyberpunk 2077 ważący 74 GB.

Ten model jest tak samo wydajny i szybki jak wersja Xboxa Series S o pojemności 512 GB. Macie za to mniej więcej dwa razy więcej pojemności. Do dyspozycji oczywiście są tryby jak szybkie wznawianie, błyskawiczne ładowanie i rozgrywka z prędkością do 120 kl./sek. Pozwala na to architekturze Xbox Velocity.

Premiera konsoli odbędzie się dopiero 1 września, jednak już teraz możecie ją kupić w przedsprzedaży za 1 649 zł. Zakupu mozecie dokonać na stronach internetowych: xbox.com lub microsoftstore.com.

Akcesoria i wyczekiwane tytuły

Początek września to również czas, gdy ma wyjść gra Starfield, na którą bez wątpienia czeka wiele osób. Z tej okazji firma przygotowała niespodziankę i stworzyła limitowaną edycję akcesoriów, a dokładniej kontroler i słuchawki z motywem z gry.

źródło grafiki Xbox

Kontroler, jak i słuchawki są w większości białe ze złotymi i czerwonymi akcentami oraz przeźroczystymi elementami. Widać również na nich charakterystyczne barwy granatu, żółci, pomarańczy i czerwieni umieszczonych na pasku zdobiącym urządzenia. Kontroler kosztuje 369 zł, a słuchawki 619 zł oba w Microsoft Store.

źródło grafiki Xbox

Mówiąc już o grach, to tytułu Starfield swoją premierę będzie miał 6 września. Inną wyczekiwaną przez Was produkcją jest chociażby wyścigowa pozycja jak Forza Motorsport, która wyjdzie już później, bo 10 października

Wielu Polaków zapewne niecierpliwie czeka na dodatek DLC, czyli Cyberpunk 2077 Phantom Liberty, ten swoją premierę będzie miał 26 września. Oczywiście nie są to jedyne tytuły, ale z pewnością na te czekacie najbardziej i niebawem będziecie mogli w nie zagrać. Pełną listę gier wraz z opisami i trailerami znajdziecie tutaj.

Źródło: Xbox #1, #2, #3
Źródło miniaturki: Xbox

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!