Look for the good – OPPO startuje z nową kampanią

Look for the good – OPPO startuje z nową kampanią

OPPO wraz z influencerami rozpoczął nową kampanię, która zachęca do spojrzenia na rok 2020 z innej perspektywy – Look for the good.

Nie będzie wielką tajemnicą stwierdzenie, że rok 2020 był dla wielu osób niełatwym okresem. OPPO zdaje się doskonale o tym wiedzieć jednak zachęca do spojrzenia na ten czas z nieco innej perspektywy. Tak właśnie powstała kampania „Look for the good”. Nietypowy świąteczny event ma Was zainspirować do poszukiwania pozytywnych wspomnień z kończącego się już roku 2020. Ale jednocześnie do przygotowania się do zawsze wymagającego sezonu świątecznego i spojrzenie z nadzieją na nadchodzący 2021 rok.

Reklama

Look for the Good

Look for the good

Kampania „Look for the good” zachęca ludzi do odnalezienia pozytywnych wspomnień w 2020 roku. Jednak z drugiej strony ukazuje rolę, jaką odegrała technologia w umożliwieniu ludziom pozostania w kontakcie. I to nawet w chwilach kiedy nie byli w stanie fizycznie się zobaczyć. Początek wyznaczony jest przez spot, przedstawiający prawdziwe historie z życia młodych ludzi na całym świecie. Ten emanuje wręcz pozytywną energią i ciepłem, które są tak potrzebne w obecnych czasach.

OPPO napędza pasję

Podczas lockdownu świat bardziej niż kiedykolwiek polegał na technologii. Ale smartfony OPPO były również narzędziem dla młodych ludzi do znajdowania nowych hobby i pasji. Kreatywność to cecha, z którą firma OPPO i seria Reno utożsamia się od dawna. Kampania „Look for the good” pokazuje potencjał smartfona OPPO Reno4 Lite.

Look for the good
  • Funkcja AI Color Portrait, która ułatwia wykonywanie niesamowitych portretów i da-je użytkownikowi kontrolę nad przekształcaniem tła na czarno-białe, aby wyróżnić postać na zdjęciu.
  • Efekt bokeh wywoływany z pomocą podwójnego aparatu selfie, niezależnie od tego, czy jest dzień czy noc, zdjęcia zrobione na Reno4 Lite będą ostre i wyraźne.
  • Aplikacja SoLoop pozwala użytkownikom edytować swoje filmy bezpośrednio z albumu, dodawać muzykę i tekst oraz zamieniać Reno4 Lite w maszynę do robienia fil-mów.

Reno4 Lite odzwierciedla ducha pozytywności. Wiele osób nie będzie spoglądało na rok 2020 z radością, ale zachęcamy wszystkich do znalezienia nowych sposobów na bycie kreatywnym, zdrowym, świadomym i pełnym pasji pomimo wyzwań w tym roku. Dlatego właśnie wybraliśmy te historie. Wiele z nich jest uniwersalnych, ale dają nową nadzieję ludziom zmagającym się z trudnościami wynikającymi np. z lockdownu lub innymi ograniczeniami. Historie te odzwierciedlają również ideę naszej serii Reno. Jeden pomysł, z pozoru mały, może mieć bardzo duży i pozytywny wpływ na wielu ludzi. Bądźmy więc odważni i szukajmy pozytywów we wszystkim

Mo Zhang Brand Menadżerka w OPPO Polska
Reklama

Polska odsłona

Globalna kampania będzie miała także swoją świąteczną odsłonę. Weźmie w niej udział ambasador marki OPPO – Marcin Prokop, oraz czwórka popularnych influencerów:

Kampania rozpoczęła się już drugiego grudnia i potrwa do końca 2020 r.. Co ciekawe, intencjonalnie pojawi się wyłącznie w Internecie, w zróżnicowanych kanałach i postaciach. Obejmie również szerokie działania PR, zorientowane na eksponowanie pozytywnych historii i postaw. Będzie je można śledzić pod oficjalnymi hasztagami kampanii: #lookforthegood i #livelytogether.

Źródło: informacja prasowa

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!