Do
góry

Konferencja Apple 13.10 – czas na iPhone 12

No i w końcu jest! Apple oficjalnie zapowiedziało najnowszy event, na którym pojawi się cała seria iPhone’ów. Co jeszcze przyniesie wtorkowa konferencja Apple?

Nadchodząca konferencja odbędzie się za dokładnie tydzień – we wtorek 13 października. To właśnie wtedy Apple zaprezentuje najnowsze iPhone’y, ale najpewniej także inne nowe produkty.  Poza nowymi telefonami, które według plotek wspierać mają technologię 5G pojawić się mają także nowe MacBooki oraz słuchawki AirPods Studio.

Hi Speed

Tak właśnie brzmi nazwa nadchodzącego wydarzenia, które zapowiedział właśnie gigant z Cupertino. To może odnosić się właściwie do dwóch albo nawet trzech rzeczy. Pierwsza dość oczywista to prędkości sieci 5G. Te jak już doskonale wiecie w wielu przypadkach mogą się równać jedynie z połączeniem światłowodowym. Jednak nie jest to jedyna opcja, ponieważ najnowszy procesor A14 Bionic znów znalazł się na najwyższej pozycji w różnego rodzaju testach syntetycznych. Ostatnia możliwość to pojawienie się ekranów 120 Hz. Na to jednak są najmniejsze szanse, bo już kilka tygodni temu informowaliśmy Was, że takie matryce nie trafiły do masowej produkcji.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Przecieki iPhone 12 na pierwszym wideo. Bez ekranu 120Hz!

Premiera iPhone 12 coraz bliżej, a wraz z nią dochodzą nas coraz to bardziej niepokojące przecieki dotyczące najnowszych urządzeń od Apple.

Czytaj artykuł

iPhone 12

Konferencja Apple

W tym roku mamy zobaczyć aż 4 nowe iPhone’y, w tym jeden w wariancie Mini. To na niego najpewniej czeka wiele osób głównie ze względu na jego niewielki rozmiar, ale też flagową wydajność. Będzie to pierwszy smartfon od wielu lat w iście flagowym designie i to z flagową specyfikacją w prawdziwie kompaktowym rozmiarze.

Po za tym pojawi się standardowo już iPhone z ekranem w rozmiarze 6.1-cala. Jednak w tym roku pojawią się dwa modele z takim rozmiarem wyświetlacza, w tym jeden z dopiskiem Pro. Nie zabraknie też modelu Pro Max z ekranem 6.7-cala. Wszystkie mają być wyposażone w najnowszy procesor A14 Bionic wykonany w 5nm procesie technologicznym.

AirPods Studio

Spekulacje mówią o zupełnie nowych słuchawkach nausznych od Apple. Bardziej zaznajomieni z tematem będą wiedzieć, że firma z Cupertino zakupiła swego czasu brand Beats by Dr Dre. Wraz z tą transakcją na rynek trafiały słuchawki, które odróżniały się od poprzednich wersji głównie, jakością wykonania i to na lepsze. Teraz jednak Apple tydzień przed konferencją zrezygnowało z oferowania w swoim sklepie słuchawek marki Bose oraz na przykład głośników Logitech.

Może to być, więc jasny sygnał, że nowe pełnowymiarowe słuchawki od Apple nadchodzą. Więcej na ich temat pisaliśmy już jakiś czas temu. Poruszyliśmy tam między innymi bardzo ciekawy aspekt AirPods Studio – zdaniem analityków słuchawki nie będą mieć prawej i lewej słuchawki. Te będą idealnie symetryczne, a układy wewnątrz muszli rozpoznają jak zostały założone i odpowiednio dopasują dźwięk.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

AirPods Studio to nowe słuchawki od Apple!

Apple w tracie jednej konferencji w połowie września zaprezentował wiele sprzętowych nowości. Już teraz szykuje się kolejna premiera, tym razem słuchawek AirPods Studio.

Czytaj artykuł

Źródło: Apple.com, The Verge

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!