Do
góry
mpay_serwis_technostrefa

mPay już w AppGallery | Nowa letnia oferta serwisowa od Huawei!

W trakcie prezentacji najbardziej zaawansowanego smartfona od Huawei, Chiński gigant ogłosił także najnowsze integracje ze swoim ekosystemem czy choćby zupełnie nową usługę serwisową, która będzie obowiązywać do końca lipca.

mPay już w AppGallery

Aplikacja do płatności mobilnych mPay, jest już dostępna w sklepie z aplikacjami Huawei AppGallery. Jest ona także w pełni zintegrowana z Huawei Mobile Services znanego szerzej pod skrótem HMS, dzięki czemu jest dostępna również na najnowszych smartfonach Huawei opartych o autorski ekosystem marki. Aplikację można pobrać na modele Huawei Mate 30 Pro, Mate Xs, smartfony z serii P40 oraz najnowsze – Y6p i Y5p, a także tablety Huawei MatePad Pro i MatePad T8. Oczywiście nie zmienia to faktu, że aplikacja działa również na smartfonach Huawei opartych o Google Mobile Services.

– Pełna integracja tej aplikacji z HMS zapewnia użytkownikom naszych najnowszych smartfonów jeszcze większy wachlarz płatności mobilnych, w tym zakup biletów komunikacji miejskiej, biletów kolejowych, uiszczanie opłat za parking i wiele innych. Jesteśmy dumni, że tak ważny gracz płatności mobilnych w Polsce dołączył do AppGallery – mówi Witold Walczak, dyrektor rozwoju ekosystemu w Huawei CBG Polska.

🛒 Kup Huawei P40 Pro+

➡ Smartfony Huawei w Niskich Cenach!

➡ Sprawdź cenę Huawei P40

➡ Sprawdź cenę Huawei P40 Pro

mPay to wiodący i jednocześnie najdłużej działający na polskim rynku dostawca rozwiązań z obszaru m-płatności. Od 2003 roku tworzy i rozwija innowacyjne rozwiązania, które umożliwiają późniejszą realizację transakcji finansowych za pomocą urządzeń mobilnych.

Flagowym produktem spółki jest oczywiście aplikacja mPay, znana na szeroką skalę posiadaczom smartfonów. Spółka jest koncesjonowanym agentem rozliczeniowym, posiada licencję KIP i uprawnienia do prowadzenia rachunków rozliczeniowych dla klientów oraz wydawania instrumentów płatniczych, w tym kart debetowych. mPay S.A. jest także notowana na warszawskiej giełdzie (NewConnect).

– Strategia rozwoju mPay opiera się na konsekwentnej pracy nad ułatwianiem życia użytkownikom naszej aplikacji. Cieszy nas, że dzięki współpracy z Huawei możemy docierać do nowych beneficjentów zapewnianych przez nas udogodnień. Jedna aplikacja, bardzo wiele możliwości. Poza zakupem biletów komunikacyjnych i regulacją płatności za parking, możemy doładować telefon i grę, zapłacić za usługę VOD, nabyć wejściówki do atrakcyjnych miejsc, bez konieczności stania w kolejce, czy przekazywać środki finansowe pomiędzy użytkownikami. W ostatnim czasie stworzyliśmy również możliwość wsparcia „od ręki” akcji charytatywnej na rzecz medyków poprzez grę mPay Hero i cegiełki dostępne w aplikacji. Ten rok będzie wyjątkowy w kwestii dalszego rozwoju naszej oferty – mówi Krzysztof Hejduk, Prezes Zarządu mPay S.A.

W sklepie Huawei AppGallery na ten moment znajduje się już blisko 1000 polskich aplikacji. Jest to niezwykle dobra wiadomość dla wszystkich użytkowników z Polski, choć sama integracja z nowym ekosystemem wciąż trwa to już w tej chwili można zauważyć bardzo dobrze rokujące działania ze strony Huawei.

Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 390 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Sklep jest częścią ekosystemu Huawei Mobile Services, w skład w którego wchodzą też takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

Zupełnie nowa oferta serwisowa

Wraz z premierą super-flagowca Huawei P40 Pro+ ruszyła także letnia kampania serwisowa Huawei, w której po raz pierwszy marka oferuje usługę dedykowaną użytkownikom smartfonów opartych o Huawei Mobile Services (HMS). Właściciele wybranych modeli smartfonów, którzy odwiedzą salony serwisowe marki otrzymają darmową folię ochronną na wyświetlacz swojego urządzenia.

Co więcej, użytkownicy wszystkich modeli smartfonów Huawei mogą skorzystać z usługi montażu wyjątkowej folii ochronnej na tylną obudowę telefonu, która poza tym, że ochroni tył przed ewentualnymi uszkodzeniami to zupełnie może odmienić styl Waszego smartfona. Dodatkowo, klienci serwisu Huawei mogą wymienić ekran i płytę główną wybranych smartfonów lub tabletów marki nawet z 40-procentową zniżką.

🛒 Kup Huawei P40 Pro+

➡ Smartfony Huawei w Niskich Cenach!

➡ Sprawdź cenę Huawei P40

➡ Sprawdź cenę Huawei P40 Pro

W trakcie trwania promocji Huawei oferuje swoim klientom, którzy posiadają włąsny smartfon oparty o HMS możliwość założenia darmowej folii ochronnej na wyświetlacz. Akcja trwa do 26 lipca i obowiązuje na wszystkie modele nowej generacji, czyli – Y6p, Y5p, P40 lite, P40 lite E, P40, P40 Pro oraz Mate 30 Pro. Promocja została podzielona na kilka tygodni i w każdym tygodniu inny model objęty jest tą promocją, poniżej znajdziecie dokładne szczegóły kiedy Wasz smartfon może otrzymać darmową folię ochronną. Co ważne każdy klient może skorzystać z oferty tylko jeden raz.

BizIn Premium - PC World - Testy i Ceny sprzętu PC, RTV, Foto ...
Początek akcjiKoniec akcjiModel
15.06.202021.06.2020Y6p
22.06.202028.06.2020Y5p
29.06.202005.07.2020P40 lite
06.07.202012.07.2020P40 lite E
13.07.202019.07.2020P40
20.07.202026.07.2020P40 Pro oraz Mate 30 Pro

W letniej ofercie serwisowej znalazła się też możliwość skorzystania z usługi montażu wyjątkowej folii ochronnej na tylną obudowę smartfona. Ta została już wcześniej wspominana, a jej cena wynosi dokładnie 25 zł. W ramach usługi serwis zamontuje również folię ochronną na ekran smartfona Huawei.

Co więcej, w każdy piątek w okresie trwania oferty, do każdej zarejestrowanej naprawy klienci serwisu Huawei otrzymają specjalny upominek. Całkowita liczba upominków jest ograniczona. Rodzaj upominków i ich liczba może się różnić w zależności od lokalnego salonu serwisowego. Poniżej znajdziecie listę dni, w trakcie, których obowiązuje promocja. Prawne oko zauważy, że jest to każdy piątek do końca lipca tego roku.

Lista dni, w których klient może otrzymać upominek w salonach serwisowych Huawei:

  • 19.06.2020
  • 26.06.2020
  • 03.07.2020
  • 10.07.2020
  • 17.07.2020
  • 24.07.2020
  • 31.07.2020
Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!