Librus i InPost w pełni zintegrowane z AppGallery!

Librus i InPost w pełni zintegrowane z AppGallery!

Do oficjalnego sklepu Huawei trafiły kolejne aplikacje zintegrowane z usługami HMS. Od dziś w AppGallery znajdziecie apki Librus oraz InPost.

Huawei cały czas rozwija swój sklep z aplikacjami. Pod koniec zeszłego tygodnia informowaliśmy Was o aplikacji kolejnego Banku, która trafiła na urządzenia Huawei. Millennium dołączył do grona już kilku banków, które w pełni zintegrowały swoje aplikacje z usługami oferowanymi przez Huawei. Tym razem nowością nie są banki, a aplikacje, które są równie istotne w codziennym życiu.

Reklama

Librus

librus inpost appgallery

Aplikacja Librus daje użytkownikom, którzy w szkołach korzystają z dziennika elektronicznego – LIBRUS Synergia. Zapewnia on wygodny dostęp do najważniejszych informacji o uczniu. Moduły oceny i nieobecności pozwalają rodzicom na bieżąco monitorować postępy w nauce dziecka.

Zadania domowe, możliwość podglądu zaplanowanych i zrealizowanych lekcji, szybki dostęp do wideo lekcji – wszystko to składa się na łatwą organizację nauki zdalnej jak i hybrydowej. Intuicyjna skrzynka wiadomości oraz przesyłanie plików przez nauczycieli bezpośrednio w aplikacji na smartfony rodziców i uczniów pozwala na szybszą komunikacja na linii szkoła-dom.

Librus to jedna z tych aplikacji, która często pojawiała się w pytaniach naszych użytkowników, dla wielu rodziców dzieci w wieku szkolnym jest to narzędzie, bez którego trudno się obyć. Tym większa radość dziś, że możemy zaoferować w AppGallery jej pełną wersję niezależnie od urządzenia. Liczba integracji z HMS ciągle rośnie, w najbliższym czasie będziemy mogli pochwalić się nowymi, równie atrakcyjnymi

Witold Walczak, dyrektor rozwoju ekosystemu w Huawei CBG Polska.
librus w appgallery
librus inpost appgallery

Wprowadzenie do AppGallery konkretnie tej aplikacji to jeden z największych priorytetów dla Huawei. Trudno się dziwić, kiedy spojrzymy na potrzeby uczniów i nauczycieli muszących sobie radzić w obecnych czasach. Wielu uczniów używa smartfona, jako głównego narzędzia do nauki zdalnej, przez to brak takiej aplikacji mógł być dla wielu z nich po prostu uciążliwy.

To szczególny rok dla polskiej edukacji. Dynamicznie zmieniająca się sytuacja epidemiczna wymusza na uczniach, rodzicach i szkołach potrzebę ciągłego dostosowywania formy nauczania do bieżących okoliczności i przepisów. Aplikacja mobilna Librus stała się kluczowym narzędziem używanym obecnie przez miliony rodziców oraz uczniów. Zamierzamy ją nadal dynamicznie rozwijać, spełniając oczekiwania użytkowników, od teraz także na platformie Huawei

Marcin Kempka, Prezes Zarządu Librus.
Reklama

InPods Mobile

librus inpost appgallery

Kolejną aplikacją, na którą mogło czekać wiele osób jest InPost Mobile. Doskonale wszystkim znana usługa do śledzenia przesyłek i obsługi paczkomatów. Bez wątpienia brakowało jej w ofercie AppGallery. Podobnie jak wcześniej wspomniany Librus tak i tutaj całość została w pełni zintegrowana z usługami HMS. Dzięki temu działa zarówno na starych urządzeniach, które miały jeszcze wsparcie usług Google, jak i nowych modelach pokroju serii P40.

Do tej pory aplikacja była dostępna jedynie dla starszych urządzeń Huawei opartych o GMS. Aplikacji nie ominęła najnowsza funkcjonalność – możliwość nadania przesyłki bez etykiety z poziomu aplikacji.

Dzięki InPost Mobile macie dostęp do wszystkich informacji o Waszej przesyłce. Aplikacja wyśle Wam powiadomienie o zmianie statusu paczki, przypomni o terminie jej odbioru czy pozwoli dokonać płatności za pobraniem. Jedną z najlepszych oferowanych funkcji jest możliwość odebrania przesyłki z paczkomatu właściwie bezdotykowo. 

inpost w appgallery
librus inpost appgallery

Z poziomu aplikacji możecie zdalnie otworzyć drzwi skrytki i wyjąć z niej paczkę bez konieczności używania klawiatury. Jest to niewątpliwy atut w dobie obecnie panującego rygoru sanitarnego. Aplikacja InPost Mobile zawiera także wbudowane mapy, dzięki którym z łatwością znajdziecie dogodnie położony Paczkomat lub Punkt Odbioru.

W okresie przedświątecznym, możliwość wygodnego korzystania z Paczkomatów InPost na pewno przyda się wszystkim użytkownikom urządzeń Huawei. Tym bardziej cieszymy się, że integracja aplikacji z naszym ekosystemem została pomyślnie zakończona. AppGallery rośnie w siłę z każdym miesiącem. Już teraz ponad 70% najważniejszych aplikacji lokalnych jest dostępnych na smartfonach i tabletach z HMS

Witold Walczak, dyrektor rozwoju ekosystemu w Huawei CBG Polska.

Źródło: informacja prasowa

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!