moto e22

Motorola prezentuje moto e22 i e22i

Motorola kontynuuje swoje plany podboju rynku smartfonów! Po niedawnym ogłoszeniu smartfonów z serii Edge 30, teraz zaprezentowali światu modele moto e22 i moto e22i! Co oferują oprócz świetnych głośników stereo od Dolby Atmos?

moto e22 jest jak „mobilne kino”

Takie określenie smartfon ten ma zawdzięczać „głośnikom stereo emitującym wielowymiarowy dźwięk Dolby Atmos. Jak informuje producent, na wyższych poziomach głośności spotkamy się z donośniejszymi basami, wyraźniejszym głosem i jeszcze większą klarownością. Dzięki udogodnieniom płynącym z obecności technologii Dolby, świetnego dźwięku zaznamy zarówno przy użyciu wbudowanych głośników, jak i słuchawek.

motorola moto e22

Smartfon z ekranem o przekątnej 6,5” i regulowanej częstotliwości odświeżania od 60 Hz do 90 Hz otrzymał wsparcie systemu Android 12. W przypadku kamer mówimy o systemie aparatów o rozdzielczości 16 Mpix, przy czym dodatkowe zainteresowanie wzbudza tryb Dual Capture. Pozwala on eksperymentować z robieniem zdjęć lub nagrywaniem wideo przy użyciu aparatu przedniego i tylnego jednocześnie. Z boku telefonu znalazł się czytnik linii papilarnych z funkcją Power Touch, pozwalającą używać skrótów do aplikacji po dwukrotnym dotknięciu.

moto e22i „działa na zmysły”

Jak wspomina Motorola w swoim oświadczeniu, model moto e22i „wyróżnia się realistycznym dźwiękiem wysokiej jakości”. Ma on przepływać od głośnika do głośnika „zgodnie z dziejącą się na ekranie akcją”, a wszystko to za sprawą technologii Dolby Atmos, która dodatkowo uwypukla dźwięk ze smartfona. Trzeba więc powiedzieć, że mimo niższej ceny, e22i – pod kątem jakości dźwięku – w żadnym stopniu nie odstaje od modelu e22.

Motorola moto e22i

Podobnie jak w e22, tak i tutaj pojawił się ultrapanoramiczny ekran HD+ o przekątnej 6,5 cala. Za dodatkowy komfort w użytkowaniu wyświetlacza odpowiada jego częstotliwość odświeżania na poziomie 90 Hz. Swoją obecność zaznacza 16-megapikselowy aparat główny, a do robienia idealnych selfie może przydać nam się tryb upiększania twarzy. Warto również wspomnieć, że w modelu e22i również znalazł się bardzo szybki i dokładny czytnik linii papilarnych z funkcją Power Touch.

Motorola – dostępność nowych modeli

Oba zaprezentowane smartfony trafią na polski rynek już na początku października. Model moto e22 będzie dostępny w wersji pamięciowej 4/64 GB, a zakupu będziemy mogli dokonać w popularnych elektromarketach i sklepach internetowych. Telefon ten trafi na nasz rynek w dwóch kolorach: Crystal Blue (niebieski) i Astro Black (czarny). Jego rekomendowana cena detaliczna wyniesie 699 zł.

motorola moto e22

Podobnie sprawa będzie wyglądała w przypadku nieco tańszego z prezentowanych modeli, czyli smartfona Motorola moto e22i. Ten za to będzie dostępny jedynie w wariancie 2 GB RAM oraz 32 GB pamięci na dane. Zmieni się również kolorystyka, bowiem model ten będzie dostępny w kolorze White Winter (biały) oraz Graphite Grey (czarny). Jego nabycie będzie możliwe również w ofercie operatorów sieci komórkowych, a jego rekomendowana cena detaliczna to 599 zł.

ŹRÓDŁO: motorolaPolska

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!