Do
góry
msi_summit_2020_technostrefa (1)

MSI to już nie tylko gaming! | Nowe logo i seria Summit dla biznesu!

Firma MSI doskonale znana jest wśród graczy, którym od lat dostarcza wydajne podzespoły, peryferia czy też gotowe maszyny. Teraz jednak poszli o krok dalej i wprowadzają całkowicie nową serię kierowaną dla klienta biznesowego.

Podczas pierwszego w swojej historii wirtualnego spotkania na firma ogłosiła, że wchodzi na rynek biznesowy z nową linią wysokowydajnych laptopów. Nowa seria spod szyldu „Business and Productivity” jest skierowana do klientów biznesowych i korporacyjnych. Dodatkowo MSI zapowiedziało inne ciekawe modele, w tym MSI Summit E13 Flip, czyli notebooka z wyświetlaczem, który obraca się o 360 stopni.

Nowe wyzwania

W skład nowoczesnych serii biznesowych Summit wchodzą jedne z pierwszych laptopów, wyposażone w najnowsze procesory Intel Core 11. Generacji. Te dzięki swoim parametrom pomagają zwiększyć produktywność użytkowników. Najnowsza seria CPU wprowadza wiele zmian oraz nowych technologii, które są nie bez znaczenia w nowej ciągle zmieniającej się rzeczywistości. Wydajność oraz mobilność nowej serii idealnie dostosowuje się do hybrydowego modelu pracy, ze szczególnym uwzględnieniem home-office.

➡ Laptopy do pracy od MSI w promocji

➡ Sprawdź cenę iPhone 11

↪Promocje na Smartfony!

„Rok 2020 był pełen wyzwań, ale i nowych możliwości. Dziś jesteśmy dumni z tego, że możemy zaprezentować naszą pierwszą w historii linię wysokowydajnych laptopów „Business and Productivity”, z funkcjami, które dostosowane są do potrzeb zmieniających się oczekiwań użytkowników oraz elastycznego stylu pracy”. – Derek Chen, Dyrektor ds. Globalnej Sprzedaży i Marketingu Dywizji Notebooków firmy MSI

Trzy nowe serie

W trakcie wydarzenia MSI zaprezentowało trzy zupełnie nowe linie laptopów MSI, które składają się na nową rodzinę notebooków, którą można podsumować słowami „Business and Productivity”. Są to serie „Summit”, „Prestige” i „Modern”, wyposażone w wydajne procesory 11. generacji firmy Intel®, które zapewniają optymalną produktywność, wydajność i efektywność, przydatną w zastosowaniach biznesowych. Dwie ostatnie linie są już doskonale znane osobom, które szukały maszyn wydajnych, ale i lekkich czy pozbawionych gamingowego designu. Nowa linia notebooków MSI z serii „Business and Productivity” wychodzi naprzeciw wymaganiom biznesowym i potrzebom różnych grup użytkowników.

Laptopy MSI zostały zaprojektowane głównie z myślą o potrzebach firm i użytkowników biznesowych, eliminując przy tym typowe problemy charakterystyczne dla tego typu sprzętu. W nowych notebookach zwiększono ich mobilność i wydajność, dzięki zastosowaniu najnowszej, 11. generacji procesorów firmy Intel® oraz najpotężniejszych zintegrowanych kart graficznych w historii Intela – Intel® iRIS Xe. Oba podzespoły znalazły się w smukłej, aluminiowej obudowie Summit, spełniającej wojskowe standardy wytrzymałości. Z kolei moduł TPM 2.0 gwarantuje bezpieczeństwo klasy korporacyjnej, w celu zapewnienia poufności danych biznesowych.

Linię Summit reprezentują obecnie dwa serie notebooków. Urządzenia z serii Summit B charakteryzują się ponad 10-godzinną pracą na akumulatorze, co pozwala użytkownikowi pracować przez cały dzień, nie rezygnując przy tym z ultraprzenośnej obudowy. Co więcej, maszyna oferuje wyjątkową wydajność, nawet podczas podróży.

➡ Laptopy do pracy od MSI w promocji

➡ Sprawdź cenę iPhone 11

↪Promocje na Smartfony!

\Z kolei seria Summit E wyposażona jest dodatkowo w szeroką gamę dedykowanych układów graficznych. Oferuje także kamerę na podczerwień, która obsługuje funkcję rozpoznawania twarzy w systemie Windows Hello. Warto też dodać, że linia Summit jako jedna z pierwszych wprowadza na rynek ultrabooki z portami Thunderbolt 4. Dzięki nim można przesyłać dane jeszcze szybciej lub podłączyć do jednego portu aż dwa wyświetlacze 4K.

Nowa seria Summit jest najlepszym potwierdzeniem starań firmy MSI w zakresie tworzenia doskonałych produktów należących do coraz to nowszych kategorii sprzętowych. Nazwa „Summit” odnosi się zarówno do spotkań przywódców czy liderów, jak i do szczytu możliwości i wytrwałości. Stylistyka serii nawiązuje do minimalistycznej i nowoczesnej filozofii designu i ma przypaść do gustu profesjonalnym użytkownikom biznesowym.

Seria Summit oferuje również przyjazne funkcje do pracy zdalnej, takie jak dotykowy ekran obsługujący tzw. wielodotyk oraz wyjątkową opcję „eliminacji szumów z użyciem sztucznej inteligencji”, która pomaga w prowadzeniu wideokonferencji.

Różnorodne serie laptopów

Podczas wydarzenia zaprezentowano również dobrze znane laptopy MSI z serii Prestige oraz Modern. Laptopy te zostały wzbogacone o nowe logo i są dostępne w nowych, szykownych kolorach. To wszystko sprawia, że MSI stało się nie tylko marką gamingową, ale też premium. Na rynek już za niedługo wprowadzone zostaną nowe urządzenia będące bezpośrednią odpowiedzią na potrzeby użytkowników. Mimo, że teraz większość z nich pracuje zdalnie z domu to wciąż potrzebują oni mobilnych narzędzi, które na taką pracę pozwalają.

Dzięki wysokiej wydajności i eleganckiemu wzornictwu, notebooki z serii Prestige oraz Modern sprawdzą się w codziennej pracy biznesowej, łącząc w sobie wszechstronność z wysoką funkcjonalnością i trwałością.

Światło dzienne ujrzał również model Prestige 14 Evo, który jest jednym z pierwszych laptopów posiadających certyfikat zgodności z platformą Intel® Evo™, która to bazuje na procesorach 11. generacji. Oznacza to, że Prestige 14 jest znacznie szybszy od przeciętnego laptopa! Jego niezwykła wydajność, natychmiastowa funkcja budzenia, szybkość reakcji i długa żywotność baterii, pomagają w osiągnięciu niezwykłego poziomu wydajności i lepszej mobilności.

➡ Laptopy do pracy od MSI w promocji

➡ Sprawdź cenę iPhone 11

↪Promocje na Smartfony!

Ostatnią niespodzianką pod koniec wydarzenia była krótka prezentacja nadchodzącego modelu MSI Summit E13 Flip, czyli notebooka wyposażonego w wyświetlacz, który obraca się o 360 stopni. Maszyna ta łączy w sobie użyteczność laptopa z wygodą tabletu, dzięki czemu można dostosować ją do wielu sposobów pracy.

Laptopy MSI z serii „Business and Productivity” będą dostępne w sprzedaży online od października 2020 r. Jak na razie nie znamy jeszcze cen poszczególnych modeli z serii Summit, Mordern oraz Prestige. 

Źródło: informacja prasowa

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

  • Jak patrzymy na laptopy gamingowe, a od jakiegoś czasu również na sprzęty typowo dla biznesu to uważam, że MSI góruje. Byłem nawet ostatnio w Neonecie i na prawdę wygląda to nieźle.

  • MSI kojarzy mi się ( i to oczywiście słusznie) z dobrze wykonanymi, na prawdę wydajnymi sprzętami i tak też było w przypadku mojego nowego laptopa. Nie zawiodłem się na nim!

  • Sprzęt od MSI towarzyszy mi już na prawdę długo. Szczerze bardzo się cieszę, że kiedyś zaufałem tej firmie i że jestem z nią do dzisiaj. Laptopy od nich są wręcz genialne.

  • Na prawdę fajna seria, korzystamy z niej na co dzień w pracy w biurach i laptopy od MSI sprawdzają się super – nigdy nie było z nimi żadnego problemu, także technicy praktycznie tylko odpoczywają!