Krople w kosmosie – HUAWEI FreeBuds 5 już dostępne

Krople w kosmosie – HUAWEI FreeBuds 5 już dostępne

Nie ma zbyt wielu futurystycznych słuchawek, więc HUAWEI postanowił wypuścić model który z pewnością możecie określić takim mianem. Dziś jest premiera HUAWEI FreeBuds 5, słuchawek, które zrywają z powtarzalnością.

Do wąskiego grona nietypowo wyglądających słuchawek, zaraz obok Samsung Galaxy Buds, dochodzą HUAWEI FreeBuds 5.

Dziś HUAWEI FreeBuds 5 miały swoją premierę i są w premierowej ofercie do końca kwietnia.

Reklama

Krople w kosmosie czy słuchawki?

Na rynku słuchawek były już prezentowane modele o niecodziennym kształtem fasolek, czyli choćby Samsung Galaxy Buds, które później doczekały się zmodyfikowanego kształtu. Jak widać HUAWEI również próbuje swoich sił w fantazyjnych kształtach, aby zadziwić swoich klientów.

O nadchodzącej fali produktów, w tym tych słuchawek pisaliśmy już wcześniej. Zajrzyjcie poniżej, jeśli chcecie wiedzieć co jeszcze otrzyma swoją premierę z szyldu marki HUAWEI.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Huawei popłynął z nowościami i to dosłownie

Huawei chce wyjść naprzeciw ciągle rozwijającym się potrzebom klientów i wprowadzić wielofunkcyjność w swoich urządzeniach. Mają one ułatwić funkcjonowanie na co dzień w pracy, jaki i podczas czasu wolnego. Na liście urządzeń znajdą się na pewno aż 2 nowe smartfony.

Czytaj artykuł

HUAWEI FreeBuds 5 są kolejnym wcieleniem serii, jednak o ile nie brakuje tutaj lśniącego luksusowego połysku, tak kształt został całkowicie zmieniony. Przy ich tworzeniu inspirowano się kroplą księcia Ruperta (szklana kropla o wyjątkowej wytrzymałości). Miało to na celu odejście od powtarzalności i nadanie ekskluzywnego wyglądu. Nie można przejść obojętnie koło tych słuchawek chociażby dla samego ich kształtu.

Pchełki mieszczą się w owalnym etui ładującym, które jest kompaktowe, lekki i z łatwością wejdzie do kieszeni. Dostępne odcienie to standardowo srebrny, biały i co zaskakuje koralowy.

Specyfikacja HUAWEI FreeBuds 5

Liczy się nie tylko wygląd, ale również dźwięk wychodzący z nich. Za jego wytwarzanie odpowiedzialne są dynamiczne przetworniki LCP 11 mm, te również sprawią, że bas będzie pełny i wyraźny. Zmniejszono czułość niskich częstotliwości o 30%, aby poprawić wrażenia dźwiękowe.

Pchełki mogą pochwalić się certyfikatem Hi-Res Audio Wireless, dzięki obsłudze technologii kodowania dźwięku LDAC. W praktyce oznacza to wysoką rozdzielczość nawet przy transmisji po Bluetooth (tutaj w wersji 5.2), która w tym przypadku wynosi 990 kb/s z częstotliwością próbkowania 96 kHz/24 bit.

Korektor EQ dostosuje dźwięk w oparciu o dokładność dopasowania kształtu kropli do Waszego ucha. Regulacja pasm jest możliwa w zakresie od 100 Hz do 2 000 Hz. A samo sterowanie słuchawkami na co dzień odbywa się poprzez dotyk.

Przydatną funkcja jest inteligentna łączność, która pozwoli Wam na parowanie słuchawek z 2 urządzeniami, aby z łatwością przesiąść się na słuchanie muzyki ulubionego kawałka, bez potrzeby dodatkowego synchronizowania.

Redukcja redukcji szumów jest już czymś bez czego ciężko się obyć. Nie martwcie się znalazła się ona również na pokładzie tych futurystycznych słuchawek. Odpowiadają za nią 3 mikrofony (2 wewnętrzne i zewnętrzny) te pierwsze są odpowiedzialne za wyłapywanie hałasów z otoczenia, a ostatni pozwoli Wam na pozostanie świadomymi otoczenia, w którym się poruszacie.

Słuchanie muzyki z aktywnym ANC jest możliwe przez 3,5 h, po wyłączeniu funkcji czas ten wydłuża się do 5 h, oczywiście na jednym ładowaniu. Wraz ze wsparciem etui będzie to 20 h z tłumieniem hałasów i 30 h bez korzystania z funkcji. 5 minut ładowania ma wystarczyć na kolejne 2 h ich używania, za to pełne naładowanie zajmuje około 20 minut. Samo etui pozwala na ładowanie po kablu USB-C, bezprzewodowo czy nawet zwrotne.

Całość opiera się na systemie HarmonyOS 3.0, więc jeśli chcecie korzystać z nich na swoim telefonie. tablecie bądź laptopie, to muszą one obsługiwać ten system. Jeśli jesteście aktywnymi osobami, to nie martwcie się, HUAWEI FreeBuds 5 mają stopień ochrony IPX4, dzięki czemu są bezpieczne podczas treningów czy nawet w deszczowe dni.

Aplikacja HUAWEI AI Life umożliwi Wam dodatkowo wykryć słuchawki, gdy są założone, znaleźć je w razie zgubienia czy po prostu umożliwia aktualizację oprogramowania.

Reklama

Dostępność i cena

HUAWEI FreeBuds 5 kupicie już za 699 zł u operatorów sieci Plus oraz T-Mobile, jak również w sklepach sieci Media Expert, Media Markt, RTV Euro AGD, X-kom i Komputronik, a także w oficjalnej Strefie Marki na Allegro oraz na platformie Amazon.

Kupując je w ofercie premierowej trwającej od 17 do 30 kwietnia 2023 r. otrzymacie etui zabezpieczające w prezencie oraz usługę uprawniającą do 50% zniżki przy zakupie nowej słuchawki w miejsce zagubionej lub zniszczonej.

Źródło: informacja prasowa

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!