Do
góry
far cry 5 mini

Muzyka z gry Far Cry 5 na Spotify i konkurs – co tydzień do wygrania PS4 Pro

Na platformie Spotify debiutuje Hope County FM – jest to niepokorna radiostacja, która przybliża świat gry Far Cry 5, pozwala poczuć klimat Montany, a co najważniejsze wygrywać atrakcyjne nagrody w postaci konsol Playstation 4 Pro.

Premiera gry odbędzie się dopiero 27 marca, ale już dzisiaj wchodząc na platformę Spotify możecie posłuchać stacji o nazwie Hope County FM (link do stacji). Poszczególne programy będą okraszone dużą dawką energetycznej, amerykańskiej muzyki, która na pewno przypadnie do gustu wszystkim fanom gitarowych i elektronicznych brzmień.

Radio będzie nadawało przez cały marzec, począwszy od dziś, a audycje będą pojawiały się cyklicznie w każdy wtorek i piątek aż do 27 marca w formie nowych playlist na platformie Spotify, w ramach kanału Hope County FM. Całość została przygotowana w taki sposób, aby jak najwierniej oddać klimat lokalnej, amerykańskiej rozgłośni oraz gry, w której dużą część stanu opanowała sekta fanatyków, uważających, że nadejście apokalipsy jest nieuniknione.

W radiu Hope County FM będzie można usłyszeć wszystkie najważniejsze utwory składające się na gitarowe brzmienia Stanów Zjednoczonych. Sukcesywnie na kanale Hope County FM pojawiać się będzie też muzyka z samej gry Far Cry 5 skomponowana przez Dana Romera. W 2013 r. wyprodukował on singiel “Say Something” wykonywany przez A Great Big World i Christinę Aguilerę, który został nagrodzony Grammy. Ten twórca znany jest również z kompozycji powstałych na potrzeby filmów, w tym produkcji nominowanych do Oscara. Romer komponował muzykę dla takich obrazów jak „Bestie z południowych krain”, „Digging for Fire”, „Finders Keepers” czy „Beasts of No Nation”.

Więcej szczegółów na temat radia można znaleźć na stronie: www.hopecountyfm.pl

Ale to jeszcze nie wszystko!

Na stroniewww.hopecountyfm.pl macie możliwość zdobycia czterech zestawów PlayStation 4 Pro wraz z grą Far Cry 5, uzupełnionych o unikatowe gadżety oraz egzemplarze wyjątkowej Księgi Josepha Seed’a. Jest to manifest, który przybliży graczom historię głównego antybohatera z najnowszej odsłony serii. Aby wziąć udział w konkursach wystarczy odpowiedzieć na pytania, które będą pojawiać się w trakcie poszczególnych audycji w radiu Hope County FM w serwisie Spotify, a także będą publikowane na stronie radia www.hopecountyfm.pl. Czas na odpowiedź wynosi 72 godziny – po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane.

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!