Marka Candy wychodzi naprzeciw pandemii | Nowa aktualizacja do pralek dezynfekuje maseczki!

Marka Candy wychodzi naprzeciw pandemii | Nowa aktualizacja do pralek dezynfekuje maseczki!

Pralki marki Candy z serii Bianca, RapidO oraz SmartPro właśnie otrzymały aktualizację za pośrednictwem aplikacji simply-Fi. Ta wprowadza ogromną zmianę – tryb odświeżania i co chyba jeszcze ważniejsze dezynfekcji wielorazowych maseczek.

Pojawienie się koronawirusa zmusiło wielu z nas do zmiany naszych codziennych nawyków. Pomimo tego, że pandemia trwa już kilka miesięcy, każdego dnia odnotowuje się kolejne przypadki zakażeń, a trendu spadkowego wciąż nie widać. W trosce o wspólne bezpieczeństwo częściej myjemy ręce, odkażamy przedmioty codziennego użytku, a także częściej pierzemy naszą odzież, chcąc zadbać nie tylko o jej czystość, ale i dezynfekcję.

Reklama

Tryby pierwszej potrzeby

Od kilku miesięcy w sklepach i miejscach publicznych nosimy także maski, które po każdym użyciu musimy odkazić. Aby sprostać tej nowej sytuacji i nowym oczekiwaniom klientów firma Candy uruchomiła w aplikacji simply-Fi dwa nowe programy prania „Dezynfekcja masek” i „Odświeżanie masek”, które dostępne są dla pralek i pralko-suszarek z serii Bianca, RapidO i SmartPro.

Pralki Candy w MEGA Promocji!⤵

➡ Candy RapidO

➡ Candy SmartPro

➡ Candy Bianca

Marka Candy od ponad 70 lat wprowadza na rynek inteligentne i innowacyjne produkty, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, poprawiając ich, jakość życia, a także odpowiadając na ich codzienne potrzeby. W ostatnim czasie bardzo istotnym problemem, z którym borykają się użytkownicy, jest zachowanie higieny i dbanie o dezynfekcję maseczek i odzieży.

Dlatego marka Candy postanowiła wspomóc użytkowników i przygotowała dwa nowe programy prania, które można aktywować poprzez aplikację simply-Fi: program „Dezynfekcja masek”, który trwa 110 minut w temperaturze 60°C i „Odświeżanie masek”, który trwa 45 minut w temperaturze 40°C. Programy ułatwiają pranie i odkażanie masek ochronnych, rękawiczek i odzieży bez konieczności martwienia się o właściwą temperaturę, czas prania, optymalną ilość wsadu i dawkę detergentu.

Reklama

Aktualizacja już dostępna!

Jak otrzymać dostęp do nowych programów prania zastosować nowe programy? Wystarczy zaktualizować aplikację Candy simply-Fi, otworzyć programy w sekcji „Zdrowie i higiena” wybrać żądany cykl prania, a wszystkie parametry zostaną ustawione automatycznie.

W tym trudnym czasie marka Candy zaoferowała użytkownikom nowe i praktyczne rozwiązanie. Dzięki komunikacji z pralką poprzez moduł Wi–Fi i aplikację na telefon, byliśmy w stanie zdalnie dodać programy piorące maseczki. Pokazuje to potencjał nowoczesnych rozwiązań dla naszych urządzeń wyposażonych w WI-FI. Użytkownik może nimi zdalne zarządzać, a my możemy na bieżąco uaktualniać i rozszerzać dostępne funkcje i programy

Michał Cholewa, Marketing Manager Candy Polska

Pralki Candy w MEGA Promocji!⤵

➡ Candy RapidO

➡ Candy SmartPro

➡ Candy Bianca

Skuteczność dwóch nowych programów prania „Dezynfekcja masek” i „Odświeżanie masek”, poparte zostały badaniami przeprowadzonymi w laboratoriach Haier Europe we współpracy z międzynarodowymi stowarzyszeniami. Dostępne w aplikacji programy mają przynieść realne korzyści użytkownikom w zakresie ich bezpieczeństwa zdrowotnego, oszczędności i zmniejszenia ilości odpadów.

Najnowsze badania wykazują, bowiem, że w ciągu miesiąca stosujemy miliardy maseczek ochronnych. Dlatego też tak duży nacisk kładziony jest na używanie maseczek wielorazowych, które możemy wyprać i odkazić. To może mieć ogromny wpływ na ochronę środowiska naturalnego i nasze zdrowie publiczne.

Od samego początku pandemii zaobserwowaliśmy i przeanalizowaliśmy zmiany zachowań konsumenckich oraz zmieniające się potrzeby użytkowników dotyczące urządzeń gospodarstwa domowego i ich użytkowania. Dzięki platformie cyfrowej, na której opierają się inteligentne produkty Candy, mieliśmy możliwość wprowadzania innowacji i nowych funkcji bez ingerencji bezpośrednio w produkt. Dzięki temu udało się nam poprawić komfort użytkowania naszych produktów bardzo wielu naszym klientom, zapewniając im rzeczywistą i odczuwalną wartość dodaną w szybkim czasie

Marcin Majchrzak, General Manager Candy Polska

Źródło: Informacja prasowa

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!