Do
góry
emberton_technostrefa_ (1)

Marshall Emberton | Nowy głośnik z kultowym designem

Do oferty kultowej wśród wielu entuzjastów marki Marshall dołączy kolejny bezprzewodowy głośnik – Marshall Emberton. Jak dotąd najbardziej kompaktowy model w ofercie marki. Premiera produktu zaplanowana została na 1 sierpnia tego roku.

Marki Marshall nie trzeba nikomu przedstawiać, a na pewno nie gitarzystom i wielbicielom cięższego brzmienia. W końcu logo Marshall pojawia się na legendarnych wzmacniaczach gitarowych, ale też w wielu miejscach w całej popkulturze. Tym razem jednak nowością w jej ofercie nie będzie kolejny wzmacniacz, a głośnik Marshall Emberton, który łączy design charakterystyczny dla marki z wykorzystaniem współczesnych technologii, wznoszących jakość dźwięków na najwyższy poziom. Mobilność i kompaktowa budowa to kolejne cechy, za które użytkownicy docenią ten produkt.

Dla wymagających

W głośniku Marshall Emberton została zastosowana technologia „True Stereofonic”, wyjątkowa forma wielokierunkowego dźwięku Marshalla, pozwalająca doświadczyć absolutnego brzmienia 360°. Głośnik Emberton wytwarza dźwięk znacznie mocniejszy niż sugerowałby jego rozmiar. Specjalnie dostrojone komponenty audio wzmacniają wielokierunkowy dźwięk, zapewniając mocne i czyste brzmienie w całym zakresie częstotliwości. Głośnik zapewnia ponad 20 godzin czasu odtwarzania na jednym ładowaniu. Można go także szybko naładować – już po 20 minutach jest gotowy do dostarczania muzycznych doznań przez następne 5 godzin.

➡ Marshall Action w SUPER cenie

➡ Sprawdź inne głośniki Marshall

Dzięki silikonowej obudowie i solidnej metalowej maskownicy z charakterystycznym logo marki, urządzenie cechuje się wysoką trwałością i wytrzymałością. Dzięki tej drugiej ponadto odzwierciedla dziedzictwo rock’n’rolla, stanowiąc prawdziwą ozdobę głośnika. Klasa wodoszczelności IPX7, którą charakteryzuje się Emberton, oznacza, że możecie zanurzyć go na okres do 30 minut nawet na jeden metr głębokości bez jakichkolwiek konsekwencji. Produkt jest w pełni mobilny, ma kompaktową budowę oraz waży zaledwie 700 gram, mieszcząc się w dłoni.

Głośnik został wyposażony w przełącznik wielokierunkowy, dzięki któremu można sterować muzyką: odtwarzać, wstrzymywać, pomijać utwory, regulować głośność, a także włączać go i wyłączać. Dzięki niemu jest bardzo łatwy w obsłudze. Dodatkowo oferuje technologię Bluetooth 5.0 dla bezproblemowej łączności, bezprzewodowego odtwarzania muzyki i zapewnienia dźwięku na najwyższym poziomie. Oczywiście głośnik Marshall Emberton nie byłby tak wyjątkowy, gdyby nie fakt, że charakteryzuje się kultowym designem, który jest wizytówką marki. 

➡ Marshall Action w SUPER cenie

➡ Sprawdź inne głośniki Marshall

Cena i dostępność

Nowość od marki Marshall łączy w sobie wszystko to, czego od głośników oczekuje się w dzisiejszych czasach. Design, wykorzystane technologie, jakość dźwięku na najwyższym poziomie czy poręczność to cechy, których wielu konsumentów poszukuje.

Sugerowana cena tego głośnika będzie wynosić dokładnie 649 zł. Produkt dostępny będzie w sprzedaży już od 1 sierpnia tego roku u wszystkich autoryzowanych partnerów marki Marshall (Media Expert, Media Markt, X-KOM, RTV Euro AGD, Komputronik etc.). Producent oferuje na ten model 2 lata gwarancji.

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!