Do
góry

MSI GE75 Raider – Nowa mobilna propozycja dla wymagających

Tajwan, 16 października, firma MSI prezentuje najnowszą 17-calową konstrukcję przeznaczoną dla wymagających graczy − GE75 Raider.

Obudowa została stworzona od nowa, wraz z pokrywą, której pokrywa zachowała dwie charakterystyczne linie z logiem MSI gaming umieszczonym pomiędzy nimi.

4

Sprawdź cenę innego laptopa Gamingowego MSI: https://technostrefa.com/msi_gf63


„Seria GE przeznaczona jest dla graczy, którzy są entuzjastami gamingu. Mają oni wysokie oczekiwania zarówno co do wydajności, jak i wyglądu swojej technologicznej broni, którą chcą się posługiwać” – powiedział Eric Kuo, wiceprezes MSI ds. globalnej sprzedaży i marketingu.

Design

Design obudowy jest jednym z czynników, który przyszli użytkownicy biorą pod uwagę przy zakupie nowego notebooka. obudowy jest jednym z czynników, który gracze biorą pod uwagę przy zakupie notebooka. Z jednej strony anodyzowane aluminium z czerwonymi akcentami nadaje charakteru ale i elegancji, z drugiej strony na spodzie znajdziemy nieregularny wzór nawiązujący do klimatów cyberpunku czy dark sci-fi. Z pewnością nie jest to nudny design, potrafi wyróżnić się w tłumie pomimo, że nie jest krzykliwy.

2

Ekran

Wyświetlacz zastosowany w GE75 Rider otoczony jest bardzo wąską ramką o grubości 5.7 milimetra, dzięki temu udało się uzyskać jeszcze większe pokrycie ekranem klapy notebook’a. Zamknięto tam bowiem 17-calową matrycę FullHD o częstotliwości odświeżania 144Hz oraz czasie reakcji 3ms, co bardzo pozytywnie przekłada się na płynność rozgrywki i wrażenia z niej płynące.

5

True Gaming

GE75 Raider należy do linii produktów z linii True Gaming, która charakteryzuje się niezrównaną, ekstremalną wydajnością i wyjątkowymi funkcjami. Na pokładzie posiadają karty graficzne NVIDIA®, aż do modelu GeForce®GTX 1070. Zawarta jest w nich także technologia Cooler Boost 5 od MSI, która gwarantuje optymalne warunki pracy nawet pod maksymalnym obciążeniem, zapewniając jednocześnie efektywne chłodzenie i wysoką kulturę pracy.


Sprawdź cenę innego laptopa Gamingowego MSI: https://technostrefa.com/msi_gf63


Poza innowacjami sprzętowymi, najnowsze modele notebooków od MSI posiadają, także aplikację MSI APP Player. Jest to swoisty emulator, który pozwala graczom cieszyć się mobilną rozrywką skrojoną z myślą o urządzeniach mobilnych bezpośrednio na ekranie notebooka.

6

GE75 Raider, to notebook, który w pełni zaspokaja potrzeby entuzjastów gier i oferuje im niezwykle ostry, nowoczesny design. Najnowocześniejszy sprzęt i wyjątkowe, prowadzące do zwycięstwa oprogramowanie, zadowoli nawet najbardziej wymagających graczy.

Źródło:

  1. MSI News

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!