Do
góry

Nadmiar gier na Steam szkodzi

Czy wasza biblioteka gier na Steam przekracza kilka tysięcy? Błąd platformy firmy Valve mógł wam zagrozić!

Zawsze warto spojrzeć na listę zmian w waszej ulubionej aplikacji czy grze. Dobrą praktyką jest też przeczytanie całego changelogu jeszcze przed aktualizacją. Tym razem ciekawy komunikat można było przeczytać w wiadomości o aktualizacji dla klienta Steam.

Ile to za dużo?

A więc czy można mieć zbyt wiele gier na Steam? Zgodnie z treścią zmian, jakie wprowadzała najnowsza aktualizacja platformy – można.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

AYA Neo – handheld, który odpali Cyberpunka 2077!

Dostępność konsol nowej generacji to temat niezwykle kontrowersyjny, jeżeli jednak chcielibyście zagrać w najnowsze tytuły to możemy mieć rozwiązanie – AYA Neo!

Czytaj artykuł

Valve właśnie naprawiło błąd, powodujący zawieszanie się aplikacji Steam, występujące wyłącznie wtedy, kiedy posiadacz konta ma ponad 25 tysięcy gier w swojej bibliotece.

Naprawiono możliwość zwieszenia się aplikacji dla użytkowników z 25 tysiącami gier lub więcej.

Update News – Steam Clien Beta / Changelog z 19.04.2021

Zastanawiacie się ile osób padło ofiarą tego błędu? Podpowiemy, że kompletna lista gier na platformie firmy Valve to ponad 51 tysięcy unikalnych pozycji…

Steam

A więc, według strony Steamladder – witryny analitycznej dla platformy Steam, ucierpieć mogło aż trzech ludzi na kuli ziemskiej. Tyle bowiem przekroczyło wspomniany powyżej próg.

Tym samym, jako że problem został zażegnany – uspokajamy. Możecie w spokoju dodawać kolejne produkcje i nie martwić się górnym limitem! Przynajmniej do momentu, kiedy obecni rekordziści nie odkryją nowego limitu popularnej platformy.

W ramach ciekawostki wspominamy, że tempo dodawania nowych gier przez Valve jest dość wysokie. Tylko w 2020 roku biblioteka Steam powiększyła się o 10 tysięcy pozycji. Jednocześnie niektóre tytuły ze sklepu znikały, ale tempo powiększania się katalogu jest nieporównywalnie większe.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Ekran płaski czy zakrzywiony? LG nie każe wybierać!

Targi CES nie zawodzą i w tym roku. LG pokazało jedyny w swoim rodzaju ekran, który może być jednocześnie płaski i zakrzywiony.

Czytaj artykuł

Tak więc, jeśli planujecie wyprzedzić rekordzistów – nie jesteście skazani na wybór starych i zapomnianych gier. Szczególnie, jeśli znacie platformę Humble Bundle.

Pochwalcie się, czy macie w czym wybierać u siebie!

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji