Do
góry

Premiera MX Anywhere 3! Nowa i równie doskonała

Firma Logitech właśnie wprowadziła na rynek zupełnie nową wersję swojej kompaktowe myszki z linii MX. Swoją premierę miała mysz MX Anywhere 3 oraz odmiana „for Mac”.

Logitech zaprezentował dwie nowe myszy bezprzewodowe MX Anywhere 3 oraz MX Anywhere 3 dla Mac. Są to niskoprofilowe gryzonie, przeznaczone dla każdego, kto ceni sobie wydajność, komfort i co najważniejsze mobilność. Ze względu na mysz pracuje na praktycznie każdej powierzchni, w tym na szkle.

Wyposażone w rolkę MagSpeed nowej generacji, MX Anywhere 3 cicho przewija do 1000 linii na sekundę. Co ważniejsze mysz automatycznie przełącza się między trybem zapadkowym i hiper szybkim. W związu z tym mysz zapewni najwyższą precyzję kompaktowego gryzonia. Jest to jedna z nowości względem poprzedniej generacji MX Anywhere 2s.

Niewiele nowości w myszy idealnej

MX Anywhere 3 to najnowszy model w rodzinie produktów MX klasy premium. Mysz została zaprojektowana tak, aby usprawnić pracę w dowolnym miejscu i czasie, a tym samym może zapewnić wysoką produktywność. Ma udoskonalony kształt, a co za tym idzie jest jeszcze bardziej ergonomiczna. Dobrze pasuje do dłoni o mniejszych rozmiarach, zapewniając wielogodzinny komfort pracy.

Mysz łączy się bezprzewodowo i ma zasięg do 10 metrów. Oferuje szybkie ładowanie przez USB-C, zapewniając pracę do 70 dni po pełnym naładowaniu, a jednominutowe ładowanie zapewnia trzy godziny pracy. Nowa mysz może obsługiwać do trzech urządzeń jednocześnie, wykorzystując technologię Bluetooth. Jak i komunikując się z dołączonym kluczem sprzętowym USB Unifying. Przełączanie pomiędzy urządzeniami odbywa się po dotknięciu specjalnego przycisku na spodzie.

MX Anywhere 3 działa z systemami Windows, macOS, iPadOS, ChromeOS i Linux. Model dla komputerów Mac jest zoptymalizowany pod kątem systemu macOS. Jednocześnie jest zgodny z iPadem i zawiera kabel do ładowania z USB-C na USB-C dla komputerów Mac.

Poprawić ideał

Na początku tego roku mieliśmy okazję sprawdzić ile zmian zaszło pomiędzy MX Master 2s oraz nowo zaprezentowanym wtedy MX Master 3. Nasze wnioski znajdziecie w poniższym wpisie gdzie zajęliśmy się nie testem pojedynczej myszy. A spojrzeniem na serię MX, jako całość.

Gdzie Logitech bierze sobie do serca konstruktywną krytykę milionów użytkowników by stworzysz mysz idealną. Idealną do pracy, a nie dla każdego. Bo nie oszukujmy się nie są to konstrukcje dla graczy, a właśnie dla osób, które na życie zarabiają spędzając wiele godzin dziennie przed komputerem. Dla nich powstała seria MX, mająca zapewniać doskonały komfort pracy, nawet przez wiele godzin jednego dnia.

Dostępność

Logitech MX Anywhere 3 już teraz jest dostępna na stronie producenta w trzech kolorach (czarny, biały, różowy). Cena detaliczna to 399 zł. Niestety jak na razie nie jest dostępna w polskich sklepach. Wariant myszy for Mac będzie dostępny wkrótce. O jej premierze poinformujemy w osobnym artykule.

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!