Laptop Nothing w planach? CEO zdradza szczegóły!

Laptop Nothing w planach? CEO zdradza szczegóły!

CEO Nothing, Carl Pei, znudzony podróżą zaczął odpowiadać na pytania zadawane przez użytkowników Twittera. Oczywiście nie obyło się bez pytania o laptop Nothing, na które autor udzielił ciekawej odpowiedzi.

Reklama

Laptop Nothing bez tajemnic

Carl Pei zdradził, że w Nothing „brali pod uwagę stworzenie laptopa i nawet przygotowali kilka koncepcyjnych projektów”. Niemniej jednak żaden z nich nie został oficjalnie zaprezentowany, ani nie padło słowo na jego temat. Jedynie doczekaliśmy się retweeta fanowskiego konceptu, po którym można się spodziewać jakby wyglądał laptop Nothing.

W drugiej części swojej odpowiedzi stwierdził, że „jako dwuletnia firma muszą skupić się na osiąganiu sukcesów w swoich aktualnych kategoriach”. Oczywiście mowa tu o rynku słuchawek bezprzewodowych i smartfonów, gdzie ostatnio miał miejsce ich debiut. 

Zatem wygląda na to, że laptop Nothing nie jest całkowicie skreślonym lub niemożliwym projektem. Niemniej jednak nie wiadomo ile może zająć „osiąganie sukcesów w swoich aktualnych kategoriach”, oraz jak brzmi ich definicja „sukcesu”. 

Kiedy możemy się go spodziewać?

Laptop Nothing, a właściwie jego koncepcyjny fragment
Źródło: Concept Central

Nothing otwarcie mówi o tym, że chcą być najlepszą alternatywą dla Apple, a jednym z kluczowych produktów tej firmy jest ekosystem łączący wszystkie urządzenia. Skoro chcą być alternatywą, to muszą również zaoferować coś podobnego, tylko działającego pomiędzy własnymi produktami. Stąd też przypuszczam, że dopóki nie uda im się stworzyć funkcjonalnego połączenia pomiędzy nim, słuchawkami i smartfonem, to nie zostanie on zaprezentowany. 

Źródło miniaturki: Nothing

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!