Do
góry
e5d88997861a73e04f9f086dff643d9f1

LG rozpoczyna akcję #AkademiaDzielenia | I Ty możesz pomóc!

LG rozpoczyna akcję społeczną o nazwie #AkademiaDzielenia i przekazuje laptopy oraz smartfony do Domów Dziecka, zachęcając branżę i wszystkich z was do wspólnej inicjatywy. 

Przymusowa nauka online stanowi obecnie największe wyzwanie dla uczniów i ich rodziców. W jeszcze trudniejszej sytuacji są podopieczni Domów Dziecka, którym brakuje podstawowych narzędzi do pracy.

#AkademiaDzielenia

Marka LG, kierując się mottem „Life’s Good when You share”, rusza z akcją społeczną #AkademiaDzielenia, w której przekazuje ultrabooki oraz smartfony z dużymi ekranami do nauki online najbardziej potrzebującym Domom Dziecka. Wśród placówek znalazły się m.in. te w Zawierciu, Rypinie, Tczewie, Otorowie, Lubieniu Kujawskim, Przemyślu, Brzeziu, Oświęcimiu czy Fromborku. 

Jednocześnie pragnie przyłączyć się do ruchu społecznego i zachęcić społeczeństwo, w tym oczywiście i każdego z was do „wiosennych porządków” i odkurzenia swoich zbędnych komputerów oraz laptopów. Sprzęty te w dobie izolacji mogą stać się niezbędne, a dzięki zaangażowaniu społeczeństwa zyskają drugie życie w rękach dzieci.

One Day x Life’s Good dają moc

LG wspiera idee bliskie własnemu motto i angażuje się w akcję zapobiegania wykluczeniu cyfrowemu wśród dzieci z Domów Dziecka. Współpracują oni między innymi od zeszłego roku z partnerską fundacją One Day, opiekującą się Domami Dziecka w całej Polsce. Fundacja doskonale zna potrzeby dzieci w jednostkach wychowawczych, nawet w najdalszych zakątkach Polski i tym samym jest w stanie przekazać adresy do miejsc najbardziej wykluczonych cyfrowo.

https://www.facebook.com/fundacjaoneday/photos/a.186185941573056/1385211075003864/?type=3&theater

Laptopy i komputery pilnie potrzebne! Dołącz do akcji #AkademiaDzielenia – być może masz w domu działający komputer lub laptop, który możesz przekazać potrzebującym dzieciom.

Jak mogę pomóc?

Wystarczy skontaktować się mailowo z koordynatorem Fundacji One Day, który na bieżąco zbiera i aktualizuje zapotrzebowanie na komputery oraz laptopy w całej Polsce i wskazuje najbardziej potrzebujące Domy.

Kontakt do koordynatora akcji

Angelika Czachowska [email protected]

Informacje na temat akcji znajdują się na stronie LG Magazine, na Fanpage marki LG Polska oraz  na Fanpage Fundacji One Day.

To już kolejna akcja społeczna zainicjowana przez LG, w której marka zachęca społeczeństwo do dzielenia się z potrzebującymi. W zeszłym roku podczas akcji LG #PodzielSięUbraniem #LGVivace, firma pomogła zebrać ponad 1 tonę ubrań, które zostały wyprane, zdezynfekowane i przekazane bezdomnym.

W tym roku natomiast LG nie tylko dzieli się swoim sprzętem do nauki online – smartfonami K50 i Q60 oraz ultrabookami LG gram. Zachęca też partnerów biznesowych, przyjaciół marki, fanów, media, blogerów i całe społeczeństwo do przyłączenia się do akcji przekazywania laptopów i komputerów, wiedząc, iż razem można pomóc osobom najbardziej bezradnym i wykluczonym 2 tym trudnym dla wszystkich czasie.

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!