Do
góry

Kupony do odebrania w AppGallery!

Huawei od dłuższego czasu stara się przyciągnąć do siebie nowych klientów. Tym razem w AppGallery ruszyła akcja, gdzie możecie zgarnąć atrakcyjne kupony!

Niedawno informowaliśmy Was, że aplikacja do poznawania nowych osób, czyli Tinder, jest dostępny w sklepie AppGallery z 6-cio miesięcznym darmowym dostępem do Tinder Plus. Teraz do grona tych aplikacji trafia też Costa Caffee, Bolt oraz eObuwie.pl.

Jak odebrać zniżkę?

Promocja będzie trwać do 1 listopada i będzie składać się z dwóch faz. W pierwszej, która rozpoczęła się 5 i potrwa do 18 października, w AppGallery promowane będą 32 różne aplikacje. Te pojawią się oczywiście na głównej stronie sklepu skąd będziecie mogli je pobrać. Za pobranie 4 dowolnych z wymienionego grona będziecie mogli otrzymać nagrodę. A konkretniej jeden voucher z czterech do wyboru.

W drugiej fazie pomiędzy 19, a 1 listopada zmianie ulegnie zestaw promowanych aplikacji, jednak nagrody pozostaną te same. Co za tym idzie będziecie mogli skorzystać z maksymalnie z dwóch różnych, albo tych samych kuponów w trakcie trwania promocji. Jeżeli jesteście posiadaczami urządzeń Huawei to zostaniecie powiadomieni o możliwości wyboru jednego z voucherów w powiadomieniu. Wiadomość push pojawi się zaraz po pobraniu 4 aplikacji ze sklepu. Kupony natomiast pojawią się w zakładce „Nagrody” w sklepie AppGallery gdzie macie 10 dni na jego odebranie.

A o jakich nagrodach mowa?

Wcześniej napisaliśmy, że 4 aplikacji biorą udział w tej akcji promocyjnej. Teraz natomiast przybliżymy wam nieco szczegóły każdego z kuponów, jakie możecie odebrać w AppGallery.

-30% do Costa Coffee

kupony appgallery

Voucher w aplikacji Costa Coffee zapewni Wam 30% zniżki na kawę w kawiarniach w całej Polsce. No może z wyjątkiem lotnisk, bo te jak zawsze są wyjęte spod obowiązywania jakichkolwiek promocji. Wykorzystana zniżka będzie odnawiana automatycznie, co 7 dni aż do 31 grudnia. Warunkiem jest zarejestrowanie się w aplikacji Costa Coffee Polska oraz okazanie kodu rabatowego podczas płacenia za kawę.

Tinder Plus przez 6 miesięcy

kupony appgallery

Na użytkowników czeka również bezpłatny, 6-miesięczny dostęp do wersji Plus w aplikacji Tinder. Więcej o tej akcji pisaliśmy już w połowie września, kiedy to sama promocja wystartowała. Jeżeli interesują Was szczegóły oraz dokładny opis gdzie i jak się zarejestrować by zyskać dostęp do usługi Tinder Plus, to koniecznie sprawdźcie nasz wpis na ten temat. O ile sama promocja potrwa do końca października to kod jest ważny do 31 sierpnia 2021 roku.

Zniżki w aplikacji Bolt

kupony appgallery

Nie zabrakło też zniżek na przejazdy w aplikacji Bolt. Jeżeli zdecydujecie się odebrać voucher w pierwszej turze, od 5 do 18 października, otrzymacie 15 zł zniżki na pierwszy przejazd. Co ważne ta promocja obowiązuje dla nowych użytkowników. Z kolei w drugiej fazie akcji, między 19 października a 1 listopada, otrzymacie aż dwa vouchery upoważniające do 10 zł zniżki na dowolne przejazdy. Ta druga oferta dotyczy użytkowników, którzy już korzystają z aplikacji Bolt. Vouchery można wykorzystać do 1 listopada 2020 roku.

50 zł w eobuwie.pl

Ostatnim voucherem, jaki pojawia się w tej akcji jest 50 zł zniżki w eobuwie.pl. Zniżka obowiązuje za zakupy powyżej 100 zł i jest do wykorzystania w okresie od 5 października do 22 listopada.

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!