Lubisz Starfielda lub motywy wojskowe? Pokochasz nowe osłony do Xboxa Series X

Xbox oferuje spersonalizowane motywy swoich urządzeń, aby każdy gracz mógł znaleźć coś dla siebie. Obok słuchawek i kontrolera dochodzą nowe osłony na Xboxa Series X z motywem gry Starfield i z kamuflażem militarnym w nietypowym kolorze.

Microsoft wraz z Xboxem wydali osłony na konsolę Xbox Series X. Dzięki nim szybko zmienicie wygląd urządzenia.

Zapinane na rzep „wrapy” nadadzą charakteru, a przy tym pozostawią odkryte istotne elementy.

W Polsce dostępne są jednie 2 wzory z 3, które są aktualnie do kupienia w przedsprzedaży.

Personalizacja urządzeń

Konsola Xbox Series X nie prezentuje się tak znakomicie jak PlayStation 5. Konkurent ma nawet wymienne panele boczne w różnych kolorach. Jednak ta sytuacja możecie bardzo łatwo zmienić, dzięki nowym osłonom na konsolę Xbox.

Microsoft wraz z Xboxem kontynuują swoją serię personalizowanych akcesoriów do gier i nie tylko. Niestandardowe obudowy do Xbox Series X są świetnym elementem wizualnym dla fanów konkretnych gier czy motywów przewodnich. Dzięki temu sprzęt na którym gracie, wyraża Wasze zamiłowanie do tytułu czy po prostu wyraża Wasz charakter.

Kolejne osłony wchodzą do oferty sprzedażowej Microsoftu. Panele i materiał pomalowane są na różne motywy, dzięki czemu pozwolą nadać wyrazistości Waszemu sprzętowi. Wystarczy, że zapniecie konstrukcję na rzep i gotowe, możecie cieszyć się nowym wyglądem. 

Oczywiście taka nakładka ma niezbędne otwory na różne części konsoli, jednak nadal może powodować szybsze nagrzewanie się sprzętu. Co warto mieć na uwadze decydując się na takie osłony.

„Series X Console Wraps”

źródło grafiki Xbox

Taką nazwę mają nowe produkty, które pozwalają bardzo szybko zmienić wygląd konsoli. Jest to o wiele tańsze rozwiązanie niż kupowanie konsoli w limitowanej edycji pomalowanej w konkretny motyw.

Zatem w jakie desenie możecie “owinąć” Xboxa Series X? Ogólnie są 3 wersje: 2 ze wzorem kamuflażu wojskowego, czyli Arctic Camo i Mineral Camo i 1 z wizerunkiem komputera z motywem gry Starfield.

Niestety w Polsce dostępne są tylko 2 z nich: Mineral Camo i Starfield. Na ten moment są one w przedsprzedaży. Mineral Camo kosztuje 199 zł, a jego premiera przypada na 10 listopada 2023 roku. Osłona z motywem Starfielda, to już wydatek 219 zł, natomiast jej debiut odbędzie się 18 października 2023 roku.

Możecie dobrać z takimi samymi motywami kontroler do Waszej konsoli. O ile wzór Mineral Camo jest dostępny na stronie Microsoftu, tak akcesorium z motywem Starfield możecie kupić w Media Expert lub RTV Euro AGD.

Źródło: Microsoft
Źródło miniaturki: Xbox

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!