Wyjątkowa oferta! Kup OPPO Reno8 T, słuchawki dostaniesz za darmo

Zastanawiacie się nad wymianą swojego smartfona na nowszy model? Jeśli jesteście fanami marki OPPO, to w najbliższym czasie nie będzie na to lepszej okazji! Już teraz, przy zakupie OPPO Reno8 T, możecie odebrać słuchawki za 0 zł.

Wraz z początkiem lutego zadebiutował nowy telefon od znanego chińskiego producenta, a już teraz macie okazję dorwać go w wyjątkowej okazji!

Jeśli zdecydujecie się na zakup tego telefonu do końca miesiąca, będziecie mogli całkowicie za darmo odebrać bezprzewodowe słuchawki.

Jak odebrać słuchawki OPPO Enco Free2 za darmo?

OPPO Reno8 T, czyli główny bohater promocji od chińskiej marki, swój debiut na polskim rynku zaliczył nieco ponad tydzień temu. Jak się okazuje, jeśli jesteście choć w najmniejszym stopniu zainteresowani kupnem tego smartfona, to warto się śpieszyć! Marka OPPO przygotowała specjalną okazję, w ramach której przy zakupie ich najnowszego telefonu możecie otrzymać nowe słuchawki całkowicie za darmo!

Jak wziąć udział w akcji?

Cała akcja trwa od 15 do 28 lutego. Aby wziąć udział wystarczy, że kupicie OPPO Reno8T z renomowanych sklepów internetowych, lokali partnerskich sieci detalicznych OPPO czy wybranych operatorów komórkowych.

Co wiemy o OPPO Reno8 T?

Jak wspominaliśmy wcześniej smartfon, o którego się rozchodzi, to najnowszy produkt z portfolio chińskiej marki OPPO. Zadebiutował on na rynku wraz z początkiem lutego 2023 roku i już od pierwszych dni cieszy się popularnością. Dlaczego? Jednym z najbardziej zachęcających elementów jest jego cena, bowiem za model w konfiguracji 8 GB RAM + 128 GB pamięci na dane musimy zapłacić zaledwie… 1699 zł!

Interesującym aspektem są również możliwości fotograficzne tego telefonu, kryjące się między innymi za jego wybitnymi obiektywami. Mowa tutaj przede wszystkim o głównym, 100-megapikselowym aparacie portretowym z funkcją mikroskopu z aż 40-krotnym przybliżeniem. Jeśli chcecie nieco więcej dowiedzieć się o samym smartfonie od OPPO, zapraszamy do naszego materiału wideo.

Do końca dzisiejszego dnia macie również okazję wziąć udział w organizowanym przez nas (wspólnie z marką OPPO) konkursie, na smartfona OPPO Reno8 T. Szczegóły samego konkursu znajdziecie w opisie pod wspomnianym filmem oraz w regulaminie.

Na sam koniec również słów kilka o tym, co możecie dostać całkowicie za darmo, jeśli tylko zdecydujecie się na zakup smartfona OPPO Reno8 T! Mowa oczywiście o bezprzewodowych słuchawkach OPPO Enco Free2 typu TWS, które wciąż zbierają praktycznie same pozytywne opinie. Warto wspomnieć, że wysokiej jakości brzmienie w tych słuchawkach to efekt współpracy OPPO z Dynaudio (słynną duńską firmą produkującą sprzęt Hi-Fi klasy premium).

Nie należy zapominać także o obecności systemu redukcji szumów (ANC), który pomoże Wam w odciąć się od otaczającego Was świata! Podobnie jak w przypadku telefonu od OPPO, po dłuższy opis OPPO Enco Free2 zapraszam na nasz kanał YT, gdzie kilka miesięcy temu opublikowaliśmy ich recenzję!

Zamierzacie zainteresować się kupnem najnowszego smartfona od OPPO? Czy darmowe słuchawki jakkolwiek bardziej przekonują Was do podjęcia takowej decyzji?

Źródło: OPPO Polska

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!