Do
góry

Letnia wyprzedaż na Banggood!

Kto nie kocha przecen w Chinach? Chyba każdy z nas choć raz w życiu zakupił jakiś produkt na serwisach pokroju AliExpress czy GearBest. Dla poszukiwaczy promocji mamy świetną nowinę, sklep Banggood.com organizuje letnią wyprzedaż, a kupony i nagrody jakie można zdobyć są zdecydowanie warte uwagi.

Letnia Wyprzedaż 2019

‼‼‼‼Już ⏱ od 2 do 12 Lipca rusza LETNIA WYPRZEDAŻ ‼‼‼‼‼ 1 000 000 PREZENTÓW 🤗🤭❤ 20 000 000 KUPONÓW 💝😍😳

Opublikowany przez Banggood Polska Sobota, 22 czerwca 2019

Podczas każdej takiej wyprzedaży padają kolejne rekordy cenowe, a sklepy prześcigają się by przyciągnąć do siebie nie tylko szerokim asortymentem, ale także niesamowicie niska ceną. W przypadku letniej wyprzedaży na Banggood całe wydarzenie rozpocznie się 2 lipca, a najlepsze okazje pojawią się w okresie od 9 do 12 lipca. Cały plan wydarzenia znajduje się poniżej. 

  • 25.06 – 2.07 – Zapowiedź
  • 2.07 – 9.07 – Rozgrzewka
  • 9.07 – 12.07 – Wielkie promocje
  • 12.07 – 18.07 Zakończenie

ZAPOWIEDŹ (25.06 – 2.07)

Od samego początku wyprzedaży aż do jej zakończenia, możecie zagrać w grę dostępną przez aplikację Banggood na smartfony. Do wygrania nagrody o łącznej wartości aż 1 mln $. Tak więc nic tylko grać!

➡ Aplikacja Android
➡ Aplikacja iOS

Dodatkowo przy użyciu aplikacji możecie złapać dodatkowe promocje nie dostępne bezpośrednio na stronie. Lista tych produktów dostępna tutaj.

Na takiej wyprzedaży nie mogło zabraknąć oczywiście kuponów. Banggood przygotował kilka możliwości wyłapania dodatkowych zniżek. Dla osób, którzy lubią się dobrze przygotować na taką wyprzedaż przygotowano kupony -41%. Jeżeli lubicie płacić przy pomocy konta PayPal macie okazję dodatkowo zdobyć kilka kuponów aktywnych tylko w wypadku tego sposobu płatności.

Kupony do -41%

Dodatkowo w początkowym okresie możecie ustawić sobie przypomnienie na konkretne promocje bezpośrednio na stronie. Wystarczy, że przejdziecie na stronę promocji i przy interesującej was wyprzedaży kliknięcie “Alert Me”. Każdy uczestnik, który subskrybuje 5 lub więcej okazji ma szansę na wygranie darmowego zamówienia. Samo losowanie odbędzie się pomiędzy 9 a 12 lipca. 

Subskrybuj promocje

Rozgrzewka (2.07 – 9.07)

Kupony o łącznej wartości 20 mln $ pojawią się na dedykowanej stronie dostępnej tutaj już 2 lipca. W każdej rundzie dostępna będzie ograniczona liczba kuponów, a rundy będą się odnawiać co kilka godzin. Dodatkowo Banggood przygotował specjalne promocje dla marek Xiaomi, Bliztwolf, Eachine oraz Creality 3D, które znajdziecie tutaj.

To oczywiście nie wszystko w kwestii kuponów. Dostępne będą jeszcze “Kup za 100$, otrzymaj 100$”, czyli gdy zakupicie coś z tej podstrony możecie otrzymać kolejne 100$ na dalsze zakupy. 

Dla obawiających się opłat celnych oraz vat-u Banggod także przygotował specjalną ofertę dostępną bezpośrednio z europejskich magazynów. 

Promocje bez VAT

Wielkie promocje (9.07 – 12.07)

Tak jak w przypadku rozgrzewki tak i we właściwą wyprzedaż dostępne są kupony o łącznej wartości 20 mln $. Dostępne będą na tej stronie już o 9 lipca, warto tu zaznaczyć, że w właśnie te kupony będą oferować największe zniżki. Oczywiście kolejne tury kiedy dostępne będą kupony będą powtarzane co kilka godzin. 

W przypadku ograniczonej ilości produktów dostępnych na tej stronie dostępna jest promocja 1 + 1 za darmo. Kupując jeden przedmiot z tej strony drugi dostaniecie zupełnie za darmo. 

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!