Mobilny monitor AOC I1601P to ideał na wakacje!

Jeśli jesteście w ciągłym ruchu i brakuje wam dodatkowego wyświetlacza, to mobilny monitor AOC jest rozwiązaniem niewystarczającej przestrzeni roboczej!

Mobilny monitor AOC

W okresie wakacyjnym trudno usiedzieć na miejscu zwłaszcza, gdy pogoda lubi znacząco podnosić temperaturę. Niektórzy niestety muszą wtedy także pracować, a nie zawsze jeden ekran wystarcza do komfortowego działania. Dlatego AOC proponuje ciekawe i mobilne rozwiązanie w postaci monitora I1601P.

Wyposażony w 15,6-calową matrycę IPS z matową powłoką. Dzięki temu kąty widzenia obrazu są szerokie, a refleksy świetlne maksymalnie zredukowane. Monitor długością i wysokością odpowiada laptopom o przekątnej ekranu 15 cali, dla których może być całkiem ciekawym uzupełnieniem. Jednocześnie nie jest to konstrukcja dla raczy, ponieważ matryca odświeżana jest z częstotliwością 60 Hz. Grubość 8,5 mm oraz waga na poziomie 800 gramów znacząco ułatwiają jego transport.

W zestawie znajduje się magnetyczne etui Smart Cover, które spełnia nie tylko rolę ochronną ekranu w trakcie, gdy jest on nieaktywny. Po rozłożeniu staje się też podkładką, umożliwiającą ustawienie monitora zarówno pionowo, jak i poziomo. Tę funkcjonalność uzupełnia wbudowana w I1601P opcja automatycznego obracania obrazu.

Sygnał obrazu po zwykłym USB

Ekrany podłączane przez interfejs USB-C wymagają obsługi protokołu DP Alt Mode do przesyłania obrazu. Wsparcie dla tego standardu nie zawsze jest implementowane w laptopach i smartfonach. Szczególnie dotyczy to tych, które nie są flagowymi produktami. Co więcej, w nieco starszych urządzeniach można wcale nie spotkać portu USB-C.

Rozwiązaniem jest technologia Display Link. Wystarczy zainstalować sterowniki kompatybilne z systemami Windows, Android, MacOS, Chrome OS oraz Ubuntu i nie jest się zdanym na obecność DP Alt Mode. Dzięki Display Link I1601P można podłączyć jednakowo przy pomocy zyskującego na popularności USB-C oraz najpowszechniejszego portu USB w wersji A. W zestawie z monitorem znajduje się przewód z przejściówką chronioną przed zgubieniem.

AOC I1601P wejdzie do sprzedaży w sierpniu tego roku w sugerowanej cenie detalicznej 1069 PLN.

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!