Oto karty graficzne MSI GeForce RTX GAMING SLIM – najwyższa wydajność w smukłym wydaniu

Oto karty graficzne MSI GeForce RTX GAMING SLIM – najwyższa wydajność w smukłym wydaniu

Czy karty graficzne, aby oferować najwyższą możliwą moc, muszą być toporne i nieeleganckie? Oczywiście, że nie, co potwierdza jedynie nietuzinkowy wygląd najnowszych kart z serii GeForce RTX GAMING SLIM od MSI.

MSI to jeden z najpopularniejszych producentów sprzętu dla graczy, w tym właśnie komponentów takich jak karty graficzne.

Ich najnowsza seria, GeForce RTX GAMING SLIM, powstała z myślą o tych, którzy oprócz wysokiej mocy, cenią sobie także prestiżowy wygląd.

Reklama

Czym charakteryzuje się seria GAMING SLIM od MSI?

Tajwański producent MSI zaprezentował ostatnio karty graficzne NVIDIA GeForce RTX 40 z nowo powstałej serii GAMING SLIM. W produktach z tej serii znalazły się karty oferujące gamingowe możliwości komponentów z serii MSI GAMING, które umieszczono w zdecydowanie smuklejszych i lżejszych konstrukcjach.

MSI GAMING SLIM - karty graficzne NVIDIA GeForce RTX

Oczywiście na takim rozwiązaniu nawet w najmniejszym stopniu nie ucierpiała wydajność kart, która to niezależnie od preferencji jest po prostu najważniejszym czynnikiem. Dzięki temu karty GeForce RTX: 4090, 4080, 4070 Ti, 4070 i 4060 Ti z serii GAMING SLIM to najwyższa wydajność w ładnym opakowaniu.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Gamingowa karta graficzna dla Ciebie

W obliczu rosnącej liczby dostępnych na rynku kart graficznych, zadanie wyboru odpowiedniego modelu może wydawać się przytłaczające. Dzisiaj skupimy się na kluczowych aspektach, które warto wziąć pod uwagę podczas poszukiwań idealnej karty graficznej.

Czytaj artykuł

GAMING SLIM – do wyboru, do koloru

W ramach nowo zaprezentowanej serii kart graficznych NVIDIA GeForce RTX, użytkownicy mogą wybrać jedną z wersji kolorystycznych – czarną lub białą. Wydajna moc tych komponentów została ukryta w eleganckiej obudowie, podkreślonej wyróżniającym się podświetleniem RGB.

Mimo innego „opakowania”, nie musimy bać się wysokich temperatur, bowiem te poskromi układ chłodzenia z 3 wentylatorami TORX FAN, napędzany technologią MSI TRI FROZR 3. Jakby tego było mało, „metalowa płyta tylna z otworem przepływowym zwieksza odprowadzanie ciepła i wytrzymałość konstrukcji”.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

MSI prezentuje nowe karty z rodziny NVIDIA GeForce RTX 4060

MSI GeForce RTX 4060 oferują wysoką wydajność w Full HD, Ray Tracing i technologię DLSS 3. Nie zabrakło na pokładzie wykonania w architekturze Ada Lovelace. Możecie w czasie rzeczywistym sprawdzić działanie procesora.

Czytaj artykuł
Reklama

Kto może się w nich zakochać?

Jak już wspominaliśmy wcześniej, wyborem kart graficznych z serii GAMING SLIM mogą być zainteresowane przede wszystkim osoby, które – oprócz wysokiej wydajności – doceniają także nietypowe wykończenie i elegancki design.

MSI GAMING SLIM - karty graficzne NVIDIA GeForce RTX

Oprócz tego smukłe karty sprawdzą się w przypadku budowania swojego stanowiska na niewielkiej przestrzeni, przy jednoczesnej dbałości o odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz obudowy.

Warto wspomnieć, że to wszystko jest możliwe przy obecności takich technologii jak Ray Tracing czy NVIDIA DLSS, które „pozwalają cieszyć się niezrównaną wydajnością, wciągającymi grami, możliwościami sztucznej inteligencji i błyskawicznym tworzeniem treści”.

Na co zwracacie uwagę podczas wyboru karty graficznej – na cenę, rozmiar, wydajność, czy może właśnie wygląd? Co uważacie o serii MSI GAMING SLIM?

ŹRÓDŁO: informacja prasowa MSI

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!