Motorola i Bose połączyły siły – słuchawki moto buds już w Polsce

Bose i Motorola pracowały ostatnio razem, aby stworzyć dwie pary słuchawek dousznych: moto buds oraz moto buds+. Głęboki bas, szczegółowość brzmienia i wysoka jakość – to wszystko znajdziecie w najnowszych pchełkach.

Awatar Marta Urbaniak

Dziś odbyła się premiera nowych bezprzewodowych słuchawek moto buds i moto buds+.

Motorola, aby jest stworzyć, podjęła się współpracy z marką Bose, znaną z tworzenia profesjonalnych urządzeń audio.

Oba modele pchełek wyposażono w algorytm AI oraz różne poziomy redukcji szumów.

Dziś odbyła się premiera słuchawek, które są owocem współpracy Motoroli wraz z firmą specjalizującą się w produkcji profesjonalnego sprzętu audio – Bose. Nowe modele o nazwie moto buds i moto buds+ to bezprzewodowe pchełki dokanałowe, które spełniają aktualne wymagania klientów.

Moto buds+ dla aktywnych i wymagających

źródło grafiki Motorola

Słuchawki moto buds+ mają dynamiczne, podwójne przetworniki dźwięku. Dzięki nim usłyszycie wyrazistość głosu i głęboki, dynamiczny bas. Dźwięk będzie klarowny i szczegółowy, tym samym pozwoli to na intensywne doznania płynące ze słuchania muzyki. Technologia Hi-Res Audio odtwarza dźwięk w szerszym zakresie częstotliwości i z 3-krotnie większą szczegółowością w aplikacjach streamingowych.

Co ciekawe moto buds+kompatybilne z technologią Dolby Head Tracking, co w połączeniu z najnowszymi smartfonami motorola edge z dźwiękiem Dolby Atmos, pozwoli doświadczyć realistycznego brzmienia. Dźwięk będzie się dynamicznie dostosowywał do ruchów Waszej głowy.

źródło grafiki Motorola

Na pokładzie zamontowano 3 mikrofony, które rejestrują hałas z trzech różnych punktów, aby dobrze eliminować szum i echo. Nie musicie się również martwić o wiatr – technologia CrystalTalk AI z zaawansowanym algorytmem usunie szmer od powiewu powietrza, co skutkuje wyraźnymi rozmowami.

Aplikacja i czas pracy

Aplikacja moto buds zintegruje słuchawki z ekosystemem i może w personalizacji brzmienia, aby to odpowiadało Waszemu gustowi i typie muzyki jakiej słuchacie. Tam macie opcję włączenia dynamicznej aktywnej eliminacji szumów na różnych poziomach. Jednym z nich jest aktywna adaptacja, dzięki której wyłapywany będzie szum z otoczenia, a poziom tłumienia będzie od niej dostosowywany. Nie zabrakło również trybu transparentnego, który nie odetnie Was od otoczenia i zapewni świadomość zdarzeń, które dzieją się wokół.

źródło grafiki Motorola

Te pchełki po pełnym naładowaniu wytrzymają do 8 godzin ciągłego słuchania utworów, a po rozładowaniu wystarczy je wsadzić do etui na zaledwie 10 minut, aby móc się cieszyć kolejnymi 3 godzinami słuchania ulubionej playlisty. Z etui macie w sumie aż 38 godzin, dla wygody możecie je naładować również bezprzewodowo. Słuchawki, jak i samo etui są do wyboru w kolorze: grafitowym i jasnoszarym.

Moto buds z klarownym i donośnym dźwiękiem

moto buds grafitowe | źródło grafiki Motorola

Drugi model – moto buds cechują się przetwornikiem dźwięku 12,4 mm, który zadba o dobrą słyszalność i klarowność. Te pchełki mają certyfikowane audio o studyjnej jakości, co przekłada się na zrównoważone doznania akustyczne ze szczegółami i dynamicznym wybrzmieniem dla użytkownika.

Również i tutaj macie możliwość dostosowania ustawień dźwięku za pośrednictwem aplikacji moto buds. Aktywna redukcja szumów zawiera takie same tryby jak w droższym modelu: dynamiczną aktywną eliminację szumu, tryb adaptacyjny oraz tryb transparentny.

moto buds grafitowe | źródło grafiki Motorola

Ci z Was, którzy cenią sobie czas działania słuchawek, powinni wybrać ten model z uwagi na możliwość odtwarzania piosenek przez 9 godzin i szybkie doładowanie na 10 minut da Wam aż kolejne 2 godziny.

CrystalTalk AI znajdziecie również w tym tańszym wariancie, bo każdy zasługuje na to, aby móc słuchać swojej playlisty bez zakłóceń ze świata zewnętrznego, nie ważne czy to rozmowy przechodzących osób czy szum wiatru. Trzy wbudowane mikrofony, również zadbają o Wasz komfort użytkowania.

Tutaj opcji kolorystycznych macie o wiele więcej do wyboru. Dostępne są 4 kolory, w tym 2 standardowe i 2 dosyć nietypowe: grafitowy, różowa brzoskwinia, srebrny oraz zielony banan.

Cena i dostępność

Te 2 modele słuchawek są dostępne w ofercie sklepów: RTV EURO AGD, Media Expert, Media Markt, X-KOM oraz w sklepie internetowym eLenovo. W maju tego roku trafią też do oferty sieci Plus.

  • Słuchawki moto buds  – 299 złotych
  • Słuchawki moto buds+  – 599 złotych

Uwaga, motorola ma dla Was ofertę promocyjną. Każdy klient, który w okresie promocyjnym (16-30 kwietnia 2024 roku) zakupi smartfon motorola edge 50 pro, może otrzymać do niego w prezencie grafitowe słuchawki moto buds+. Musicie po zakupie smartfona zarejestrować się na stronie promocji.

Źródło: informacja prasowa

Awatar Marta Urbaniak

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Pokaż wszystkie wyniki

Brak wyników.