Do
góry
maxresdefault

LG pokaże pierwszy smartfon 5G ze Snapdragonem 855 podczas MWC 2019!

LG pokaże swój pierwszy telefon, który będzie w stanie obsługiwać sieci 5G podczas targów MWC w lutym tego roku. Dokładniej 24 lutego w Center de Convencions Internacional de Barcelona (CCIB). Podczas tego pokazu zobaczymy więcej niż jedno urządzenie. Plotki wspominają o najnowszym flagowcu G8, który ma umożliwiać obsługę gestami.

Nowy smartfon, który wciąż nie posiada nazwy będzie miał na pokładzie procesor od firmy Qualcomm, model Snapdragon 855, czyli najwyższy model na rynku. LG twierdzi, że jest on szybszy od poprzedniej generacji o nawet 45%. Wraz z wykorzystaniem najwydajniejszego procesora zmianie uległ system chłodzenia. Nowy model wyposażono nie w rurkę cieplną, a w komorę parową, która jest znacznie wydajniejsza niż inne znane rozwiązania.


? Kup LG G7 Fit w wersji czarnej
? Kup LG G7 Fit w wersji platynowoszarej


Wewnątrz znajdziemy także baterię o pojemności 4000 mAh. Według przedstawicieli firmy, smartfon został zaprojektowany w taki sposób by umożliwić konsumowanie dużych ilości treści.

Nowy model będzie dostępny w pierwszej kolejności w Korei Południowej, Ameryce Północnej oraz Europie. LG planuje wprowadzić je na rynek jeszcze w pierwszej połowie 2019 roku.

Źródła:

  1. ZDNet
Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!