Do
góry
Hama2_LiberoBuds_Blue — kopia

LiberoBuds | Nowa propozycja słuchawek TWS marki HAMA

Do portfolio firmy HAMA dołączają zupełnie nowe w pełni bezprzewodowe słuchawki typu TWS o nazwie LiberoBuds. Całość oczywiście bez irytujących przewodów, a za to ze wsparciem inteligentnych asystentów głosowych do ich obsługi. 

Jak to w przypadku słuchawek TWS, HAMA LiberoBuds będą oferować maksymalną swobodę ruchu, w każdych warunkach. Bez znaczenia czy wybieracie się właśnie na jogging, siłownię, przejażdżkę rowerową czy długą podróż pociągiem. Słuchawki mogą okazać się doskonałymi partnerami w trakcie każdego treningu, wszystko za sprawą certyfikatu IPX5, czyli odporności między innymi na pot oraz zachlapania. Nie straszne im będą nawet najbardziej wymagające sporty, których jesteście fanami. 

Dodatkowo dzięki specyficznej budowie oraz obecności gumowego haczyka słuchawki powinny doskonale leżeć w uchu i dopasować się do każdego przyszłego użytkownika. W zestawie znajdą się oczywiście dodatkowe wymienne końcówki by jeszcze lepiej dopasować słuchawki do ucha, a także poprawić pasywną izolację, która w niektórych przypadkach jest na wagę złota.

➡ Słuchawki marki Hama

Całą obsługę prowadzicie za pomocą dwóch przycisków wielofunkcyjnych, po jednym na każdej słuchawce. Pozwalają one oczywiście na odbieranie i odrzucanie połączeń, sterowanie odtwarzaniem multimediów czy głośnością. Dzięki nim można wywołać także asystenta głosowego, któremu będziecie mogli wydać polecenie. Słuchawki LiberoBuds będą współpracować zarówno z Siri jak i Asystentem Google. 

Słuchawki będą działać w oparciu o technologię Bluetooth 5.0, a na pojedynczym ładowaniu wytrzymuje około 4h. Natomiast ich naładowanie do pełna ma zająć 2 godziny. Niestety firma nie podała na ile naładowań wystarczy etui ładujące, w którym możecie przechowywać słuchawki. Ich sugerowana cena wynosi około 160 zł, a w dzień premiery będą dostępne w 3 kolorach: szarym, niebieskim i czarnym. 

➡ Słuchawki marki Hama

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!